Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Tamam o zaman sevindim. Işe yarasın ya direkt ped ya da cocuk bezi kullanamayız zor olur tabi.

Yok yok aşırı rahat. Bir paket yeterli geliyor yoğun dönem için. Ben sezaryen dikişi ile de hiç rahatsız kalmadım. Bandaj çıkınca nem yaparmış o yüzden normale pede geçtim doktor tavsiyesi ile. Ama onun haricinde müthişli bir şey. Hastanede hasta bezi gibi bir şey taktılar. Ben Depende çevirdim hemen. Bu arada ben acayip ödem topladım son hafta 5-6 kilo ödem topladım. 71 kg ile girdim doğuma, doğumdan sonra da şişmeye devam ettim l beden aldım dar gelmedi hatta bir tık boldu kesmedi derilerimi.

Valla battaniyeyi anlamamıştım, sen soyleyince geri döndüm 🤭 cok tatlıymissss 🥰🥰🥰
Yaaa kiyamam cok heyecanli olur insan yavrucuğun kiyafetleri ulasacak diye yirimmm 😍
Kardesine yarimagizla bi hoşgeldin deyip hemen kiyafetleri kurcala ahahahhaha 🤣🤣🤣
kardes mi o da kim dermisim 😁😁🤭🤭
Bi gelse de yikasam ayarlasam. Tek eksiklerim gelecek valizdeki esyalar.
Bu arada simdi okudum senin kuzucuk yaramazlik yapmis, annesini tedirgin etmis biraz 🙄
Cok gecmis olsun vaktinde, saglikla gelsin insallah.🤲
Bubo Bubo doğurdun mu yoksa?
Ay sordugun icin tesekkur ederim canim 🥰. Hayir bebemi dogurmadim. 😆 Ama gunlerdir evi dipten temizleyene kadar 9 dogurdum desem yeridir 😆
Halilari, koltuklari, sandalyeleri yikadim. Camlari, kapilari, mutfak dolaplarini sildim. Banyoyu derinden temizledim duvarlarina kadar 😁. Tum ev supuruldu silindi vs. Derken hayatim kaydi. :KK53:
Arada da surekli doktora gittik dogru duzgun foruma giremedim.
Eh yoruldum ama degdi. 😁

Bu arada simdi okudum senin kuzucuk yaramazlik yapmis, annesini tedirgin etmis biraz 🙄

Ay sordugun icin tesekkur ederim canim 🥰. Hayir bebemi dogurmadim. 😆 Ama gunlerdir evi dipten temizleyene kadar 9 dogurdum desem yeridir 😆
Halilari, koltuklari, sandalyeleri yikadim. Camlari, kapilari, mutfak dolaplarini sildim. Banyoyu derinden temizledim duvarlarina kadar 😁. Tum ev supuruldu silindi vs. Derken hayatim kaydi. :KK53:
Eh yoruldum ama degdi. 😁
Öyle şeyleri ben de yapacam inş artık bu hafta. Ama kocam yapacak tabi ben de artık yanında gerim gerim gerilirim. 🤪

Eh yoruldum ama degdi. 😁
Hahaahha az kaldi gelecek bekle annesi, kardeşine yine de bir saril bak unutma 🤣🤣

Sorma, kuduruk toto duramadi yerinde 🤭 ama simdi iyiyiz, izne ciktik, dinlendikce sorun yok çok şükür. Ayakta duramiyorm ama olsun napalm 🙈 az kaldi kavusmaya, aminnnn insallahhhhhh, hepimiz zamaninda saglikla kavusalim 🥰🙏

Merhaba, ucuz da olsa bir bebek kamerasının çok işimize yaradığını söylüyorlar. Bebeğin yanında değilken büyük ihtimal iş yapıyoruzdur.
Telsiz yetmez mi sesini duyunca koşarız. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda . Elektronik ürünler baya pahalı.

Merhaba, ucuz da olsa bir bebek kamerasının çok işimize yaradığını söylüyorlar. Bebeğin yanında değilken büyük ihtimal iş yapıyoruzdur.
Telsiz yetmez mi sesini duyunca koşarız. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda . Elektronik ürünler baya pahalı.

İşk çocukta Almıştım
Bende ki telsiz en ufak ses dalgasını hemen iletiyor
Bana o yeterli geldi

X