Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hadi inşallah hamilesinizdir🌸
Kasık ve bel ağrısı gebelik belirtisi ama bazen pisikolojikte olabiliyor. Heyacanını çok iyi anlıyorum inşallah bebeğin tutmuştur da en zahmetsiz şekilde gebe kalmışsındır. Az kalmış regle 😊
Erken gebelik Testi yaptım az önce tek çizgi Adetime 4gün var bu ay olmadı yani çok moralim bozuldu bir daha asla gecikmeden yapmicam :KK43:

Hanımlar aranız da yeniyim bende 1.5 aydır deniyorum hamile kalmayı adetime 5 gün var şuanda kasık ve bel ağrım var hamile miyim diye çok heyecanlanıyorum hemen kalacakmısım gibi hissediyorum ilk defa bu ay yumurtalama tarihlerimi değerlendirdik umarım hamile kalırım bu ay 🙏🏻 Başka da hiçbir belirtim yok o yüzden biraz umutsuzluk basıyor ama olsun diyorum ne zaman kısmetse
benim stabdart regl belirtisi dısında hicbir belirtim olmadı. kendinizde belirti aramayın herkesin bünyesi farklıdır :)

Hafif idrar yolu enfeksiyonu olmuşum doktor 2 ilaç yazdı gebelik düşündüğümü de söyledim ona göre veriyorum dedi, İnşallah sorun olmaz. Aksilikler beni bulur üzüldüm🥺

E95B9807-EB3D-4B5B-951D-5EC911C974AD.jpeg
Kızlar yumurtlama günüm bugün sanırım dimi? Tam pik olmuş mu?

Eki Görüntüle 2966349 Kızlar yumurtlama günüm bugün sanırım dimi? Tam pik olmuş mu?
Nasılsın canim durum nasıl? Senin bat tarih ne zaman? Ben bu ay hiç anlamadım erken den kasık ağrı oldu ve 4 gündür ateşi olcuyorum yüksek çıkıyor ama yumurtlama donem şimdi takvime göre ama ağrı hiç yok bakalım ay sonu ne olacak 😁

Nasılsın canim durum nasıl? Senin bat tarih ne zaman? Ben bu ay hiç anlamadım erken den kasık ağrı oldu ve 4 gündür ateşi olcuyorum yüksek çıkıyor ama yumurtlama donem şimdi takvime göre ama ağrı hiç yok bakalım ay sonu ne olacak 😁
Canım iyiyim, biraz huzursuz oldum bugün… ilaç kullanmaya başladım dün. Tam denk geldi enfeksiyon😞 antibiyotik ve idrar yolu enfeksiyonu için bir ilaç. Dün akşam değerlendirdik biraz huzursuz oldum ama zararı olur mu olmaz mı diye. Bat 22 Aralık 😳 Dün pik oldu ya hiç belirtim olmadı benimde şaşırdım ne Ağrı ne sızı sadece o yumurta akı kıvamı akıntı geldi. Sen yine de gün aşırı çalışmalara devam et vakit bulduğunda. Ateşin kaç çıkıyor akıntın falan geldi mi 😊

Canım iyiyim, biraz huzursuz oldum bugün… ilaç kullanmaya başladım dün. Tam denk geldi enfeksiyon😞 antibiyotik ve idrar yolu enfeksiyonu için bir ilaç. Dün akşam değerlendirdik biraz huzursuz oldum ama zararı olur mu olmaz mı diye. Bat 22 Aralık 😳 Dün pik oldu ya hiç belirtim olmadı benimde şaşırdım ne Ağrı ne sızı sadece o yumurta akı kıvamı akıntı geldi. Sen yine de gün aşırı çalışmalara devam et vakit bulduğunda. Ateşin kaç çıkıyor akıntın falan geldi mi 😊
Aa cok geçmiş olsun inşallah tutar canım hamile haber alırız. Ya ben once ki hiç hatırlamıyorum ve kayet ettim olanlaei anlamıyorum 😂 bu aralar 36.6 fix çıkıyor hep ayni geçen hafta hafif leke sekilnde gelmişti ağrı ile birlikte ve sonra hiç oyle olmadi ama bugün da biraz gelmeye başladı bakalım değerlendirdim ama ateşim yüksek 😀 ben hamile olduğunu öğrendim gun öylesine olcumustum ve 37.2 birseydi bakalım hayırlısı ☺️ ya benim tek korktuğum kızıma hala emziriyorum acaba emzirmek engeller mi hamile kalmaya onu bilemiyorum gerçeği değil ama kişiye göre değişiyor :110:

Aa cok geçmiş olsun inşallah tutar canım hamile haber alırız. Ya ben once ki hiç hatırlamıyorum ve kayet ettim olanlaei anlamıyorum 😂 bu aralar 36.6 fix çıkıyor hep ayni geçen hafta hafif leke sekilnde gelmişti ağrı ile birlikte ve sonra hiç oyle olmadi ama bugün da biraz gelmeye başladı bakalım değerlendirdim ama ateşim yüksek 😀 ben hamile olduğunu öğrendim gun öylesine olcumustum ve 37.2 birseydi bakalım hayırlısı ☺️ ya benim tek korktuğum kızıma hala emziriyorum acaba emzirmek engeller mi hamile kalmaya onu bilemiyorum gerçeği değil ama kişiye göre değişiyor :110:
Ya ben engelleyeceğini sanmıyorum benim teyzemde emzirirken hamile kalmıştı 🥰 süt korur derler ama bence ilk zamanlarda geçerli o 😀
Ay hadi inşallah bu ay tutar seninde ve tüm isteyenlerin🌸
Sen bol bol değerlendir 🙈 senin bat kaçtı şimdi canım.

Ya ben engelleyeceğini sanmıyorum benim teyzemde emzirirken hamile kalmıştı 🥰 süt korur derler ama bence ilk zamanlarda geçerli o 😀
Ay hadi inşallah bu ay tutar seninde ve tüm isteyenlerin🌸
Sen bol bol değerlendir 🙈 senin bat kaçtı şimdi canım.
İnşallah ya ikiside birlikte büyüsün 😅 eger geçen hafta yumurtlama olduysa 17 sinde olur yoksa 24 unde bekliyorum

Böyle bekleyincede zaman geçmiyor 🙈
Haberlerini olursa belirtilerini yazarsın olur mu bekliyorum 😊
Bugün test yapmıştım hiç birsey görmedim ama baya zaman geçmiş ve böyle gördüm ya 😬 ama daha once görmedim bu testte böyle çıkmadı bide

Eklentiler

• IMG_20211209_165442.jpg
    IMG_20211209_165442.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ben bu başlıkta hamile olduğumu öğrenmiştim. Salı günü keseyi gördü doktorum 🥰 Ara sıra giriyorum buraya neler yapıyorsunuz diye, dualarım sizlerle 🌸 umarım sizler de benim gibi yaşarsınız bu heyecanı 🥰
Yaa çok mutlu olduuum 😍
Duaların için çok teşekkür ederiz ❤️
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Herşey gönlünce olsun inşallah 🙏
Cinsiyetini de haber edersin bize 🌸

Aaaa aaaa orada çizgi mi var silik 🤯
Hamilemisiiiin yoksaaaa 🥰
Sabah ilk idrarla tekrarla bence canım yarın. Şok oldum şuan.
Ya son test vardi elimde oylesine yaptim gecen ay da yapmıştım böyle kuruma çıkmamıştı ama simdi yine su damladı var hala ama saatler sonra cıktı ya 😬 testte yok ki sipariş veriyim ancak pazartesi gelir :KK61:

X