Batan bir arabadan nasıl kurtulursunuz?

bedos787

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
3
3
42
Kabuslarımda sıklıkla gördüğüm, bu konuları içeren film veya dizilerde de dehşete düştüğüm, çok şiddetli yağmurda araba kullanıyorsam yaşanan sel felaketlerinden dolayı panik olduğum konu araba ile suya düşme konusu. Özellikle her şeyin elektrikli olduğu çağımız araçlarında sıkıntı olduğunu düşünürüm hep. En azından manuel cam açma opsiyonu olması gerekir bence.

Aşağıdaki yazıya rastladım bugün, video ingilizce ama suya giren araba durumunda ne yapılması gerektiği net anlaşılıyor; yazı içeriğinde de geçirmişler zaten. O yan cam kırma aletinden özellikle kesin arabada bulundurmak lazım.

 

dmlax33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
3
1
27
Sadece aracın su alması durumda değil, her türlü sıkışma durumlarında da kullanılabilecek bir alet. Ama maalesef ki insanoğlu olarak, başımıza gelene kadar değerini anlayamıyoruz. Böylesi hayati bir konuda bari önlemimizi alalım, "keşke" yerine "iyi ki" diyelim.

Ayrıca video da güzel hazırlanmış. Her gün onlarca dakikamızı boşa geçiriyorken birkaç dakikanızı ayırıp izlemenizde fayda var çünkü aleti almakla bitmiyor iş nasıl kullanıldığını da öğrenmek gerek.
 

Kedigilerden33

Hayat sevince güzel ...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2020
767
825
Kaderimiz gelmişse ölürüz valla zor şeyler söylüyorsun😬🤣
 


Hellohappiness

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
1.245
2.006
35
Koltuklarin üstündeki basliklarin ciktigini ve altindaki demirlerin acil durumlarda cami kirmak icin kullanildigini duymustum bir yerlerde🙄
 

chix

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2010
276
139
içerikte camı kırın dışarı çıkın demiş sadece.. ee zaten öyle olacak. nasıl kıracagız nasıl çıkacagız. sorun burda.. yetersiz içerik ??