Çocuk Hastalıkları Bebeği ve küçük cocugu olanlar bakabilir mi ...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Herkese merhaba
22 aylık kızım 3 gündür aksayarak yürüyor
Sizlerin basına da böyle bir durum geldi mi
Kendiliğinden geçti mi ?
Bugün 3. Günü
Doktora götürdük ancak doktor muayene dahi etmedi ve bunun çok normal bir durum olduğunu bir hafta sonra da devam ederse götürüp film çektirmemiz gerektiğini söyledi

ben çok kafama taktım
Bebekler grip olunca da böyle yürüyebilirmiş bir süre , doktor bu şekilde dedi ama kızımda hiçbir bulgu yok bu sekilde
Birkaç gün daha bekleyip geçmez ise farklı bir doktora gideceğim
Birini taklit ediyor olabilirmi

Oğlumda oldu. Bi gün akşam çocuk aksayarak yürümeye başladı düşmemişti de ne olduğunu anlamadık.O gece yattık sabah baktık yine çocuk aksıyor. Doktora gittik apar topar. Tabi bişe çıkmadı. Doktor bize de dedi gripten olur diye. Sonra eve geldik oğlum pepenin çizgi filmini izlemişti Orda pepe düşüp dizi ağrıyodu. Ondan aksamış böyle:) ara ara daha der ayağım ağrıyo diye. Nemlendirici krem sürünce geçer:) 5yaşında şimdi
Ay çok ilginç ya
Bir arkadaş daha yazdı
İns bizim kızın da öyledir
Momo izliyor orada aksayan var mi acaba 😂😂😂

Geçtiğimiz günlerde oğlumda yapıyordu bunu sonra bıraktı kendiliğinden. Önemli olan çok ağrısı olması, ayak-bacakta renk değişimi/ şişlik vb olmaması. Ciddi bir sorun olsa zaten duramaz belli eder

Valla olabilirmiş ben de bu konuyu açınca öğrendim :) insallah öyledir ama öyle yürüyen biri de yok gözlemlediğim kadarı ile
İnternetten videolar fln izliyorsa yapabilir TV'den görebilir benmde 18aylik kizim parmak ucuyla yürüyordu bir ara iki üç gün yapıp bıraktı bazen bir iki adım aksayarak yürür düzeltir kendini taklit edebiliyorlar 😁

Grip sonrası kalça kemiği ödem yapıyormuş kızımda da oldu, aklım çıkmıştı yürüyemiyor diye, konuşamayıp çok ağlamıştım, ağladığım tek rahatsızlığı olabilir, normalde çok soğukkanlıyımdır. Dolven ödem baskısını alıyordu geçici süreliğine,ondan sonra rahatlıyorsa korkma demişti doktorum, ayrıca epey test yapılmıştı röntgenler vs de olmuştu. 6 saatte bir dolven, ibufren vermiştik. İlkokul çağına kadar iki kez oldu

Ay çok ilginç ya
Bir arkadaş daha yazdı
İns bizim kızın da öyledir
Momo izliyor orada aksayan var mi acaba 😂😂😂
Boyu uzarkende ağrıyo bacakları. Öyle de olabilir. Geçenlerde de öyle ağrıdı bacağı 2gün sadece yattı. Benimkinin canı birazda tatlıdır ondn da:)

X