Doğuma Hazırlık Bebeğime isim anketi,lütfen katılın ben hepinize katıldım:)))

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bebeğimin adı ne olsun...?

• OZAN

OY: 101 30,5%
  • YAMAN

OY: 73 22,1%
  • GÖKTUĞ

OY: 111 33,5%
  • BİLGEHAN

OY: 43 13,0%
  • GÜNEY

OY: 97 29,3%

• Ankete Katılan
    331
  • Anket Kapalı .
ahhh işte aynı o durumdayım ... tüm okul hayatım boyunca soyadımla çağrıldım...çiçek gel çiçek git
işe başladım evlendim soyadım değişti.çiçek değişmedi:)

Arkadaşın sınıfında 7 tane muhammet vardı, çok saçma olacağı için 3 tanesini ben aldım

ben de çok takintiliyim isimlere

Oğlumun adı semih. Isinamadm dedigin icin diğerlerine oy vermedim bende ısınamadım çünkü:)

Kusura bakmayın ama hiçbiri :)

Emre, Burak, Selim, Enes, Barış..

Ankette olanları beğenemedim..

Hayırlı olsun bebeğiniz..

teşekkür ederim kızlar...
bende beğenmediğim isimlere hiç oy kullanmıyorum en azından konu sahibini yanıltmayım diye...

İren ismini battal gazi dizisinde battalın sevgilisinin ismiydi.. kahpe bizansın yaman güzeli İren..

Bende pek beğenemedim bu isimleri. Alaz, Aksel(abisimin ismidir bu arada çok beğenirim kimsede Kolay Kolay duyamazsın öyle) koyabilirsin

Yaman ve Güneyden yana kullandım ,, en güzel isim içine sinen isimdir ... kızım olsa Talya , Esma Larin .. oğlum olsa Samir Ali , Miran yada Aslan koyardım .

bende göktuğdan yana kullandım oyumu ama bende pek ısınamadım bu isimlere..
oğluma bahadır ismini çok düşünmüştüm hamileyken ama kısmet olmadı..çok güzel bir isim bence

aslında Ahmet isminde çok güzel bir isim yani yanına başka bir isimle çok hoş olabilir..
birde isim çocuğun karakterinde etki yapıyor ona göre koymak lazım ..kızımın adı elif ..elif gibi dik biraz da inatçı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…