Banueralp'in başarı öyküsü

tebrık edıyorum cok guzel olmussunuz
genc ve akıllı bı anne gercekten cok guzel maşallah...

ahhh ahhhh ama ben kilolu halini görmedim sanırım diyete başladığın zamana ait bir resmin varmi öncesi ve sonrası :kedi: bi 65 kilo olan rsmin var 65den başlamadın dimi akannehir

birde kızlar banyoda mutlakaaaa ama mutlaka kabak lifi ve yosun sabunu kullanın. gögüslerinizede tüm vucut ve bacak iç kısımları karın. sertçe masaj yaparak inanılmaz faydasını görüceksinizzz emin olunn

öncelikle tebrik ederim çok hoş olmuşsunuz ben bişey sormak istiyorum şu bahsettiğiniz kabak lifi nasıl bişeydir nerden bulabiliriz söylerseniz memnun olurum

sizleri okuyorum gaza geliyorum 1-2 gün sürüyor gerisi fos...motive olamaya çalışıyorum,küçük defter aldım yediklerimi yazayım diye 1-2 gün yazdım.gerisi gelmedi..hayatı kendime ve eşime zindan ediyorum.hayatta her şeye yetişebiliyorum her işin üstesinden geliyorum ama kilo veremiyorum hayatım hep diyetle geçti yoruldum artık.eskiden okuyunca başarı hikayelerini hemen başlardım 4-5 kg verirdim şimdi okusam da fayda etmiyor.öneride bulunun diye değil ama içimi dökeyim dedim..

uzun zamandır yazamadım arkadaşlar. kabak lifi ve yosun sabunu aktarlarda var. mutlaka edinin. banyoda karın kalça ve bacaklara 15 dk masaj yapın. çok ama çok faydalıı

Öncelikle tebrik ederim. Ben şunu merak ediyorum kilo verildiğinde göğüslerdede küçülme oluyormu.

tebrikler masllah diyim insllah darisi bana ve zaiyflamak istiyenlerin basina bende böyle hikayemi yazarim ALLAH nasip ederse:eek:

tebrik ederiiiimmm çoook süper olmuşsun:lepi:
zayıflayarak güzelliğine güzellik katmışsınbayanssulusmilezemuszemus
inşallah ben de vericem bu fazlalıklardan kurtulcaaammmmzemuszemus

Mrhaba arkadaslar.
Birkac gundur siteye giremiyordum, iki haftadir diyetteyim ve tabki bazi degisiklikler var yazayim dedim.
Siteye uye oldugumda 66 kilo oldugunu sanan ben ertesi gunu yani pazartesi diyete basladigimda sok olmustum cunku tartildigimda 68 kiloydum. Bir arkadasimla iddiaya girdim bir ayligina. Yani o da kilo vermek istiyor hirs yapalim dedik.alsanaalsanasmile
Birinci hafta fena degildi ama cumartesi pazar mali goturmustum, oyle yedimki kendime sinir oldum.
Ilk pazartesi tartildim 65,5 ciktim ama fazla ciddiye almadim vucuttan fazla su ivir zivir gitti diye.
Normalde isten gelince hazirladigim ziyafetlerden vazgectim. Bu ziyafet dedigim oyle peynir ekmek degildi resmen yagli yumurtali seylerdi.
Daha sonra sicak su iceye basladim Sabahlari 6 da koca bir bardak sicak su -ilik degil- agzimin dayanabilecegi kadar sicak su. Daha once bir yerde okumustum, soguk suyun yagi dondurma etkisi oldugu gibi, sicak suyun da eritme etkisi vardir diye. Aksam 5-6 dan sonra bir sey yemiyorum ve yatmadan once koca bir bardak sicak su yine. Aksam 6 dan sonra yemek yememeyle ilgili bir yazi okumustum- aksam 6 dan sonra birsey yemeyin, birakin vucut kendi kendini yesin- diyordu. Daha once kalori hesabi yapiyordum ama vaz gectim.Az az birseyler yiyorum, aksamlari yattigimda uyuyabiliyrmuyum, tabiki hayir, acken insan kolay kolay uyuyamiyor. Bu arada sabahlari en az yarim saat spor yapiyorum.
Veee arkadaslar bu sabah tartildim 63, 8.alkisalkisalkis Ben gun icerisinde acaba fazlami yedim derken tartim oyle demiyor. Tabiki sizlerinde payi buyuk, yazdiklarinizi okudukca motive oluyorum. Haftaya pazartesi tartildigimda yazarim. Hoscakalin.

darısı başıma ben geldim geldim 64 te durdum 76 kiloyla başlamıştım rejime 55 olmak istiyorum neyapacağımı bilmiyorum

Banucum tebrik ederim.ben de yeni üye oldum.Yazdıklarını okudum hatmettim resmen.2 hamilelikten sonra 70 oldum.Boy 1.60.Benim eşim bazı günler yalvarıyor Lütfen zayıfla diye.Ben hem kendime hem de ona üzülüyorum.Ama benden 17 kg gidecek kararlıyım.Benim de öyküm olacak.2 çocuktan sonra birşeyleri yapmaya yeni fırsatım oldu.

tebrik edirm bende çok ii vermişsin darısı başıma
çok güselsin gerçektende

benim dikkatimi çeken akşam yemek yememişsin degilmi
ve sebze yok hayatında listene bakarak söylüyorum

ya aslında sebzede yedim ama akşam saat 6 ya kadar en geç yeme olayını bitirdim. ben sadece örnek yazdım öyle. 6 dan sonra yogurt yiyordum salatalık veya meyve. grayfurt suyu. bunları hiç kısıtlamadı m akşamları

anladım cnm
ya bu arada diyetisyene gittinmi ben gitmek istiyorum ama o listelerdne nefret ederim
ben de akşamalrı artık 6 da yiyim diyorum yemegimi ve bir porisiyon meyve ve süt içeyim diyorum

ikiz bebeklerim var onlar emiyorlar hala birde gece zaten geç saatlere kadar ayaktayım yakarım diye düşünüyorummm 7 haftada 6 kio veridm az geliyor bana

bu arada adaşızz:)

X