Bana yardımcı olur musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E tamam 3bin olduğunu söylemeyin 1000 tlye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. 1000 lira için haciz nedir ayrıca, öyle olunca daha mı iyi olacak sizin için ailenizin gözünde anlamadım. Kesinlikle isteyin ya da yakın bir arkadaşınızdan rica edin
Arkadaşım yok ve ailem borcumu asla ödemez

E tamam 3bin olduğunu söylemeyin 1000 tlye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. 1000 lira için haciz nedir ayrıca, öyle olunca daha mı iyi olacak sizin için ailenizin gözünde anlamadım. Kesinlikle isteyin ya da yakın bir arkadaşınızdan rica edin
aileniz katıysa neden ödemeyecegınız borcun altına girdiniz ? yaşınız 20 mi ? çalışmıyorsunuz anladığım kadarıyla
20 yaşına daha girmedim ailem babam çalışmama izin vermiyor bana İnternet almadıkları için ben kendim faturalıya geçtim derslerime çalışmak için o da çok geldi

20 yaşına daha girmedim ailem babam çalışmama izin vermiyor bana İnternet almadıkları için ben kendim faturalıya geçtim derslerime çalışmak için o da çok geldi
3000 tl faturamı olur canım benim naptın bu kadar kota aşımı falan muhtemelen yapacak bişey yok sen söylemesen bile aile bunu öğrenir hattın kapanır önce bir süre sonra davalık olursun öyle haciz hemen gelmez sende ailene haber vermeden faturalıya geçmezsin bi daha katlanır o 1000tl sen ödemedikçe

Bahanen biraz uyduruk geldi kusura bakma. Böyle hemen de haciz gelmez. Gidip açık açık söyleyeceksin ya da daha büyük olay çıkacak. Üzerine malı mülkü olmayan insana haciz nereye gelecek zatem

Borcunuz nereye? Öyle kolay kolay haciz gelmiyor artık aslında. Siz elinizdekini ödeyin en azından. Kalanı için süre isteyin.

Arkadaşın yok da teyzen amcan falan yok mu borç alacağın seni seven bir akraban yok mu?

Bahanen biraz uyduruk geldi kusura bakma. Böyle hemen de haciz gelmez. Gidip açık açık söyleyeceksin ya da daha büyük olay çıkacak. Üzerine malı mülkü olmayan insana haciz nereye gelecek zatem
Hattım babamın üzerine haciz ona gelicek uyduruk gelebilir haklısın ama ben zaten bana Bi yol göstermeniz için buraya yazdim

Faturnı duyunca evden kovacaklarsa eğer haciz gelirse öldürürler herhalde.

Gidin 2000 lirasını ödeyin madem. Kalan 1000 için taksit falan bişey sorun. Ona olmaz buna olmaz.
Fatura borcu olduğu için taksit ödeme yapılmıyor hepsi tam ödeniyor

3000 tl faturamı olur canım benim naptın bu kadar kota aşımı falan muhtemelen yapacak bişey yok sen söylemesen bile aile bunu öğrenir hattın kapanır önce bir süre sonra davalık olursun öyle haciz hemen gelmez sende ailene haber vermeden faturalıya geçmezsin bi daha katlanır o 1000tl sen ödemedikçe
Zaten bu borcu ödeyince bida faturalıya falan geçmem çıkarım hemen teşekkür ederim cevabın için

1000 lira için kim haciz yollayacak sana ablacım ? Hikayen doğru gibi gelmiyor doğruysada toyluktan bukadar panikledin heralde bilemiyorum buradan kimse gel ben sana 1000 lira vereyim demez ailen katıysa katı keşke bastan yapmasaydin .. söyleyeceksin mecburen evden falan da atmazlar merak etme güzel korkutmuşlar seni iki söylenir geçerler korkma bukadar

Ailem asla ödemez beni evden kovarlar ailem katı
Bağlı olduğunuz belediyeye gidip Beyaz masa birimine ulaşın. Sorunu söyleyin yardım edebilirler belki. 2 bin lira için sizi evlatlıktan reddedecek anaya babaya bu meblağ az bence, gidip 2 milyonluk borç takın da şerefinizle reddedilin..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X