Gebeliğe Hazırlık Bat tarihi 15-20 Mart arası olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi yaaa inşallah bebiştir iyi düşünelimm bende acayip uyku hali gögüs şişmesi sızlama sol kasıkta batma var. Akıntım ara ara geliyor
hakkımızda hayırlısı inşallah
İnşallah kuzum, beklenen adete 7 gün kaldı.

sol kasıkta ara ara batma gögüs ağrısı ve çok şiş, akıntım var çok yorgunluk ve uyku isteği, mide bulantım var ama adet önceside bulantı yaşarım ben.
ikisi birbirine çok benziyor bakalım hangisi başımıza gelicek.
ben kürtajdan sonra çok adet belirtisi yaşamadım öyle kendi kendine adetlerim başladı bitti farketmeden, ağrı olmadan.
bu ay ilk kez korunmayı bıraktık vucüdün dengesi şaşmış ta olabilir.
Rabbim hayırlısını versin inşallahh

Korunmayı bırakıp hemen hamile kalmak çok büyük şans. Gerçekten burada yazılanları okuyunca bazen çok üzülüyorum çünkü çok uzun süreçlerden geçenler var. Rabbim daha çok üzülmeden nasip eder inşallah hepimize.

Kızlar afedersiniz iç çamaşırımda süt beyazı akıntım olmuş peçeteye silince de şeffaf akıntı geliyor. Bata 4 gün kala yumurtlamıyorumdur herhalde? Hamilelik belirtisinde böylesi varmı?
Az önce bende o süt beyazı akıntıyı gördüm, umutlandım birden. Bir de aşırı yorgunluk oluyor. Benim de bata 7 gün kaldı. Ne durumdasın şuan?

Az önce bende o süt beyazı akıntıyı gördüm, umutlandım birden. Bir de aşırı yorgunluk oluyor. Benim de bata 7 gün kaldı. Ne durumdasın şuan?
Adet oldum sanıp tuvalete koşuyorum şeffaf akıntı geliyor, beyaz da değil.alt bölgemde ağrı var rahim mi yumurtalık mı ayırt edemiyorum sanki karnımın içi de acıyor arada göğsüme sancı giriyor ama adet öncesi de olabilcek şeyler o yüzden pek üstüne düşmüyorum birde adetlerim düzensiz diye 1hafta daha beklemeyi düşünüyorum yani 20mart normalde bat 13mart.. Çok zoe beklemek, sinir bozucu

Aminnn inşallah canım hepimizeee hepimizeee

Beklenen adete 6 gün kaldı, bugün çamaşırımda beyaz kremsi akıntı gördüm. İnşallah gebelik vardır Rabbimin izniyle

Benimde bat 20 Mart her ay olduğu gibi yine umutla bekliyorum. Sebepsiz infertiliteyim 2 sene oldu nasip olmadı. Sizlerden dua istiyorum bi de bu ay ayıptır söylemesi su gibi akıntım oldu tahmini yumurtlama günlerinde. yumurta akı gibi değil de su gibiydi miktarı da yoğundu neden olur bu sizce ?

Aynı ben.
Hatta adet mi oluyorum diye baktım çamaşırıma.
Bende bunu ilk kez yaşadım, bir kez geldi, bu ne ola ki?

Aynı ben.
Hatta adet mi oluyorum diye baktım çamaşırıma.
Bende bunu ilk kez yaşadım, bir kez geldi, bu ne ola ki?
Bilen biri yardımcı olur umarım...doktoruma muayene sırasında sorucaktım unuttum Benim bata 11 gün var yumurtlama günlerinde oldu tahminimce bilemiyorum...

Bilen biri yardımcı olur umarım...doktoruma muayene sırasında sorucaktım unuttum Benim bata 11 gün var yumurtlama günlerinde oldu tahminimce bilemiyorum...
Kaç aydır deniyordunuz? Benim 6,7 ay oldu.

Dr a gittiğinde sorarsın inş.
Ya benimde alakasız bir zamanda oldu. Adet sonrasıydı.
Bir kez mi oldu seninde?

Kaç aydır deniyordunuz? Benim 6,7 ay oldu.

Dr a gittiğinde sorarsın inş.
Ya benimde alakasız bir zamanda oldu. Adet sonrasıydı.
Bir kez mi oldu seninde?
Ben 2 yıldır deniyorum sebepsiz infertiliteyim olmuyor yani... akıntı 2 gün sürdü yoğundu. Her zaman ki gibi Bu ay da umutla bekliyorum hayırlısı olsun

Ben 2 yıldır deniyorum sebepsiz infertiliteyim olmuyor yani... akıntı 2 gün sürdü yoğundu. Her zaman ki gibi Bu ay da umutla bekliyorum hayırlısı olsun
Yok benim bir defa oldu sadece ama anlattığının aynısı idi.

İnş bu ay olur. Dr tedavi uyguladı mı?

Yok benim bir defa oldu sadece ama anlattığının aynısı idi.

İnş bu ay olur. Dr tedavi uyguladı mı?
Valla bilgi almak için sordum inşallah bilen biri yardımcı olur bize de inşallah gebesinizdir Doktorum bi sonraki ayda ilaç tedavisine başlayacak olmadı tüp bebek tedavisi.

Valla bilgi almak için sordum inşallah bilen biri yardımcı olur bize de inşallah gebesinizdir Doktorum bi sonraki ayda ilaç tedavisine başlayacak olmadı tüp bebek tedavisi.
Aynen aynı durumdayız.
İnş hiç gerek kalmaz bu tedavi sürecine canım.
Bata 8 günün kaldı, inş gelmez ya.

Merhaba Arkadaşlar benimde bat tarihim 15 Mart. Bu sabah test yaptım negatif. 6 aydır deniyoruz ümitliydim bu aydan. Pozitife döner mi sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…