Doğuma Hazırlık Bebeğime isim anketi,lütfen katılın ben hepinize katıldım:)))

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bebeğimin adı ne olsun...?

• OZAN

OY: 101 30,5%
  • YAMAN

OY: 73 22,1%
  • GÖKTUĞ

OY: 111 33,5%
  • BİLGEHAN

OY: 43 13,0%
  • GÜNEY

OY: 97 29,3%

• Ankete Katılan
    331
  • Anket Kapalı .
Özgür ismi de çok güzel bence :)
yaaa hamileliğin öncesi rüya gördüm.
bebeğinin adı İREN olacak diyo biri.
ısrarala irem mi dıyorum yok iren diyolar. hiç hayatımda duymadım ireni.
tesadüf netten baktım erkek ismi imiş anlamıda özgür müş:)

Aslan , Pars olmaması isabet olmuş. Çok itici

Alla alla benim tanıdığım 3 İren var, 3'ü de kız. Erkek ismi miymiş?

Bence kulağa hoş gelmesinden ziyade karaktere etkisine bakın. Ben olsam Yaman ve Göktuğ ismini direk elerdim, hele Yaman yani Bilgehan olabilir diyorum.
ya aslında ben ve eşim pek gözümüz açık değil safız yani:) çok uyanık olsun diye en çok ısındığım yaman olmuştu.

Alla alla benim tanıdığım 3 İren var, 3'ü de kız. Erkek ismi miymiş?
Çok ilginç hiç İren ismini duymamıştım

nette erkek ismi yazıyor.7ay önce bakmıştım. yalnız ben hiç duymamıştım bu ismi.

Arın
Kubilay
Çağan
Kağan
Almir
lütfen herşeye bahane buluyosun demeyin
şimdi hastanede postanede soyadımızı söylüyoruz ya direk r var mı yok mu dıyorlar.
kağan ismini çok beğeniyor eşim. ama bu sefer ğ var mı yok mu derler diye ben elemiştim...

Bence kulağa hoş gelmesinden ziyade karaktere etkisine bakın. Ben olsam Yaman ve Göktuğ ismini direk elerdim, hele Yaman yani Bilgehan olabilir diyorum.

Niye ki?
"Vaaay yaman adammış" deseler ne güzel olmaz mı?
NOT: İroni içermez.

Yaman, Yiğit, Arda, Alperen gibi isimlerde kaç çocuk tanıdıysam hepsi kök söktürdü bana. Bu sene 2 Arda var, ikisi de birbirinden beter, gözü açıktan ziyade azmanlar ve keşke başka okula gitseler Daha naif isimler olabilir bence. Sınıf listesini elime aldığımda zaten kimlerin bana zorluk çıkartacağı gün gibi ortadaydı be hiç yanılmadım

peki sevdiğin çalışkan öğrencileri söyler misin:)?

Ne yalan söyleyeyim ben hepsine bayıldım. Hele de ozan ve Bilgehan çok güzel. Abidin gubidik söylenmesi zor, anlami tirt bir suru yeni nesil uydurma arapça ismin yaninda ilaç gibi geldiler.

Anne baba olarak cocuga guzel mana tasiyan ismi koymakla mukellefiz yani devrin modasina uymak degilde mana itibariyle guzel olsa daha iyi olur diye dusunuyorum. Yusuf,Ali,Ömer,Hamza

Ne yalan söyleyeyim ben hepsine bayıldım. Hele de ozan ve Bilgehan çok güzel. Abidin gubidik söylenmesi zor, anlami tirt bir suru yeni nesil uydurma arapça ismin yaninda ilaç gibi geldiler.
ahh çok naziksiniz çok teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…