BARIŞ ÇAKIR tasarımı

aszeynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
275
0
Arkadaşlar barıl beyin tasarımlarını sunuyorum. uç kısmının sivriliğine aldanmayın "barış bey öyle söyledi" ameliyatta böyle olmazmış. bu tasarımın aynısı deil ama buna benzer bir görüntü olucakmış. ayrıca kendi tasarımımıda araya sıkıştırdım:)

arkadaşlar fotoğrafların daha büyük görüntülerini kendi profilimde albüm yaptım. ordan bakabilirsiniz. fstk lafım sana ayrıca. sende tasarım yapabilirsin bana:)
yorumlarınızı bekliyorum...

:1no2: tasarim yaptigim site parali olmus, tasarim yapmak icin actim baktim ve sok oldum akannehir
keske dün ekleseydin fotolarini yapip gönderirdim hemen
mafoldumben yeni bi site bulana kadar maalesef tasarimciliktan emekliye ayriliyorum :1no2: :gitme:
sen neyle yapiyosun tasarimlari????

Son düzenleme:
bu arada ilk tasarimi begenmedim en son tasarim cok hos ama birazcik daha kavis eklesen daha süper olur

fstk sen hangisini beğendin barış beyin tasarımınımı? yoksa benimkini mi? yukardaki foto barış beyin tasarımı. ben tasarımı photoshop programında yapıyorum. programı çok iyi kullanamıyorum aslında. biraz uzmanlaşmam lazım.

ben 3ncüyü begendim cnm en sondaki ceneninde yapili oldugu tasarimi cok begendim
öylemi:/ photoshop kullanamiyorum yaa:S kaldim programsiz:KK70: kaydirigubbakcemile3

merak etme bulursun internetten başka tasarım yeri yerimseniben. yorumların için saolasın hihoyyyt

Arkadaşlar barıl beyin tasarımlarını sunuyorum. uç kısmının sivriliğine aldanmayın "barış bey öyle söyledi" ameliyatta böyle olmazmış. bu tasarımın aynısı deil ama buna benzer bir görüntü olucakmış. ayrıca kendi tasarımımıda araya sıkıştırdım:)

kendin nasil tasarim yaptin varsa oyle bi program belkim bende evde kendim tasarim yapip öyle doktora gösterebilirim boyle bisey istiom die

bencede 3.daha hos gibi ama kavis verilmeli sanki estetik oldugu belli olur cünkü zaten burun ucunda hiçbi problem yok senin sadece törpüleyip birazda kavis verdimi tamamdır bencce tabi :KK66: barıs beye ameliyat olan biri olarak tecrübe işte ögrendik az cok :))

Bence ilk resimdeki tasarımda sen bişeyler ekledinmi yada şöyle olsun yada böyle gibi yorum yaptınmı yoksa tamamen doktorunamı bıraktın bazı kişiler kemiğini düz istiyor ilk resimdeki gibi bazılarıda kavisli seviyor benim kemiğimde kavisli yaptı doktorum bende öyle beğenmiştim zaten.Ben beğendim barış beyin tasarımını ama en önemlisi sen beğendinmii

aszeynep merhaba kesinlikle senin tasarımın çok hoş olmuş ama sanırım biraz çeneylede
oynamışsın sen.Çünkü tamamen uyum mükemmel olmuş.Eğer çenede tasarım yapmayıp sadece burun tasarımı yaptıysan mükemmelsin,doktorlara taş çıkartmışsınalkisalkisalkis

bence boyu biraz kısaltılmalı ve çene dolgu ile hafif uzatılmalı..ayrıca burnun estetik olup olmadığı ilk bakışta burnun göz pınarları ile olan kısmından anlaşılıyor.Yani burun kemiği (gözyaşı gelen yerden ne kadar yüksekse o kadar büyük duruyor ) bence orayıda biraz aşağı aldırmalısın .Yoksa burun koca bir bütün olarak aşağı iniyor.Kendi fikrimi belirttim yanlış anlaşılmasın .

X