Balıkesir - akçay da pansiyon .....

berfincemil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
95
0
Kızlar Balıkesir - Akçayda tanıdık pansiyon var. Aile pansiyonu kızlar gecelik 25 TL ( yatak başı ) ilgilenen olursa resimlerini falan ekleyebilirim.

bu sayfaya açtım ama yanlış olmamıştır umarım.....

canım ulasım olarak ben yenikapıdan deniz otobüsüyle bandırmaya gdiyorum 2 saat .. bandırmadan akçay 3 saat 5 saatte ordasın... tabi otobüslerde var 8 saat ama benm bebek durmaz diye deniz otobüsü tercih ediyorum.hareket edebiliyosun.wc var falan kolay oluyo... resimleride ekliyorum canım..

Eklentiler

• $adriyana 1.jpg
    $adriyana 1.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 117
  • $adriyana 2.jpg
    $adriyana 2.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 109
  • $adriyana 3.jpg
    $adriyana 3.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 101
  • $adriyana 4.jpg
    $adriyana 4.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 115
ayy tatailmine guzel gecen yılantalyada 3 gun luk kısacık bi tatlı yaptık tadı damagımzda kaldı.çok gzueldi biizm için.resimelri görunce içim acıldı yaa.balıkesirbenım memeleketim buarada:)
akcayı tavsıye edrım kızalr guzel biyer 25ytl de iyi yanı

canım ulasım olarak ben yenikapıdan deniz otobüsüyle bandırmaya gdiyorum 2 saat .. bandırmadan akçay 3 saat 5 saatte ordasın... tabi otobüslerde var 8 saat ama benm bebek durmaz diye deniz otobüsü tercih ediyorum.hareket edebiliyosun.wc var falan kolay oluyo... resimleride ekliyorum canım..

canım deniz otobüsüyle bandırmaya gittikten snra hangi otobüs firmasıyla akçaya geçiyorsun? ve de ücreti ne kadar bilgi verirsen çok sevinirim.

X