Çocuk Hastalıkları BEBEGİMDE KOYU YEŞİL KAKA :(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Hulyaaa60

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2014
67
35
44
Merhaba arkadaşlar ikizlerim doğalı 4 ay oldu oglumda her hangi bir sıkıntı yok şukur ama kızım da 1 aydan beri yeşil kaka var oncelrı acık yesıldı sımdı koyuya döndü gunde 1 defa kaka yapıyor oda koyu yeşil 3 defa kaka tahlili yaptırdım 2 sınde bırsey cıkmadı sonakınde laktoz sorunu oldunu soledı ve beblag lf mama verdı laktamiz denılen bir ilaç verdı ama hala yeşil kaka yapıyor ne yapcamı bılmıyorum bu yeşil kaka korkulacak birseymı bılgısı olan varsa yazabılırmı ozurdıleyerek kaka resmınıde koyuyorum birde beylıkduzu civarında iyi bir doktar bılen varsa yazabılırmı birde bu sorun ıcın hangı doktora gitmelıyız hep cocuk doktorlarına gıdıyoruz

Merhaba AYnısı benim kızımda da oldu sakın test filan yaptırmayın tek sorun aşırı beslenmeden kaynaklanıyor özellikle kilo alımı iyiyse bir sorun yoktur canınızı hiç sıkmayın derim

Merhaba arkadaşlar ikizlerim doğalı 4 ay oldu oglumda her hangi bir sıkıntı yok şukur ama kızım da 1 aydan beri yeşil kaka var oncelrı acık yesıldı sımdı koyuya döndü gunde 1 defa kaka yapıyor oda koyu yeşil 3 defa kaka tahlili yaptırdım 2 sınde bırsey cıkmadı sonakınde laktoz sorunu oldunu soledı ve beblag lf mama verdı laktamiz denılen bir ilaç verdı ama hala yeşil kaka yapıyor ne yapcamı bılmıyorum bu yeşil kaka korkulacak birseymı bılgısı olan varsa yazabılırmı ozurdıleyerek kaka resmınıde koyuyorum birde beylıkduzu civarında iyi bir doktar bılen varsa yazabılırmı birde bu sorun ıcın hangı doktora gitmelıyız hep cocuk doktorlarına gıdıyoruz
Bu sorun için çocuk doktoruna gitmelisiniz ,medilife da serdar yeşinel var biz çok memnunuz kendisinden,kızım 3 aylık şu an ve çok güzel muayene edip ilgileniyor,bebeğin kakasına kadar bakıyor açıp,altı doluysa iyi:)

Ha bide koyu yeşil kaka çok emdiği için bebeğin bağırsağının sindiremeden attığını gösterebilşr,yine de bir doktora danışın tabi.

üşüttüğü zaman yada çok yediği zaman da oluyor hele ek gıdaya geçin ne yerse öyle kaka yapıyor.sizden geçen alerji durumuna baktı mı doktor.

Cnm benimde bebegim 1,5 aylık ve geçen haftada benim oğlum da yeşil kaka yapiyordu ve 3 gün kaka yapmiyordu yaptigindada yeşil kaka yapiyordu benimde moralim çok bozulmuştu araştırdım netten ve cok beslenmekten yaziyordu bende çok emziriyordum ve üstünude mama veriyorum düzene koydum 20 dk emdiriom ve şimdi normale döndü yani çok beslenmektendir bide kimi mamada yapiyormus sordum doktora dert etme kilo alımı iyise

cnm annelerimizden bildiğim kadarıyla yeşil kaka gaz sebebiyle oluyo bebeğinin gazı olup olmadığından eminmisin biraz karnına masaj denesen rezenede içirebilirsin oğlumda kakasını bazen yeşil yapıyo biraz rezene içiriyorum bacaklarını karnına itip çekerek masaj yapıp gazını çıkarmasına yardımcı oluyoru geçiyo benim üçüncü bebeğim tecrübeyle sabit yani geçmiş olsun umarım en yakın zamanda geçer sende rahat bi nefes alırsın

Onu duymadım ama olabilir tabi sadece fikir vermek istemiştim allah şifa versin

X