Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kullaniyorum takvime gore bugun olmam lazim 2 tane kaybim var benim gebelik tansiyonum var 3 sene ara vermistik suan doktor kontrolunde istiyoruz doktorunuz onay vardi folik asit kullaniyorum bu aydan baya ümitliyim ama nasip tabi 3 sene bekledim de 3 4 gun daha sabredemiyorum 🤦
Hayırlısı olsun inşallah…Kayıplarınız için üzüldüm 😢 Varmı güzel haberleriniz oldunuz mu regli inşallah olmamışsınızıdır. Olduysanız da üzülmeyin şu zamanda yediklerimiz içtiklerimiz bile gebeliği çok zorluyor. En azından hamile kalabiliyorsunuz öyle düşünelim.

Ay hadi inşallah mutlu haber geliiir ☺️☺️ Benim 25 26 gibi olucak bende pek umutlanmak istemiyorum kafam çok karışık. Direk kalkıyorum ben asla duramıyorum kalkılmaması gerekiyormuş sanırım ama bilemiyorum olucaksa her türlü olur zaten heralde 😅

Bazilari yatin diyor bazilari kalksanizda giden gidiyor zaten diyor ne yapcagimizi bizde sasirdik gercekten 😂 insallah hepimiz guzel haberler aliriz bu ay

Benimde belimde hafif bir ağrım var şuan. 2 3 gündür de yumuşatıcı,böğürtlenli bitki çayı ve duş jelinin kokusu iğrenç geliyor. Sabahta iç çamaşırımda belli belirsiz hafif pembemsi birşey vardı çok az.

Ay hadi inşallah mutlu haber geliiir ☺️☺️ Benim 25 26 gibi olucak bende pek umutlanmak istemiyorum kafam çok karışık. Direk kalkıyorum ben asla duramıyorum kalkılmaması gerekiyormuş sanırım ama bilemiyorum olucaksa her türlü olur zaten heralde 😅
Benim de bat 25 26 inşallah ben de güzel haberi alırım 💕

Kızlar merhaba benim de bu ay ilk denemem 3 yıldır vajinismustum 😣 yumurtlama günlerimi değerlendirdim kaçırmadan ve bu son günlerde süt et yoğurt bana kokuyor midem bulanıyo hayvan kokuyo resmen sizce hamile olabilir miyim ve çok acıkıyorum normalde 1 de kahvaltı yapıyorum 6 da kalkmama rağmen ama sabah kalkar kalkmaz açlıktan mı neden midem yanıyo yemeklere saldırıyorum dünyaları yiyesim var 🤣 böyle olanlar var mı

Benimde belimde hafif bir ağrım var şuan. 2 3 gündür de yumuşatıcı,böğürtlenli bitki çayı ve duş jelinin kokusu iğrenç geliyor. Sabahta iç çamaşırımda belli belirsiz hafif pembemsi birşey vardı çok az.
Ayy hadi insallah kac gundur surekli burdayim okudugum kadariyla yerleşme kanamasi olabilir senin yasadiginda insallah oyledir 😊

Kızlar merhaba benim de bu ay ilk denemem 3 yıldır vajinismustum 😣 yumurtlama günlerimi değerlendirdim kaçırmadan ve bu son günlerde süt et yoğurt bana kokuyor midem bulanıyo hayvan kokuyo resmen sizce hamile olabilir miyim ve çok acıkıyorum normalde 1 de kahvaltı yapıyorum 6 da kalkmama rağmen ama sabah kalkar kalkmaz açlıktan mı neden midem yanıyo yemeklere saldırıyorum dünyaları yiyesim var 🤣 böyle olanlar var mı
Gununuze ne kadar var insallah guzel haberlerinizi aliriz 😊

İnşallah 😇 ama benim pek ümidim yok yA ilk aydan hemen olmaz diye düşünüyorum keşke olsa tabi 7 gün falan var günüme

Erken gebelik testleri falan var ama yapmaya gerek yok ssnirim her zaman net sonuc vermiyolar tek cizgi cikinca bosuna umudumuzu yitircez günü beklemek en dogrusu sanirim

X