Balyanağın annesi if diyetinde 🏋️

Ben de bugün itibariyle 2. Haftadayım. 12 marta kadar da evde yarış var. En çok kilo veren kazanacak ama ben çok yavaş veriyormuşum gibi geliyor. Gerçi salıdan salıya 2kg verdim biraz da incelmiş hissediyorum ama sonra durdu gibi. Bakalım inşallah devam eder. Önceden bir haftada 3kg çok rahat verirdim ama kaç yıldır aynı kilodayım ve artık yaş ilerliyor.
Bence tartıya takılma kıyafetler daha motive ediyor insanı 🤭 kazanırsın bence biraz sporla desteklersen biraz da detoksla ödem atarsan hızla gidersin. Arada durmalar tabi olur dert etme pes etmeden devam etme. Sağlıklı besleniyorsun kendini doğanın akışına bırak sürekli diyetteyim psikolojinde olma 😊👍

Bence tartıya takılma kıyafetler daha motive ediyor insanı 🤭 kazanırsın bence biraz sporla desteklersen biraz da detoksla ödem atarsan hızla gidersin. Arada durmalar tabi olur dert etme pes etmeden devam etme. Sağlıklı besleniyorsun kendini doğanın akışına bırak sürekli diyetteyim psikolojinde olma 😊👍
Teşekkür ederim. Gerçekten bugün 10 gün oldu ciddi olarak başlayalı. Bu sabah 87.8 gördüm. Başlangıç kilomu bilmiyorum ama 2-3 arası gitti. Hergün leslie yapmaya çalışıyorum 30 dk. Fast walk ya da 3 mile. Bakalım bugünden itibaren ölçü almaya başladım. Umarım iyi olur. Ramazana kadar en azından 80lere düşmek istiyorum

Teşekkür ederim. Gerçekten bugün 10 gün oldu ciddi olarak başlayalı. Bu sabah 87.8 gördüm. Başlangıç kilomu bilmiyorum ama 2-3 arası gitti. Hergün leslie yapmaya çalışıyorum 30 dk. Fast walk ya da 3 mile. Bakalım bugünden itibaren ölçü almaya başladım. Umarım iyi olur. Ramazana kadar en azından 80lere düşmek istiyorum
Bende Chloe thing in programına sardım evet gerçekten zorlu iki video var ben başlarda tek yapabiliyordum. Şimdi alıştım yapıyorum ikisinede. Kendimi zorlamiyorum bu sefer yapamıyorum benden olmaz diyip pes ediyorum çünkü . Kaçamak mi yaptım olabilir diğer öğün dengeliyorum yada biraz daha hareket ediyorum bu kadar . Olumlu düşünce her zaman iyidir. Ramazanda kendine hedef koymuşsun eğer bunun sürekli gerçekleşeceğine düşünüp emin olursan o kiloda olursun 😊💗

X