Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben 1,5 yıllık evliyim yeni gebelik düşünücem bu ay ama cok bilgisizim. Bat dediğiniz ne oluyor nası takip ediyosunuz bana da anlatablir misiniz
Hadi hayırlısı canım :) bat Beklenen adet tarihi demek , ben p.c. ve papapp programları ile takip ediyorum
orada yumurtlama tarihini, doğurganlık yüksek mi düşük mü gösteriyor
tutturamazsan olüvasyon testi ile de yumurtalama günlerine bakabilirsin
bende 2 aydır bunları öğrenebildim :)

Kizlar bugun regl oldum ama cok as kanamam var nasil cogaltabilirim varmi bildiginiz bie yontem gecen ay da böyle olmustu
Bunu bende araştırmıştım canım, ama önemli olan azlığı çokluğu değil düzenli olmasıymış
2 dünden az değilse sorun yok diye biliyorum..
benimde ergenliğimde 7 gün sürerdi şimdi 4 gün oda yoğun değil

inşallah hayırlısı olsun canım senin içinde :) ama bu ay gerçekten herkes gecikmiş çok ilginç ben hiç gecikmezdim demeyeceğim bir daha valla :KK43:
Duygusal yaklaştığımız için hormonlar değişiyor yoksa oluyorda tutunamıyor mu acaba. Çünkü farketmeden kimyasal geçirip regliyle sağlıklı olmayan gebeliği vücudumuz atıyormuş oda olabilir canım herşey mümkün☹️

Benim de bat 28 kasım predictor certain freely olmak üzere 3 gebelik testi de negatif yumurtlamadan bu zamana 11 gün geçti. Ümidimi yitirdim bu ay…

Kizlar bugun regl oldum ama cok as kanamam var nasil cogaltabilirim varmi bildiginiz bie yontem gecen ay da böyle olmustu
Canım normal bir şekilde 21günden az veya 35ten fazla değilse aralıkların adetin düzenliyse sorun olduğunu düşünmüyorum kanama miktarının ama yine de içine kurt düştüyse bir doktora görün derim.

Kızlar ben 1,5 yıllık evliyim yeni gebelik düşünücem bu ay ama cok bilgisizim. Bat dediğiniz ne oluyor nası takip ediyosunuz bana da anlatablir misiniz
Hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah sorunsuz bir süreçten geçip bebeğinize kavuşursunuz. Adet takvimi indirmeniz de fayda var. Doğurgan günleri takip edip gün aşırı yada 2günde bir değerlendirin,akıntınızı takip edin. Uzayan şeffaf renkte akıntı yumurtlamaya işaret diye biliyorum ıslak günleri iyi değerlendirin kafanıza çok takmamaya çalışın🥰

Gelene kadar umut var canım 😊
Bel ağrısı normal regl başlamadan önce oluyor muydu?
vallahi her ay yeni bir belirti oluyor desem inanır mısın? her ay değişiyor geçen ay hiç ağrım sancım yoktu pat diye geldi hafif sancılı geçti diyebilirim ama bu ay bel ağrım var ama daha önceki aylarda da olduğu olmuştu bu ay da farklı şekilde gelecek anlaşılan :)

vallahi her ay yeni bir belirti oluyor desem inanır mısın? her ay değişiyor geçen ay hiç ağrım sancım yoktu pat diye geldi hafif sancılı geçti diyebilirim ama bu ay bel ağrım var ama daha önceki aylarda da olduğu olmuştu bu ay da farklı şekilde gelecek anlaşılan :)
Ay inşallah gelmeeeez☹️☹️☹️
Benimde bir gün önce sinirden beynimde şimşekler çakardı dün gayet mutluydum ama sabah bir kaç damla lekelenmem vardı geliyor yani olsun napalım artık kısmet değil demekkiiii… inşallah senden mutlu haberi alırız.😊

X