Çocuk Hastalıkları Bebeğimin Uykusu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

HXIXLALLXIX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
18
0
39
SLM ARKADAŞLAR BENİM 7 AYLIK Bİ OĞLUM VAR GECE ÇOK UYANIYOR ACABA BUNUN NEDENİ AÇMI KALMASI ANLAMADIM YANİ GECE YATMADAN ÖNCE MAMA YEDİRİYORUM TOK TUTSUN DİYE AMA YİNEDE ÇOK KALKIYOR DİŞ ÇIKARDI 1 TANE ACABA ONDANMI HUYSUZ BENİ AYDINLATIRSINIZ SEVİNİRİMMMM:1no2:

diş çıkartmışsa ondan olabilir cnm ..eğer iştahlı bir bebekse acıkıyo olabilir benim oğlum çok iştahlıydı ve gece çok sık kalıyordu:)ayrıca gazı olursa ağlar ...

benim kızım 7 aylıkken gece 12den sonra 3 kere falan mama yerdi:)
eğer mama veriyorsan sana ufak bir tavsiye belki öyle yapıyorsundur;
termosa su koy biberonlarada ölçülü mama koy yattığın odada dursunlar gece.hemen mamayı yapıveriyosun çok rahat oluyor:)

Dişten olabilir ama daha önce de kalkıyorsa açıktığı için olabilir. Bende ASİ_KELEBEK gibi termosa su hazırlardım mama saatini 3-4 saat geçince mamayı hazırlar o daha uyanmadan mıkırdarken yani verirdim. Şansım varsa uyanmazdı. Birde öyle dene canım.

ah ahhh ben bilirm bu uykusuzluğu benim oğlum mama sevmedi hiç vermedim emzirdim ve oda sık uyanırdı

hazımsızlıktanda uyanıyor olabilir benim oğlumda çok olurdu uyutmadan rahatlatıcı çay verebilirsin ayrıca mamasını uyutmadan bir saat önce yedirisen daha iyi olur çünkü yedirip yatırdığımda aynı şeyi kızımdada yaşıyorum:1rolleyes:

öncelikle kolay gelsin.sakın ona yüz verme.benim kızım 22 günlükten beri geceleri uyanmaz ve mama yemez.emzik biberon bilmez.nasıl alıştırırsan öyle gidiyor.gece onun uyanmasına fırsat verme sen o uyanmadan al ve emzir.emzirdiğin yer karanlık olsun.gece olduğunu anlayacaktır.hiç bir şey bulamazsan yanına yat öyle emzir.kızımın 6 tane dişi var ne ateş oldu nede huysuzluk.eczaneden diş için jel al yatmadan sür rahatlatır.böyle yaparsan alışacaktır.hadi kolay gelsin

X