Bebek Beslenmesi Balık yağının bağışıklık için çok faydalı olduğunu okudum. Hem kendim hem çocuğum için başlamak istiyorum easyfishoil markasını kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Merhaba çocuklar için bir bilgim yok ama yetiskinler için en iyi balık yağı habi Solgar markasinindir. Bende uzun bir sure kullandim en son 150 liraya almıştım. Doktorum bunun üstüne yok demişti arastirabilirsiniz

nev life efa one kullanıyorum. Özellikle kış aylarında bağışıklık için tercih ediyorum. Faydası varmı bilemiyorum ama karaciğer değerlerini düzeltti diyebilirim. İçerisinde A ve K vitamini yok yaz kış kullanılabilir. Ancak Jelatinler büyük olduğu için küçük çocuklar yutmakta zorlanabilir. Çocuklar için genelde möllers tavsiye ediliyor.

baya araştırmıştın, çocuklar için möllers, doktora sorduğumda "möllers ise kullanabilirsin, diğerleri olmaz" demişti, 70 yaşındaki annem de kullanıyor, 20 aylık bebeğim de (oğlum çok nadiren kullanıyor onu da belirteyim, balık kokusu var ve oğlum nefret ediyor maalesef, haftada 3 cc anca içirebiliyoruzdur), oğluma hiçbir şekilde balık yediremiyoruz

Balık yağlarında çocuklar için DHA oranı yüksek olması önemli beyin gelişimi için
Easy fish oili bende aldım oğluma
Kuzeninde denedi illa ondan alalım dedi diye aldım
Aslına bakarsanız içerisindeki balık yağı
Epa ve dha oranı düşük diğer markalara göre
Ama kullanımı kolay

ben olsam ocean şurup alırdım veya möller
Hatta kapsül yutabiliyorsa piyasanın en yüksek oranına sahip ve fiyatı çok uygun venatura var

Ben 2 ay falan balık yağı kullandım ama markasını hatırlamıyorum bi işe yaramadı kilo almak için içmiştim sonra düzenli yemek yemeye başladım 49 kilodan 56 kiloya çıktım 2 ayda

Önceki gebeligimde solgar kullandım kan sulandırıcıda kullanıyordum dr um balık yagının kan sulandırıcı etkisi oldugundan bırakmamı istedi ve devam etmedim.

ben möller's veriyorum ama cok sık degil 2 haftada bir falan cunku balığı kısın haftada 2 kez yiyor bazen 1 kez.
bahsettiginiz markayi kuzenim kullaniyor o memnun bu ürunden.
yedirebilirseniz balik yedirmeniz daha iyi bence

Oceanda dogal sanirsam aroma katilmis balik yagi gibi ayni balik kokuyor zaten
Gecen sene kizima icirecegim diye hep kiyafetine doktu kokusu dahi cikmadi ne kullandiysam gitmedi o koku
iciyorsa ocean yada mollers bence iyi

Balık yemiyorsanız kullanın ama tüketiyorsanız gerekli değil demişti iki çocuğumunda doktoru.
Bir dönem kızıma kullandım.
Efa ilk tercihim oldu,sonra esasyfishoil de kullandım,bence en iyisi efaydı. Oğluma henüz kullanmadım,alırsam efa yada möllers alırım zira diğeri gereksiz pahalı ve az porsiyon olarak.

Easyfish hem çocuklar hem yetişkinler için gayet güzel marka bence kendimde kullanıyorum kızımada düzenli olarak yediriyorum tadı portakal ve limon aromalı hem lezzetli hemde faydalı tavsiye ederim güvenilir marka

Biz kullanıyoruz oğlumu zorlamadan yedirebildiğim tek balık yağı diyebilirim easyfishoil için sağlıklı gelişmesi için için doktorlarında önerdiği bi takviye zaten balık yağı

X