Bayanlar fikirlerinize ihtiyacım var..

Sen aldatıldım heralde acın geçmemiş tatlım..ha bu arada kainmisin geleceği söylüyorsun .hadi boş yapmaa hadiii🤮🤮
Haha evet senin mantığına göre boynuzlarımın oradan gözükmesi lazım🤣Bak beni sakın unutma aklına ilk ben geleyim kocişinin telefonundan birşey yakalayınca 🤣Kain değilim ama gidişat onu gösteriyor.Liseye giden kızın varmış git okulda nöbet tut kimseyle oturup bişey yemesin.

Niye ananla baban üretmiş seni.salmış dünyaya .oksijen ziyanı yapıyosun boşa.seninle mı evliyim hayırdır bi sakin.sana inat 3 tane dahadoğurucam çatır çatır.git kendini imha et hadiiii🤢🤢
Türkaaağn diye bağırarak cinsel organınızı karşımda dövmenize şu kadarcık kaldı 🤏

Haha evet senin mantığına göre boynuzlarımın oradan gözükmesi lazım🤣Bak beni sakın unutma aklına ilk ben geleyim kocişinin telefonundan birşey yakalayınca 🤣Kain değilim ama gidişat onu gösteriyor.Liseye giden kızın varmış git okulda nöbet tut kimseyle oturup bişey yemesin.
Çocuklarımı o pis ağzınaalma hadsiz ayrıca liseye giden kızım yok profilime iyi bak okumanda mı yok😆 boynuzacın geçmemiş belli gözlerin şaşı bak ışmekranaa nasıl bi acıysaa🤭

Çocuklarımı o pis ağzınaalma hadsiz ayrıca liseye giden kızım yok profilime iyi bak okumanda mı yok😆 boynuzacın geçmemiş belli gözlerin şaşı bak ışmekranaa nasıl bi acıysaa🤭
Aaa Ümraniye de lise önerisi istemişsin hatta sınav kolejine yazdırmışsın.Artık sana cevap yazmayacağım ama lütfen çocuklarını da bu mantıkla yetiştirme.Kullandığın cümleler filan gerçekten normal değil.Umarım gerçek değilsindir ve hepimizle kafa buluyorsundur.

Seviyene inemicem tatlım.ben öyle şeyler bilmiyorum..sen bildiğine göre sen döv malum organını hadi bakim güle güle..👋

Tatlınız değilim, ayrıca sizde bulunmayan bir şeye inemez ya da çıkamazsınız.
Halinize acıdım, yazık kocanıza da böyle bir karısı olduğu için çok utanıyor olmalı, diken üstünde yaşıyordur adam.:110:
Anne babanız belli ki hiç terbiye öğretmemiş size.
Youtube'da cringe başlığında başkası adına utanarak izlediğim içerikler gibisiniz.
Muhatap aldığıma pişman oldum, keşke konunuz arasındaki terbiyesiz yorumlarınızı önceden okuyup hiç bulaşmasaydım, taş attım üzerime sıçradı ıyy. :kusmuk:

Aaa Ümraniye de lise önerisi istemişsin hatta sınav kolejine yazdırmışsın.Artık sana cevap yazmayacağım ama lütfen çocuklarını da bu mantıkla yetiştirme.Kullandığın cümleler filan gerçekten normal değil.Umarım gerçek demişsindir ve hepimizle kafa buluyorsundur
Tatlınız değilim, ayrıca sizde bulunmayan bir şeye inemez ya da çıkamazsınız.
Halinize acıdım, yazık kocanıza da böyle bir karısı olduğu için çok utanıyor olmalı, diken üstünde yaşıyordur adam.:110:
Anne babanız belli ki hiç terbiye öğretmemiş size.
Youtube'da cringe başlığında başkası adına utanarak izlediğim içerikler gibisiniz.
Muhatap aldığıma pişman oldum, keşke konunuz arasındaki terbiyesiz yorumlarınızı önceden okuyup hiç bulaşmasaydım, taş attım üzerime sıçradı ıyy. :kusmuk:
Bende çok pişman oldum.Keşke muhatap olmasaydım.Kadına göre hepimiz geniş namussusuz.Kalkıp böyle bir insana laf anlatmaya çalıştık.

konu sahibi uçuşa geçmiş. gerçi eminim dışarıdan da okur.
Banı kalkar gelir, aynı hız devam eder muhtemelen. O potansiyeli gördüm ben kendisinde, hırs etti.
Küçük dünyasında kocasına, kıza sinirlenmiş kudurmuş, burada da "Vay rsbuya baaakk" demedik diye bize saldırdı. Yazıyorum buraya, gelir kaldığı yerden devam eder :))

Algısı bozuk, terbiyesi noksan, seviyeden bihaber, fesatlığından entrikaya saran biriyle niye vakit kaybedelim ki, yazsın çizsin dursun gelince de burada. İstediği şey gelişim-çözüm-ilerleme değil; "Haklısın bacım" denmesi. Yukarıda youtube cono kavgasından bir kesit yazdım "Cinsel organ" dedim, onu bile "Malum organ" diye yazmış, cinsel yazamıyor, kadın diyemiyor o kadar bastırılmış ki şimdi dört bir yanından entrika entrika fışkırıyor; bir simitten gizli seks mesajları arıyor.
Hem güldüm, hem acıdım hem de bu cahilliğine kızdım. Neyse.

Aaa Ümraniye de lise önerisi istemişsin hatta sınav kolejine yazdırmışsın.Artık sana cevap yazmayacağım ama lütfen çocuklarını da bu mantıkla yetiştirme.Kullandığın cümleler filan gerçekten normal değil.Umarım gerçek demişsindir ve hepimizle kafa buluyorsundur

Bende çok pişman oldum.Keşke muhatap olmasaydım.Kadına göre hepimiz geniş namussusuz.Kalkıp böyle bir insana laf anlatmaya çalıştık.
Aynı pişmanlığı hepimizin yaşaması 😂😂😂

Banı kalkar gelir, aynı hız devam eder muhtemelen. O potansiyeli gördüm ben kendisinde, hırs etti.
Küçük dünyasında kocasına, kıza sinirlenmiş kudurmuş, burada da "Vay rsbuya baaakk" demedik diye bize saldırdı. Yazıyorum buraya, gelir kaldığı yerden devam eder :))

Algısı bozuk, terbiyesi noksan, seviyeden bihaber, fesatlığından entrikaya saran biriyle niye vakit kaybedelim ki, yazsın çizsin dursun gelince de burada. İstediği şey gelişim-çözüm-ilerleme değil; "Haklısın bacım" denmesi. Yukarıda youtube cono kavgasından bir kesit yazdım "Cinsel organ" dedim, onu bile "Malum organ" diye yazmış, cinsel yazamıyor, kadın diyemiyor o kadar bastırılmış ki şimdi dört bir yanından entrika entrika fışkırıyor; bir simitten gizli seks mesajları arıyor.
Hem güldüm, hem acıdım hem de bu cahilliğine kızdım. Neyse.

tabi tabi; git kocanın iş yerini bas, o kıza gizliden göz dağı ver desek hiçbir şey demeyecekti.
kocasının kendisine kırmızı rengi yasaklamasını büyük marifet gibi gururla anlatan birinden fazla şey bekledik.
neden turuncu değil, o da cart bir renk. ama tabi kırmızı seks demek. o yüzden kırmızının yasaklanması onur duyulacak bir şey.

daha da acısı aslında çalışan, dışarıda bir hayatı olan kadınları kıskandığı ve kendisi böyle bir hayat kuramayacağı için bu saldırıları. aslında yazdıklarımızın normal olduğunu biliyor ama uzanamadığı ciğer olduğu için saldırmayı ve kötülemeyi seçiyor.

dilerim çocukları bu moddan etkilenmez.

Merhaba bayanlar.. kafam çok karışık ve sinirliyim..Konu eşim.Eşim bi tanıdığı abimin ricası üstüne kızını bir hafta boyunca arabayla iş yerine bırakmasını istemiş.bu arada o kız ve eşim aynı iş yerinde çalışıyorlar.ama arabada 1 çalışan daha oluyo yanlız değiller yani.Eşim bana bunu söylememiş kızarım anlıcağım gibi değil diye.Ben watsaptaki yazışmaları okudum.kız abi bugün abim götürecek gelemiyorum.Yada abi ben börek aldım simit alma yeriz gülücük yapmış bide.bunu okuyunca iyice çıldırdım.neyse esimle konuştum ettim dedim sen evin burdan alıyodun iş yerinde yiyidon .nerden çıktı.eşim simit alırken ona da almış bi keresinde bende buna uyuz oldum elin kızınınfüşünmek sanamındüşer.yanşış anlıyabilir dedim.kızda sonradan yazmış işte börek aldım abi beraber yeriz gülücük diye.iş yerinde masada o kız ve bi kaç çalışan daha kahvaltı ediyorlarmış..sizce abarttım mı kızmakta haklımıyım.Ve eşim normal de kendini iş yerinde çalışanlarla resmi olduğunu huysuz bi adam olduğu söyler bana.şimdi kıza simit alması falan ne alaka dedim ben onu kardesim gibi görüyorum kesinlikle bişey yok diyo.Siz olsanız ne düşünürsünüz banaakıl verin hemcinslerim.kimseyede anlatamıyorm
Yani zaten kız mesafe koymuş abi diyor ve gereksiz diyaloga girmemiş bu kadar art niyetli olmayın ne kendinize nede eşinize zindan etmenin anlamı yok haa eşinizin daha önce böyle olayları fazla olduysa ona bir şey diyilmez haklısınız derdikte mesajınızda öyle olmadığını da söylemişsiniz eşler arası güven önemli

Gene bir eşi işyerlerinde kimseyle muhattap olmuyor vakası ama sadece siz öyle sanıyorsunuz gayet herkes samimi bir şekilde takıliyor sadece sorunlu olan karıları bilmiyor :KK53:

X