Bayanlar fikirlerinize ihtiyacım var..

Terbiyesiz bişey yazmedım kaldı ki sanasoracak değilim haddini bil.bişey yazmadığım halde yazımı böyle adlandırdığın için senin için olmuş pis leş!! Sen seviyeni iyice belli etmiş oldun pis zihniyet.anlayamam tabi o kadınların dediklerini çünkü basmakalıp değilim hele senin gibi hiç değilim..Fazla yorma dediklerimi anlayamayabilşrsin kapasiten yerlerde beybii🤮🤮
Üzüldüğüm tek konu sahip olduğun 3 çocuğun hayatı.

ben bi de sevgilimin e-ticaret işi için kendi kız arkadaşımı linkledim. anam bunlar telefonlaşıyor falan. yok bu ay 20 amigurumi davşan çıkar mı bilmem ne ?
davşan derken playboy davşanı çıkmasın bu ?

Ay bir de telefonlasiyorlar mi 😱 ben eşimi aradım ve bundan sonra kadın çalışan istemiyorum talimatı verdim. Kk.damisin dedi 🤣 dedim gülme basarım orayı 🤣

Aşırı gergin ve çok acayip cevaplar veriyor. Normalde böyle biri mi yoksa hormonlarla alakalı mı onu merak ettim🤷‍♀️
Tamam herkes aynı uslupta cevap veriyor ama konunun bu kadar yükselmesinin sebebi konu sahibi.
Sen baştan okudun muu sayfaları bana normal yazana bende normal yazdım..dalga geçerek yazanlara haddini bildirdim burda kimse kimseyle dalga gecemez .herkes fikrini beyan etmekte serbest o kadar...

Ağzınıza sağlık. Aslında özgüven eksikliği var üyede. Çalışan kadınlara yaptığı çirkin yakıştırmalarda bu yüzden. Allahtan çok korkuyor ama çalışan ve erkek iş arkadaşlarıyla yemek yiyen kadınlara ahlaksız iması yapıp hakka girmekten korkmuyor.
Bunu yapan üstüme gelen omlarçünkü benim müzdarip olduğum konuyu meğerse onlar yasıyormuş.ondan bu kadar tepki.İşlerine gelmedi.halbuki kendinizden eminseniz sıkıntı yok yine bu kadar uzattınız komık🤦

Neyin kafasını yaşıyorsun kıız.Sana cevap bile vermem seviye yerlerde hadeee .bu söylediklerim niye burdaki bazı kesim kadınların zoruna gitti acaba.yahu siz yaranız yoksa gocunmayın yada gocunun çok ta tın! İş yerinde karlı cinsle yıyenlere lafım kendinizden eminseniz sıkıntı yok.bimdurun sakin rekak nedir bu yaa.yaranız çok😂

:kusmuk::kusmuk::kusmuk:

Şaka gibisin eninde sonunda aldatılacaksın bunu kafana sok.Sen gibi bir insanla evli kalan adamın potansiyeli bellidir zaten😂Yazık sana evrene güzel enerji yollarda başına gelmesin bu düşüncelerin.
Sen aldatıldım heralde acın geçmemiş tatlım..ha bu arada kainmisin geleceği söylüyorsun .hadi boş yapmaa hadiii🤮🤮

Aşırı gergin ve çok acayip cevaplar veriyor. Normalde böyle biri mi yoksa hormonlarla alakalı mı onu merak ettim🤷‍♀️
Tamam herkes aynı uslupta cevap veriyor ama konunun bu kadar yükselmesinin sebebi konu sahibi.

ya ne çalışan kadınlara hakareti ne başka bir şey. herkese terbiyesiz diyor da kendi cevapları hiç normal değil. umarım trolldür.

ee pes yani!!! bu ne paranoyaklık böyle. konuyu açan arkadaşa tavsiyem, lütfen tahriklere kapılmayın :) gayet normal bir durum bu. kimse karısını ya da kocasını cam fanusta tutamaz. illaki sosyal ortamda konuşacağız insanlarla.
Ben konuşmasın mı dedim siz nasıl insanlarımız neyin kafası..anladım ki herkesin yarası varmış böyle konuda.yok yormıcsm kendimizi👎

Merhaba bayanlar.. kafam çok karışık ve sinirliyim..Konu eşim.Eşim bi tanıdığı abimin ricası üstüne kızını bir hafta boyunca arabayla iş yerine bırakmasını istemiş.bu arada o kız ve eşim aynı iş yerinde çalışıyorlar.ama arabada 1 çalışan daha oluyo yanlız değiller yani.Eşim bana bunu söylememiş kızarım anlıcağım gibi değil diye.Ben watsaptaki yazışmaları okudum.kız abi bugün abim götürecek gelemiyorum.Yada abi ben börek aldım simit alma yeriz gülücük yapmış bide.bunu okuyunca iyice çıldırdım.neyse esimle konuştum ettim dedim sen evin burdan alıyodun iş yerinde yiyidon .nerden çıktı.eşim simit alırken ona da almış bi keresinde bende buna uyuz oldum elin kızınınfüşünmek sanamındüşer.yanşış anlıyabilir dedim.kızda sonradan yazmış işte börek aldım abi beraber yeriz gülücük diye.iş yerinde masada o kız ve bi kaç çalışan daha kahvaltı ediyorlarmış..sizce abarttım mı kızmakta haklımıyım.Ve eşim normal de kendini iş yerinde çalışanlarla resmi olduğunu huysuz bi adam olduğu söyler bana.şimdi kıza simit alması falan ne alaka dedim ben onu kardesim gibi görüyorum kesinlikle bişey yok diyo.Siz olsanız ne düşünürsünüz banaakıl verin hemcinslerim.kimseyede anlatamıyorm

eşinize güvenmediğinizi düşünüyorum. gayet normal bir durum bu
bence kafanızı toparlayın düşünün derim. Sorun kendi özgüveninizde mi sorun yoksa eşinize güveninizde mi

Son düzenleme:
X