Balayında dayak yedim

Off bu adamın nesini özleyeceksiniz Allah aşkına, bu adam sizi hiç sevmiyormuş ki, seven insan kıyamaz, neler yapmış bu nedir

Peşinizi rahat bıraktı mı

Sen bence yine barışırsın. Onca yıl sabredip şimdi evlendikten bir, iki hafta sonra boşamazsın gibime geliyor.

Ay hala yurtdışı diyo. Çok gözünüz kaldıysa adam boşa düşecek bekleyin bu sefer sizi götürsün, inşallah makul ve kibar olmak dayaktan kurtarır sizi. Bi siz biliyorsunuz, millet hep beceriksiz, saçma sapan davranıp kendini dövdürüyor.

Baba sen misin?

Yurtdisina balayina gidemediniz diye mi dellendiniz bu kadar?

Canınızı seviyorsanız bu adamdan uzak duracaksınız. Ben evlenmeden önce birbirlerini çok iyi tanımayan çiftlerin balayında ya da ilk zamanlarında tartıştıklarına şahit oldum ama böylesini ilk kez duydum. Konunuzu okurken resmen kanım dondu bazen upuzunnn yıllar sevgili olmak da yetmez evlilik kumar gibi maalesef. Youtuber Merve Veziroğlu'nu biliyor musunuz? Kadının eski eşini alttan alması bile fayda etmedi kadına eninde sonunda kıymaya çalıştı ama Allah'a şükür kadın kurtuldu.

Bende kanser hastasiyim eger amansiz hastalik dediginiz buysa.Ben kanser olacagimi bilseydim acik konusayim asla ve asla evlenmezdim. Gunah degilmi esime ? Bu insan musvettesi bile bile hem sizin basinizi yakmis hem hasta hem deli. Herkes kendi delisine kendi baksin. Atin annesinin ustune annesi baksin. Kimsede beni yadirgamasin. Duzgun insan olsa herkes bakar. Hem hasta hem kahri cekilmiyor. Ben bile hastanelere biryere giderken ne anama babama ne esime kulfet olmayayim diye kadin basima bazen ağrılarımla kendi basima gdip geliyorum. Herkese ölüm var ama bana daha yakin kimseyi uzmeyeyim kalp kirmayayim diye kalan hayatimi uzmeden geciriyorum. Biraz da insanlar ölümün var oldugunu bilecek. Kesinlikle bosayin ama ses kaydi dursun. Bu adam boyle devam edecek. Lutfen kesinlikle elinizdeki kozlari saklayin bunlar anne ogul ugrasir

ay ne kadar saçma bir yorum yurtdışına balayına giden zengin mi oluyor bu bir lütuf mu? biz de yurtdışı düşünüyoruz çünkü trden daha ucuza geliyor sizin gibiler aynı olay başına gelmeden anlayamaz, empatiden haberiniz yok

İki kocamla da balayında yurt dışına gittik hakkını yemişim kardeş helal et

Darp raporu aldın değil mi

8 yılda hiç şiddeti olmadi , koluna vurmadı, itmedi kakmadi da nikahına alır almaz balayında mi icindeki ayı çıktı?
Çok ilginç geliyor bana bu hikâyeler
Ama çok uzuldum, kimse bunu hak etmez. İnşallah tüm haklarını alır öyle boşanırsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…