Bana yardımcı olur musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Derya457

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
35
0
21
3.000 TL borcum var birazını biriktirdim 1.000 TL açığım kaldı yarın ödemek için son günüm ödemezsem haciz gelicek annem babam öğrenirse bana çok kızarlar ne yapmalıyım akıl verir misiniz? ( sadece tavsiye almak için buraya yazdım ama çoğu kişi saçma sapan yorumlar yapmış bilip bilmeden konuşmuş sizin paranıza muhtaç değilim tavsiye almak için burdayım borcumu taksitlendirdim boş yorum yapmanıza gerek kalmadı yardımcı olanlara da teşekkür ederim.)

Eklentiler

• 20240104_153849.jpg
    20240104_153849.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 325
  • Screenshot_20240104-170501_Yanmda.jpg
    Screenshot_20240104-170501_Yanmda.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 267
Son düzenleme:
Borcun asgarisini odeyince haciz durmuyor mu? Pek bilgim yok bu konuda ama ailenizle paylasin kim verir su devirde 2bin tl
Kiyafet ivir zivir gezme icin su strese deger miydi kardes be 😒

3.000 TL borcum var birazını biriktirdim 1.000 TL açığım kaldı yarın ödemek için son günüm ödemezsem haciz gelicek annem babam öğrenirse bana çok kızarlar ne yapmalıyım akıl verir misiniz?
Satacağınız bi şeyiniz yok mu

3.000 TL borcum var birazını biriktirdim 1.000 TL açığım kaldı yarın ödemek için son günüm ödemezsem haciz gelicek annem babam öğrenirse bana çok kızarlar ne yapmalıyım akıl verir misiniz?
Haciz öyle çat diye hemen gelmiyor. Seni arayan avukat yada bankacı kimse onu ara anlaş bekletiyorlar. Derdini anlat 2000 tl için hayatta haciz gelmez

E tamam 3bin olduğunu söylemeyin 1000 tlye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. 1000 lira için haciz nedir ayrıca, öyle olunca daha mı iyi olacak sizin için ailenizin gözünde anlamadım. Kesinlikle isteyin ya da yakın bir arkadaşınızdan rica edin

bizim gönderecek halimiz yok heralde borç para yardım dayanışma etiketi falan yapmışsınız ama
Zaten sizden istemedim etiketler de kendi hazır duruyordu ben etiket falan koymadım yeni üye oldum anlamam etikette falan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X