Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba, ucuz da olsa bir bebek kamerasının çok işimize yaradığını söylüyorlar. Bebeğin yanında değilken büyük ihtimal iş yapıyoruzdur.
Telsiz yetmez mi sesini duyunca koşarız. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda . Elektronik ürünler baya pahalı.
Kameralar da uzaktan izleme de varmış baba da uzaktan izleyebilirmiş filan 🥲 ben duruma göre sonradan almayı düşünüyorum odasını ayırınca.

Öyle şeyleri ben de yapacam inş artık bu hafta. Ama kocam yapacak tabi ben de artık yanında gerim gerim gerilirim. 🤪
Temizligi erken yapsan kirleniyor, gec yapsan agirlasiyorsun. 🙃 simdiden kolay gelsin. Esin benim esim gibiyse de bolca sabirlar diliyorum 😁

Bazi erkekler kadindan guzel temizlik yapiyor ama benimkinin elinden pek gelmiyor bu tarz seyler. Yap desem yapar ama ona tarif etmem lazim. Anlatana kadar sinirim bozuluyor. Istedigim gibi olmayinca en sonunda kalkip kendim yapiyorum 🥲

Masayi toplasin, bulasik makinsini bosaltsin, yerlestirsin. Copu atsin, camasirlari yikasin, kurutsun, bana yetiyor. 🥲

Temizligi erken yapsan kirleniyor, gec yapsan agirlasiyorsun. 🙃 simdiden kolay gelsin. Esin benim esim gibiyse de bolca sabirlar diliyorum 😁

Bazi erkekler kadindan guzel temizlik yapiyor ama benimkinin elinden pek gelmiyor bu tarz seyler. Yap desem yapar ama ona tarif etmem lazim. Anlatana kadar sinirim bozuluyor. Istedigim gibi olmayinca en sonunda kalkip kendim yapiyorum 🥲

Masayi toplasin, bulasik makinsini bosaltsin, yerlestirsin. Copu atsin, camasirlari yikasin, kurutsun, bana yetiyor. 🥲
Bana diyo ki ne temizlik yapılcak bi camlar silincek diyo 🤣 bana say desen koca liste çıkarırım tabi kii 🤣🤣

halalar teyzeler candır ya bizim halamızda bir sürü şey almış babynestini müslin örtülerini dikmiş heycanla gelmesini bekliyorum:KK51:
Ne guzel 😍 guzel gunlerde kullansin minigin insallah.
Benim de yegenim oldu. 😍 Pandemi ve hamilelik yuzunden gidip goremedim daha. :KK43: Ama halasi olarak ben de bissssuru ciciler aldim yolladim kuzuma 😍

Az once bunlari aldim insallah bedenleri de olur ustu kisakollu ama hirka falan giyilir evde diye dusundum

Eklentiler

• 20211008_234503.jpg
    20211008_234503.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 90
Hahaahha az kaldi gelecek bekle annesi, kardeşine yine de bir saril bak unutma 🤣🤣

Sorma, kuduruk toto duramadi yerinde 🤭 ama simdi iyiyiz, izne ciktik, dinlendikce sorun yok çok şükür. Ayakta duramiyorm ama olsun napalm 🙈 az kaldi kavusmaya, aminnnn insallahhhhhh, hepimiz zamaninda saglikla kavusalim 🥰🙏
Sarilirim napayim kendini kullanilmis hissetmesin çocuk 🤭 🤣
Iyi olmana sevindim. Izne cikman iyi olmus, bol bol dinlen. 😊
Aslinda hafta olarak ileridesin dogsa muhtemelen kuvöze bile girmez ama yine de vaktinde dogsun ne gerek var 😁 zaten kalmis surada 1 ay. 😊
Benimki de iceride hareket ettikce baya sanci giriyor, adet sancisi gibi..Yordum kendimi son gunlerde o yuzden mi, yoksa normal mi bilmiyorum.Daha yeni doktora gittim serviks kapali dedi diye icim rahat bir nebze.

Az once bunlari aldim insallah bedenleri de olur ustu kisakollu ama hirka falan giyilir evde diye dusundum
Bu iki takımı ben de aldıım çok güzeller😄
Mavinin sabahlığını aldım pembenin bedeni kalmamıştı
Düzeltme : benimkinin üstleri farklıymış askılı olanlardan aldım altları aynıymış sadece 😁

Bu iki takımı ben de aldıım çok güzeller😄
Mavinin sabahlığını aldım pembenin bedeni kalmamıştı
Düzeltme : benimkinin üstleri farklıymış askılı olanlardan aldım altları aynıymış sadece 😁
Hango bedenini aldin cnm ve boyun kac kilon kac 🙈ben de fiyatlari uygun olunca aldim

X