Gebeliğe Hazırlık Bat tarihi 15-20 Mart arası olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde ilk ovulasyon denemem 2 3 Mart'ta yumurtlama oldu, 3gun var adet günüme Rabbim hayırlı Haberler versin hepimize Miraç Kandilimiz Hürmetine Hepimiz sevincimizi paylaşalım buradan inşallah
Belirtin var mı peki canım? İnşallah tutunmuştur bu ay bebişin inşallah

anladım canım bazen olmuyor işte tüp bebek deneseniz peki? Gerçi oda bi araba parası nerdeyse..

İyi akşamlar kızlar benimde bat 13 mart ama 20marta kadar belliolmaz. 4yıldır korunmuyorum ama 2 3 aydır çocuk için özellikle uğraşıyorum. Rabbim hayırlı zamanda versin inşallah
Selaam kızlar. Bende bat 13 günlerimi güzel değerlendirdim aslında, battan neredeyse 10 gün önce belirtilerim yogundu gögüsler şiş, kahverengi, sık tuvalet, uyku vs. test yaptım 6 gün kala negatifti. Bugün 4 gün kalmıs oluyor bi kaç gündür kasık ağrım var bel, bas agrım, gögüslerimdeki hassaslık hıc gecmedi. az önce agrıyla pembe bi leke geldi. acaba yerlesme mı, regl mi oluyorum?

Merhaba kızlar benim de 15 Mart. Daha önce bir düşüm var 6 haftalık. Geçen ay denedik olmadı. Bu aydan da çok umudum yok sadece bir kez deneyebildik ama yine de Allah'tan umut kesilmez deyip bekliyorum.

Merhaba kızlar benim de 15 Mart. Daha önce bir düşüm var 6 haftalık. Geçen ay denedik olmadı. Bu aydan da çok umudum yok sadece bir kez deneyebildik ama yine de Allah'tan umut kesilmez deyip bekliyorum.
Benimle aynı canım ben şu an hastanedeyim doktor ultrosonla baktı rahim duvarın kalınlaşmamış ama daha erken dedi bakaılm bekliyorum

Benim 17 Mart 6 aydır deniyoruz hiç doktorada gitmedim bakalım artık hayırlısı bu arada 8 aylık evliyim

Rabbim kimsenin kuşağını boş bırakmazsın.. ya benimki kesinlikle stres ben çok stres yapıyorum çok düşünüyor çok araştırıyorum

Benim de bat 19 Mart, doktor ilaçsız takip etti ovulasyon gününü bende evde ovulasyon ile takip ettim ilk adet gününden sayarsak 14 ve 15.gün pik oldu hemde baya koyu 15.gün akşam sağ tarafım cidi ağrıdı o gün değerlendirdik. 16.gün sabah doktor yumurta yok dedi çatlama belirtisi de yokmuş yani takip ettiği yumurta kayboldu ama ovulasyon testinde böyle oldu vs dedimse de adam yumurtlama olmamış dedi. Diğer ay femara ile devam edeceğiz.

Ben yinede gözden kaçırdı umudu ile tek gün değerlendirdiğimiz bu ay bat bekliyorum Kasımda 9 haftalık kalbi duran bebeğim kürtaj ile alındı, kürtajdan sonraki ilk denememdi bakalım umudum yok ama olsun

Rabbim kimsenin kuşağını boş bırakmazsın.. ya benimki kesinlikle stres ben çok stres yapıyorum çok düşünüyor çok araştırıyorum
Bende öyle canım her adet dönemi bakmıcam diyorum ama olmuyor amin kimseyi evlatsız bıralmasın Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…