Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bata son 6 sbh midem hafif bulanarak uyandm

Eklentiler

• 20211126_061937.jpg
    20211126_061937.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 74
Sabaha gelmezse yap canım meraktan çatlıyorum valla,seni düşünemiyorum bile.
Sabah yapmak İçin kalktığımda olduğumu gördüm zaten olmadığına da emindim ped bile koymuştum maalesef her ay gibi bu ayda olmamış artık yılın son ayı tekrar deneyeceğim 🥺🥺

Kızlar ben mi yanlış görüyorum yoksa sizler de bir şeyler görüyor musunuz? Normalde bu testte hep tertemiz negatif görürdüm ama şimdi böyle oldu. Bu sonuç ilk 5 dk içinde çıktı bir de

Eklentiler

• IMG_20211126_090649.jpg
    IMG_20211126_090649.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
Ben sanki bir gölge gördüm 🙈
Acaba test mi yanlış diye düşündüm ama bu testte hep negatif görüyordum ben olsa eskiden de yanılırdı:)
Zaten günlerdir kasık ağrım var hatta sabah kasık ağrısına uyandım diyebilirim.
Eğer doğruysa kendime son kez bir filtre kahve demleyerek kutluyorum şu an malum son içişlerim olur :KK70:

Acaba test mi yanlış diye düşündüm ama bu testte hep negatif görüyordum ben olsa eskiden de yanılırdı:)
Zaten günlerdir kasık ağrım var hatta sabah kasık ağrısına uyandım diyebilirim.
Eğer doğruysa kendime son kez bir filtre kahve demleyerek kutluyorum şu an malum son içişlerim olur :KK70:
Ayyyy ben de kahve aşığıyım inan ben de bunu düşünüyorum 😂😂

Şu an içtim ama pişmanım kafein kötü etkileyebilirmiş :KK43: daha ortada netlik yok ama pişman oldum, bence şimdiden uzaklaşmaya bak :)
Günlük 200 mg kafein sınırı var gebelikte yani o sınır aşmadığın sürece sıkıntı yok ki filtre kahvedeki kafein oranı bir fincan için 115 mg

Bende bu marka aldım canım , hatta kargoda
bide sabahları eşinle birlikte 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi ye, spermleri hızlandırıyormuş
tek pekmez ağır gelirse fındıkla birlikte yersin
yani biz bunu yapıyoruz şimdilik
Aaaa tamam canım çok sağol bugün geçti artık yarın başlarız evde var zaten ☺️

Hayırlısı olsun canım olsun önümüzdeki aya inşallah 🙏
amin canım ama bir süre bırakacağım galiba vizelerde başladı biraz derslerime yoğunlaşacağım unutacağım olmuyor demek ki herkes istediği zaman anne olamıyormuş olursa olur olmazsa bağrıma taş basıp yaşamaya çalışmam lazım eşim değil tüp bebek aşılamaya bile sıcak bakmıyor kendiliğinden de olmuyor işte hayırlısı....

Kızlar ben mi yanlış görüyorum yoksa sizler de bir şeyler görüyor musunuz? Normalde bu testte hep tertemiz negatif görürdüm ama şimdi böyle oldu. Bu sonuç ilk 5 dk içinde çıktı bir de
Telefonun flaşını açıp testin altına doğru tut canım o zaman silik çizgi varsa daha net çıkıyor yoksada olmadığı belli oluyor.

amin canım ama bir süre bırakacağım galiba vizelerde başladı biraz derslerime yoğunlaşacağım unutacağım olmuyor demek ki herkes istediği zaman anne olamıyormuş olursa olur olmazsa bağrıma taş basıp yaşamaya çalışmam lazım eşim değil tüp bebek aşılamaya bile sıcak bakmıyor kendiliğinden de olmuyor işte hayırlısı....
Rabbim bir yolu kapar daha hayırlısını
Derslerinle ilgilenirken kafan dağılır belki biraz canım çok takılıncada olmuyor demek. Eşin neden sıcak bakmıyor ☹️ doğal yolla olur eninde sonunda diye düşünüyor olabilir sonuçta diğer yollarda çok yıpratıcı üzülme sen 🥺 Üzülme diyorum ama bende dün üzüldüm valla çok… bugün iyiyim ama.

Benimde lekelenmem başladı🙃 yarın sökülürüm heralde. Yalnız dün gece cam acık uyudum asla ama asla sogugu hissetmedim çıldırdım resmen 😂
Aaaaa ☺️
Sıcak basması olmuş,yerleşmedir inşallah lekelenmen 💓 Ben regl olacağım zaman çok üşürüm valla sıcak basması gebelikte oluyormuş diye duydum 🙈

Hiç bilmiyodum geçen ayda oyle lekelendim ama tık yoktu 3 gün once lekelendim sonra günümde söküldüm bakalım artık 😍

X