Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Bakıcı ücreti

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Sadece cocul bakimina 1800 veririm ama egitimli gorgulu birine mesela bi ogretmen emekli hanima falan veririm bebegi sadece bakan bisey ogretmeyene vermem niye vereyim gorevi korumak benim pisirdiklerimi yedirmek hepsi bu
o parayı vermek için 4.000 tl falan kazanmak gerekli ayrıca..yatılı ,dil bilen bakıcılaar alıyor o parayı.

diğer yazdıklarınıza cevap vermeye bile gerek görmüyorum.renkli belirttiğim yerdeki düşünceye sahip bir kadına diyecek lafım yok...çalışan kadın olup çocuğunu bakıcıya emanet etmek böyle birşey değildir.
çok şükür yanımda çalışmış olan kadınlara emeğinin karşılığını da verdim elimden geldiğince,o sebepledir ki hala araryıp sorar gelir giderler..

üstteki diger arkadaş gibi ''sadece pişirdigimi yediriyor'' mantıgındasın demek ki. ben böyle bakmıyorum olaya çünkü bence tüm sorumluluk verilmiş oluyor bakıcıya. bu kadar da alıngan olma :) tamam sen sömürmüyorsun bakıcıyı bir şey demedim ya :)

üstteki diger arkadaş gibi ''sadece pişirdigimi yediriyor'' mantıgındasın demek ki. ben böyle bakmıyorum olaya çünkü bence tüm sorumluluk verilmiş oluyor bakıcıya. bu kadar da alıngan olma :) tamam sen sömürmüyorsun bakıcıyı bir şey demedim ya :)
çocuğunu emanet etmek o kadar farklı bir duygu ki..sizin gibi çalışan anne olmaya karşı çıkan kadınlara anlatılamaz bu durum..ben o arkadaşı anlıyorum.sizin anladığınız gibi değil.sadece extra birşey öğretemeyecek çocuğuma,eğitimli dadı neticede demek istedi..
sorumluluğunu yıkmak başka,sorumluluk vermek başka..
hiçbir annenin çocuğu bakıcının başına atıp da ,işyerinde alem yaptığını sanmıyorum..komik oluyor yazzdıklarınız..

çocuğunu emanet etmek o kadar farklı bir duygu ki..sizin gibi çalışan anne olmaya karşı çıkan kadınlara anlatılamaz bu durum..ben o arkadaşı anlıyorum.sizin anladığınız gibi değil.sadece extra birşey öğretemeyecek çocuğuma,eğitimli dadı neticede demek istedi..
sorumluluğunu yıkmak başka,sorumluluk vermek başka..
hiçbir annenin çocuğu bakıcının başına atıp da ,işyerinde alem yaptığını sanmıyorum..komik oluyor yazzdıklarınız..

ben ne zaman karşı olmuşum çalışan anne olmaya? çalışan anne ya da ev hanımı anne... ikisinin de artıları var eksileri var. ben genelde eksileri agresif bi şekilde yazdıgım için sana öyle gelmiş :)

sorumluluk yıkmak demeyelim peki sorumluluk vermek diyelim, agresifligimi düşüreyim öyleyse :) ama çocugu bakıcının başına atıp da iş yerinde alem yapanlar da epey fazladır bence, o konuda katılamayacagım.

semtle alakası yok bence
ank gölbaşı:sabah 9 akşam 17
600 tl ödüyor iş arkadaşım(sadece çocuk bakımı)

1500 2000 verenlere hayret ettim feci kazık

semtle alakası yok bence
ank gölbaşı:sabah 9 akşam 17
600 tl ödüyor iş arkadaşım(sadece çocuk bakımı)

1500 2000 verenlere hayret ettim feci kazık
asgari ücret verip sigorta yaptırınca o paraya denk geliyor düşün yani..o şekilde yapan arkadaşlarım da var. ama kendi işyerleri var.istedikleri saatte çocukla bakıcıyı işyerine getirtiyor ,cumartesi çalışıyor vs...

bizim bakıcı 5 güne 2000 tl istiyor artı ev işleride yemekte yapıyor. temizlik yaptığı söylenemez assında ama ütü yemek yapıyo düzeli olarak :KK43:

çok aradım hala arıyorum ama bulamadık bulduklarımız içimize sinmedi malesef:KK43: inş çıkar biri yada ben çıkıcam işten bakalım hayrlısı :/

yani enine boyuna hesplayın .ona göre işten de çıkılabilir . artıları eksileri hesaplanıp

kreşler de var tabi . büyükse biraz uygun olabilir çocuk için

evet ama oğlum henüz 9 aylık çok küçük ev ortamöından bukadar erken ayrılmasınada gönlüm razı olmuyor

X