Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Hastaları

Çok teşekkür ederm cevabınız için umarım en hayırlısı olur sizin için kafamız çok karışık 🙏🏻 Peki paket ücreti ne kadar ya da testlerle birlikte ne kadara mâl oldu size M Missalice

Merhaba,

Benim Çapada 2 negatif aşılama deneyimim var. Tüp bebek için rapor çıkarıp özelde yaptırmayı düşünüyoruz. Çünkü Çapada 6 ay sonrasına randevu veriyorlar. Bahçeciyi çok övüyorlar ama gereksiz çok fazla test istendiği söyleniyor. Burada tedavi gören sevgili arkadaşlar bu konuyla ilgili yorum yaparsanız çok sevinirim.

Birde Bahçeci Fulya Hastanesinde hangi doktoru önerirsiniz. Doktorlarla iletişim kurmak kolay mı?

Şimdiden teşekkürler :)
gereksiz test istenmedi benden çünkü hepsini devlette yapıp götürdüm rapor aşamasında o testlerin ne olduğunu öğrenip hepsini yaptırıp ilk görüşmeye öyle gidin

Rapor çıkarmak için yaptığımız tüm testlerle geldik şimdi görüşmeden çıktık Güvenç hocayla gayet olumluydu merkezle doktorla ilgili hiç sorun yok doktor bey çok samimi 🤗 galiba burada başlayacağız tedaviye sizin doktorunuz kimdi Z zeynokoloji

Rapor çıkarmak için yaptığımız tüm testlerle geldik şimdi görüşmeden çıktık Güvenç hocayla gayet olumluydu merkezle doktorla ilgili hiç sorun yok doktor bey çok samimi 🤗 galiba burada başlayacağız tedaviye sizin doktorunuz kimdi Z zeynokoloji
canım bir de tüp bebek merkezinden istedikleri bazı testler var onları öğrenin mesela rubella ben yaptırmamıştım tedavinin ortaında istediler acil mecburen orda parayla yaptırdım önceden haberim olsaydı devlette yapğtırabilirdim... tedaviniz hayırlı olsun inşallah güzel sonuç alırsınız

hımm söylemediler bugün hiç teşekkür ederim söylediğin için arayıp öğrenelim yaptıralım çünkü önünüzdeki ay başlanacak tedaviye vakit var devlette yaptırabiliriz.. isteyen dileyen herkes güzel sonuçlar alır inşallah 🙏🏻

hımm söylemediler bugün hiç teşekkür ederim söylediğin için arayıp öğrenelim yaptıralım çünkü önünüzdeki ay başlanacak tedaviye vakit var devlette yaptırabiliriz.. isteyen dileyen herkes güzel sonuçlar alır inşallah 🙏🏻
Bende tedaviye hasta olunca Umutta başlayacağım. Ama Dr konusunda çok kararsızım. Sorun erkek infertilitesi olduğundan Sabri Bey ile görüştük ama. Ebru Hanım da aklımda 🙈🙈🙈

kızlarr bursa bahçecide bıraz umut olun bıze amh düşük olanlar kaç yumurta toplandı kaçı embriyo oldu transfer olup hamile kalan var mı?

kızlarr bursa bahçecide bıraz umut olun bıze amh düşük olanlar kaç yumurta toplandı kaçı embriyo oldu transfer olup hamile kalan var mı?
Bursada değil ama umut olmaya geldim 😁 kontorllerimde 2 yumurtam gözüküyodu opuda 4 tane toplandı 3 ü olgundu 2 si döllendi 5.güne 1 tane kaldı. Çok korkmuştm Ebru hoca yarışı kazanan o demekki hiç korkma dedi doğru çıktı oğlum yarışı kazandı şimdi heyecanla doğmasını bekliyoruz ♥️ rabbim emekleriniz karşılığını versin hayırlısıyla önce karnınızı sonra kucağınızı doldursun inşallah 🤲🏻

Bursada değil ama umut olmaya geldim 😁 kontorllerimde 2 yumurtam gözüküyodu opuda 4 tane toplandı 3 ü olgundu 2 si döllendi 5.güne 1 tane kaldı. Çok korkmuştm Ebru hoca yarışı kazanan o demekki hiç korkma dedi doğru çıktı oğlum yarışı kazandı şimdi heyecanla doğmasını bekliyoruz ♥️ rabbim emekleriniz karşılığını versin hayırlısıyla önce karnınızı sonra kucağınızı doldursun inşallah 🤲🏻
cok sevındım hayırlısıyla kucagınıza almak nasıp olsun sonradan toplanan yumurta cıkması cok guzel bırsey ya :)

cok sevındım hayırlısıyla kucagınıza almak nasıp olsun sonradan toplanan yumurta cıkması cok guzel bırsey ya :)
Ben çok araştırmıştım hep görününden fazla toplanıyormuş zaten döllenenlerde hep gözüken 2 tane herhalde diye düşünüyorum. Sizin amh ve yaş kaç?

Ben çok araştırmıştım hep görününden fazla toplanıyormuş zaten döllenenlerde hep gözüken 2 tane herhalde diye düşünüyorum. Sizin amh ve yaş kaç?
benım amh iyi 1,45 yas 30 ama çıkolata kıstı oldugu ıcın yumurtalarımı mafedıyor ılkkez bahcecıde denıcem bakalım ne olur sonuc

X