Bana yardımcı olur musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hattınız babanızın üzerineyse nasıl ondan habersiz alabildiniz peki hattı?

bu kadar gizli saklı işe gerek var mıydı ki? bir de 3 bin lira fatura nasıl geldi hiç mi uyarısı mesajı almıyorsunuz kota aşımı olduysa bile

yani ben kurumsal bir firmada çalışıyorum oradaki gelen max tel faturası bile 1.750 TL

kafamda çok fazla soru birikti

yani geçenlerde faturam 400 tl ye çıkmıştı onda bile 500 tane mesaj geldi. Konu hiç inandırıcı değil.

bu kadar gizli saklı işe gerek var mıydı ki? bir de 3 bin lira fatura nasıl geldi hiç mi uyarısı mesajı almıyorsunuz kota aşımı olduysa bile

yani ben kurumsal bir firmada çalışıyorum oradaki gelen max tel faturası bile 1.750 TL

belki de hattın üzerinden cihaz aldı gizli gizli ondan söyleyemiyor. yoksa ders çalışmak için internet aldım bana gerçekçi gelmedi

borç yaparken aklın nerdeydi. bence bu sana ders olsun bundan sonra dikkatli davranırsın

bu arada ailene söyle

Yurt dışında kullanım yaptım ve bu kadar geleceğini bilmiyordum hiçbir mesaj falan da gelmedi

Ben kimseden para istemedim Bi çıkış yolu göstermelerini istedim kim neye inanmak istiyorsa inansın
ama verilen önerilerin hiçbirini kabul etmiyorsunuz

burada yapılacaklar verilecek öğütler bu kadar yani

en iyisi azar işitmeyi göze alıp ailenize söylemeniz, bir süre söylenirler başınıza kakarlar ama en azından şu stresten kurtarırsınız kendinizi

Aileniz niye bu kadar katı anlamadım. Yurtdışında telefon kullanıyorsanız yüksek fatura gelmesi normal

ama verilen önerilerin hiçbirini kabul etmiyorsunuz

burada yapılacaklar verilecek öğütler bu kadar yani

en iyisi azar işitmeyi göze alıp ailenize söylemeniz, bir süre söylenirler başınıza kakarlar ama en azından şu stresten kurtarırsınız kendinizi
Zaten bugün başka Bi çözüm bulamazsam söylicem artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X