Başkalarının yanında soğuk davranan eş

Yaa yanına yakistirmamakla ne alakası var bu konunun valla yazilan cevaplara sinir oluyorum bazen yaa.Ne kadar farklı düşünceleriniz var .Adam utaniyordur anasindan,babasından ,büyüklerinden.Baska cevabı olamaz .Niye yakıştırmasın.Yakistirmasa eve kapatır bir yere götürmez yanında .Konu sahibi insan içine çıkarmıyor dememiski .Toplum içinde uzak davraniyor demiş .Adam kendince bunu saygısızlık olarak görüyor heralde.

benim eşim iki aile yanında da çok rahattır, sevgi sözcükleri de kullanır sarılır da. ama ben ailelerin yanında daha mesafeliyim çekiniyorum sebepsiz :halay: herkesin yetiştirilme tarzı farklı, bence ondan kaynaklanıyor

Aile yanında mesafeli davranabilir büyüklere saygı vs kafası olabilir tutucu insanlarda ama el bırakması hadi büyüklerin yanında bir nebze anlaşılabilir ama onların dışındaki kişilerde de yapıyorsa sorundur bu

Yanına yakıştırıp yakıştırmadığı sizin anlayacağınız bir şey. Ancak her insan bir değildir. Ben toplum içinde heleki tanıdıklar aile vs el ele tutuşmaktan hoşlanmam. Aşkım bebeğim demem. Çok şükür sevgilim de böyle. Çekingen biri değilim, dışa dönük ve özgüvenliyim. Kimseye ispat etme gibi bir çabam yok. Sevgilimle aramdaki muhabbet benim mahremimdir. Belki eşiniz de böyle düşünüyordur.

Eşine sadece eski kafa biri, aile ortamında veya büyüklerin yanında samimi, canımlı cicimli konuşmuyor;saygısızlık olarak görüyor muhtemelen.

Merhaba benim eşim evde bana karsı cok iyi ama ailesinin yanında kuzeninin yanında felan ben sanki onun eşi değilmişte. Dısardan biriymiş gibi davranıyor cok soğuk konusuyor asla canım felan demiyor ve bana uzak mesafeli davranıyor ablası eniştesiyle el ele geziyo eşim birini görünce anında elimi bırakıyor sizce neden
Farklı farklı davranan insanı hiç sevmem uzuldunuz dogal olarak.. karşınıza alın konuşun utaniyorsa koca adam utanir mi Allah aşkına ablası eniştesini de mi görmüyor onlaraa sevap size gunah mi aşkım demesin de canim desin bari

X