Bal ve Tarçın Kürü

kilo vermek istiyosaniz spor sart bayanlar e tabi hamur isi yani un tuz seker makarna pirinc bunlarin hic biri yok .. inanin hayat onlarsiz daha relax .. guru gibi gezersiniz :KK66: saka bi yana yavas yavas ve spor ve saglikli beslenerek verin.. salca kullanmayin yemeklere yagi pistikten sonra koyun

tarçınıda balıda çok severim fakat yoğurt kürü yapmak istiyordum ikisi arasında çok kararsız kaldım şu an.

2 haftada 2 kilo verdim bunla.belki daha cok işe yarıyordur ama ben düzenli yapamadım ve kaçamaklarım oldu

Ya ben daha uc gun oldu tarçın la bala basladim aksam bal atmiyorum ya normalde de ben seker kullanmam bana tatli geliyo bugün lahana corbasina basladim ikisini beraber yürütmeyi düşünüyorum ama varya o çorba igtenc ya yok böyle bi tat zayiflamak icin sart acil bes kilo vermem gerek normalde 60 kiloyum ama 55 olmak istiyorum deneyip yapcam artik siz yeme icme nasil yaptinix peki

Brn normalde ekmek kullanmam ama regl dönemindeyim iste bu aralar fazla cikolata buskivi yaptım sizin baska tavsiyeniz var mi

Ben zaten bir çay kasığı bal koyuyodum snra baktım sabit kalıyorum balı bıraktım sırf tarcını içyorum.bnmde 4-5kilo daha vermm lazm.lahanadan zaten nefret edrm yapamam onu.yoğrtlu kürü yapcm bi de elma limon tarcın karabiber karanfil olan bi çay vardı onu yapacam.iki hafta iznim var düzenli yapınca sanrm verrm

2 haftada 2 kilo verdim bunla.belki daha cok işe yarıyordur ama ben düzenli yapamadım ve kaçamaklarım oldu
2 haftada 2 kilo muuuu :KK52:ağlamak istiyorum sayın seyirciler :mad:
Boyunu, yaşını ve kilonu lütfen yaz:KK17:
Bunu da deneyeceğim:)
Bal sıcak suya eklenmez, zararlı diye biliyorum. Suyun ılık olması gerekir, siz nasıl yaptınız?

sanırım ödem atmaya yardımcı oluyor yenı dogum yapmış bırı olarak bende bu akşam başlıyorum.175 boyda 81 kıloyum bakalım bnde etkılı olaccakmııı ?

Bu kürü uygulayan varmı arkadaşlar ? Bende başlamak istiyorum, ama kendime arkadaş arıyorum, tek başına olmuyor, birbirimizi motive edelim, varmı benimle bu küre başlamak isteyen arkadaşlar ?

bnım ıkıncı gunum bugun muzıce bır zayıflama beklemıyorum ama su bı gercek dogm ıznınd oldugum ıcın tu gun tek basıma abur cubura sarıstım bu ara kesınlıkle ıstahı bastırıyo ve tatlı ıhtıyacı hıssetmıyorum

Bu kürü uygulayan varmı arkadaşlar ? Bende başlamak istiyorum, ama kendime arkadaş arıyorum, tek başına olmuyor, birbirimizi motive edelim, varmı benimle bu küre başlamak isteyen arkadaşlar ?
Şekercim haftaya başlayacağım inşallah. Yaşını. Boyunu. Kilonu yazarsan daha iyi olur. Birbirimize destek olabiliriz :KK50:

HERKESE MERNHABA...53 sayfayı okuyamadım da.tARÇIN BAL KÜRÜNE 5 GÜNDEN SONRA ARA VERİP TEKRAR DEVAM EDİLMELİ DİJYE OKUDUM BİR YERDE. Hatta saraçoğlu demiş.Çok tehlikeli diye.
kilo veren ler hiç ara vermediler mi.ben 5 gün yaptım 2 gün ara verdim. Doğrusu hangisi?

X