Gebeliğe Hazırlık Bat 21-22-23 nisan gelin birlikte bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Son aylarda düzenli değil maalesef. O yüzden tam kestiremiyorum ama başlıktaki tarihler civarında

Ben 3 ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım. O yüzden hala tedirginim. Hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında

Hic belli olmaz . Bebisler en beklenmedik zamanda gelirmis. Regl olmadigin surece umut hep var
Reglede daha cok var ya catlama agrimda olmayinca bilemedim kiste donmesinden cok korkuyorum doktora randevu alayim dedim oda randevu vermiyo 10 gun icinde kontrol randevusu alabiliyormusum onuda nasil alacam bilemedim

Reglede daha cok var ya catlama agrimda olmayinca bilemedim kiste donmesinden cok korkuyorum doktora randevu alayim dedim oda randevu vermiyo 10 gun icinde kontrol randevusu alabiliyormusum onuda nasil alacam bilemedim
Herkez catlamayii hissedicek diye birsey yok ki canim benim. Insallah kiste cevirmez bebek tutunur. Guzel degerlendirdin mi ovulasyon donemini?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…