Bana akıl verir misiniz?

Aileme falan bir kaç kere anlatırken acaba ben mi hassasiyet gösteriyorum diye düşündüm ama öyle değilmiş, iş arkadaşlarımlar da fark etmiş. Ben sınırlarımı veya tavrımı koyamıyorum mesela mesaim bitiyor ben iş bitmedi diye gitmiyorum yada mesela öğle arasında ne olursa olsun hayır ben yemeğimi dışarda yemeliyim demeliyim galiba bu sınırları net çizmeliyim gibi geliyor benimle böyle azarlayıcı bir tonda konuşmamalı, çünkü o ortalıkta öyle davranınca diğer insanların da saygısı azalıyor bence ve bana bazen yalnız kaldığımızda bana sen de bir yönetici adayısın falan diyor e böyle sürekli karizmamı çizip azarlayıp yöneticilikten bahsetmesi çok absürt ve saçma geliyor

Aileme falan bir kaç kere anlatırken acaba ben mi hassasiyet gösteriyorum diye düşündüm ama öyle değilmiş, iş arkadaşlarımlar da fark etmiş. Ben sınırlarımı veya tavrımı koyamıyorum mesela mesaim bitiyor ben iş bitmedi diye gitmiyorum yada mesela öğle arasında ne olursa olsun hayır ben yemeğimi dışarda yemeliyim demeliyim galiba bu sınırları net çizmeliyim gibi geliyor benimle böyle azarlayıcı bir tonda konuşmamalı, çünkü o ortalıkta öyle davranınca diğer insanların da saygısı azalıyor bence ve bana bazen yalnız kaldığımızda bana sen de bir yönetici adayısın falan diyor e böyle sürekli karizmamı çizip azarlayıp yöneticilikten bahsetmesi çok absürt ve saçma geliyor
Google a dava açıp kazanan kadının anlattıklarını oku bence. Sınırını net çizmen gerektiğini belki de daha iyi anlarsın üstelik kadın Türk. Koşullar sen susarsan asla düzelmez

Google a dava açıp kazanan kadının anlattıklarını oku bence. Sınırını net çizmen gerektiğini belki de daha iyi anlarsın üstelik kadın Türk. Koşullar sen susarsan asla düzelmez
Evet bende hep huy şudur, aman tadımız kaçmasın modundayımdır da bir kaç kere ben de artık sinirlenip cevap falan verdim üstten konuştum kestirip attım bir şey diyemedi, güler yüz göstermedim falan bu şekilde yapacağım artık ben de, hayır bir de öyle mantıksız ki

Sadece bana yapıyor diyemem yani ama bana ekstra bi yapıyor sabır sınar gibi, bir de işe ilk girdiğimde yok herkes seni sevecek antipatik olma antipatiksin herkesin senisevmesini istiyorum falan dedi, şimdi herkesle iyi güZel hoşum bozarım aranızı diyor😳 şaştım kaldım

Herkese merhaba,

İşimle ilgili bir durumu paylaşmak istedim sizinle, bir yerde çalışıyorum 5 ayımı doldurdum çok yeni bir iş yani. Ama sorunum şu ki ben orada hiç değer görmüyorum, mesai saatlerimin sonunda ofisten çıkamıyorum mutlaka bir iş çıkıyor çıkışım 2-3 saat gecikiyor ben yine de sorun etmiyordum önceleri ama baktım ki sürekli yaptığım işler değersizleştiriliyor mesai arkadaşlarım övgülere boğulurken üstüne ben yeriliyorum, iş arkadaşlarımın bile dikkatini çekmiş patron sürekli seni azarlıyor biz bile rahatsız olduk dediler. Yani önceleri sesimi çıkartmıyordum ama son bir haftadır daha da üstüme gelmeye başlandı ben mi abartıyorum diyorum, bir kaç olay paylaşacağım sizinle. İşe başladığımdan beri bir kere bile araya çıkamadım hep masamın yakınlarında bir yerde yemek yedim ki, bir kere başka bir yerde yemek istemiştim ona da müdür razı olmadı yok masanın yakınında bir yerde ye dedi, ardından geçenlerde çok üzgün bir günümde ben terapist randevusu aldım ve kadının tek boşluğu o gün içerisinde bir saatti, iş arkadaşlarıma dedim ki 1 saat araya çıksam problem olur mu ki bu benim yasal da hakkım anlamıyorum ya. Onlar da yok olmaz ne olacak saçmalama hepimiz çıkıyoruz dediler. Ben çıkarken ise müdür gördü ben de ilettim araya çıkıyorum diye hayır gidemezsin nasıl gideceksin olmaz vs dedi iyi de dedim bakın arkadaş da arada, ben de çıkacağım acil bir işim var sağlıkla ilgili neyse hayır yok olmaz dedi ama ben feci sinirlendim araya çıkıyorum görüşürüz dedim bastım çıktım, gelince arkadaşa sordum dedim ki sen söyledin mi çıkacağını yoo dedi ve ona gülüyor muhabbetler sohbetler. Beni sürekli azarlıyor inanamıyorum bir sebebi olsa, gerçekten anlayacağım. Geçen arkadaşla konuşurken geldi dedi ki, benim … personelimle konuşma falan şok oldum…
Geçen yine arkadaşla konuşup gülüşüyorduk bir anda odasından fırladı, enerjini işine harca falan dedi fırçaladı bir kaç olay daha var uzatmayım neyse, geçen gün arkadaşlar dedi ki biz böyle böyle bir şey fark ettik yanlış anlama ama sana bilenmiş gibi çok saçma bizim yaptıklarımıza ses çıkarmazken seni sürekli azarlıyor biz bile rahatsız olduk dedi. Ay öyle kötü oldum ki. Üstüne üstelik, geçen ay benim başarıyla yaptığım bir şeyde beni bir kere bile tebrik etmedi ancak, bugün arkadaşa övgü dolu mesajlar atmış ofis hattına.
Şimdi ne yapacağım bilmiyorum başka bir iş bulamadım henüz ama zerre kadar da işe gitmek istemiyorum biraz da borcum var şaştım kaldım, tahammülüm de kalmadı… ne yapacağım ben
Hangi sektör bu ya bana reklam tasarım ajans tayfasının huyları gibi geldi olanlar 🤣

Yeni bir iş bulun bu adamla gitmez yani.bu arkadaşın bir üstü kimse ona şikayet edin.arkadaşlarınız şahitlik yapsa daha başka boyutlarada varabilir olay ama onlarda şahitlik yapmaz şimdi sonuçta ekmek parası o yüzden pek yapacak birşey yok ben olsam oradan ayrılmaya bakarım biran önce ve mesaiye falanda kalma lütfen.

Sadece bana yapıyor diyemem yani ama bana ekstra bi yapıyor sabır sınar gibi, bir de işe ilk girdiğimde yok herkes seni sevecek antipatik olma antipatiksin herkesin senisevmesini istiyorum falan dedi, şimdi herkesle iyi güZel hoşum bozarım aranızı diyor😳 şaştım kaldım
İmkan varsa kaydet bu konuşmaları mesai dışında arıyorsa mesaj atıyorsa falan hepsini kaydet ama kimseye gösterme bahsetmede elinde bulunsun anormal geldi bana.

X