Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kizlar hastahaneye geldim bugun bliyorsunuz ultrosonda birsey gorunmedi eeken oldugu icin kan vardim sonuç u simdi gordum 1557 kandada çıktı yani bebek doktorla konusmaya gidiyorum tekrardan
Ben değerden pek anlamıyorum ama araştırdığım kadarı ile değerin şuan da çok iyi gibime geldi canım 🥰

Kızlar regle 5 gün kaldı bugün kaset test yaptım ama koca bir negatif gördüm göğüs ağrım yoktu sırt ve bel ağrım vardı ama bugün göğüs agrimda başladı ama hafif henüz bir şişkinlik dolgunluk yok ilk kez bu ay ovulasyon testi kullandım çatlama gününü ve sonrasındaki 4 günü değerlendirdim tutmadı mu tuttu mu diye çok tereddüt ettim üzüldüm de bugün negatif görünce ne diyosunuz ne yapmalıyım pozitif olur mu regle bir gün kala baksam yine

Kızlar regle 5 gün kaldı bugün kaset test yaptım ama koca bir negatif gördüm göğüs ağrım yoktu sırt ve bel ağrım vardı ama bugün göğüs agrimda başladı ama hafif henüz bir şişkinlik dolgunluk yok ilk kez bu ay ovulasyon testi kullandım çatlama gününü ve sonrasındaki 4 günü değerlendirdim tutmadı mu tuttu mu diye çok tereddüt ettim üzüldüm de bugün negatif görünce ne diyosunuz ne yapmalıyım pozitif olur mu regle bir gün kala baksam yine
5 gün kala kaset testlerde cıkmaya biliyor umudunuzu kaybetmeyin vardir insallah 😊

1E2462C1-F3E0-41B2-AAEA-2BB8E0FACC70.jpeg

Kızlar benim de bat 26 aralık ilk 5 dakikada çıktı sonuç testin markası oncomed daha önce bu testi kullananız var mı doğru sonuç veriyor mu

Daha erken hiç belli olmuyor böyle şeyler canım sen üzme kendini bekle bakalım regle kadar. Olmazsa da üzülme sağlıklı olsun da geç olsun diyelim🙏

X