Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Maşallah🥰🥰
Dışarıda gözlemleme fırsatın oldu mu? Evdeyken ben tam anlayamıyorum. Babasında ilk başlarda hiç durmazdı. Artık sabahları beraber alıştırdım. 5-7 arası beraber oyun oynuyorlar. Bana geldiğinde heyecanlanıyor ama bence besleneceğini biliyor😂😂
Eşime anneme babama kardeşlerime göre bana çok düşkün. Hatta geçen hafta babam, 2. Çocuğu düşünüyorsanız böyle bağımlı yapma dedi.
Ama gel gör ki, bazen hiç umursanmadığımı hissediyorum. Bugün bankada işim vardı. Arabada uyutup bırakmıştım. İşim uzun sürünce bir çıkıp bakayım dedim. Uyanmış ben gidince hiç pas vermedi. Sallamadı. Kucakladım bankaya girdim. Herkese mavi boncuk. Heyecandan kahkahadan durmuyor😂
Tabii ki o hallerini de çok seviyorum ama annesi olduğumun net farkında mı emin olsam güzel olurdu🙃 Bir de ne zaman kucağa gelmek için kol falan uzatacakya😂 seninki yapıyorsa ne zamandır?
1 ayi gecmistir kol uzatiyo bir aydır evimizde degiliz biz zaten yabancilari gordukce daha da beni istiyo.

Tabi ki farkında.

1 ayi gecmistir kol uzatiyo bir aydır evimizde degiliz biz zaten yabancilari gordukce daha da beni istiyo.

Tabi ki farkında.
Ay iyi bari o zamanları bekleyeyim😂 kollarını uzatırsa falan modum düzelir😂😂

Eylül kuşla evden uzakta beslenme nasıl gidiyor? Mama sandalyesi vs zorluk oluyor mu

Ay iyi bari o zamanları bekleyeyim😂 kollarını uzatırsa falan modum düzelir😂😂

Eylül kuşla evden uzakta beslenme nasıl gidiyor? Mama sandalyesi vs zorluk oluyor mu
Gitmiyor bombok haldeyim valla. Bi şeyler sokmaya çalışıyom ağzına. Blw zaten yapamadım. Yapamazmışım da. Pusetinde oturuyo işte.

Gitmiyor bombok haldeyim valla. Bi şeyler sokmaya çalışıyom ağzına. Blw zaten yapamadım. Yapamazmışım da. Pusetinde oturuyo işte.
Tüh kötü olmuş:KK43: Dönemez misiniz? Neredesiniz ki?
El evinde nasıl yapacaksın ya.
Ebebekte şu mermere yapışan yerden mama oturaklarından alsan daha mı kolay olur? Baby plus daha uygun sanırım.
Pusete zor sığıyorduk artık kuzucuk

Eklentiler

• 2648B108-45AF-4AB2-BB23-A63139B95C62.png
    2648B108-45AF-4AB2-BB23-A63139B95C62.png
    241,9 KB · Görüntüleme: 31
Mervem nerdesiniz ki siz merve merve

Tüh kötü olmuş:KK43: Dönemez misiniz? Neredesiniz ki?
El evinde nasıl yapacaksın ya.
Ebebekte şu mermere yapışan yerden mama oturaklarından alsan daha mı kolay olur? Baby plus daha uygun sanırım.
Pusete zor sığıyorduk artık kuzucuk

Kayınpeder rahatsız benim memleletteyiz. Bayram düğün filan eklendi on gün daha burdayım en az.
Pusette rahat mama işi ya onda sıkıntı yok isterse benim kucağımda otururken bile yiyo.

Kayınpeder rahatsız benim memleletteyiz. Bayram düğün filan eklendi on gün daha burdayım en az.
Pusette rahat mama işi ya onda sıkıntı yok isterse benim kucağımda otururken bile yiyo.
Geçmiş olsun. Bayramdan sonra dönebilirsiniz inşallah. Nasılsa ana yemeği yanında😂 Canı nasıl isterse

Başlığı görünce dayanamadım. Geçen yıl bu zamanlar 30'lu haftalarda hamilelikle savaşıyordum adeta. Başlıkların arasında kaybolmuştum. Ne alacağımı şaşırmış, listelerin içinde kalmıştım.
Şimdi yarım saatte bir gözüm kapalı yaparım alışverişi. Hamile olup ilk çocuğu olan arkadaşlar, bugünlerin tadını çıkarın. Seneye bu zamanlar kahvaltı etmek için öğleden sonrayı, su içmeye fırsat bulabilmek için akşam ezanını bekleyebilirsiniz.
Sevgiler. :KK51: :halay:
ah o gunler ıcın 3 senedır beklıyoruzz,
Allahım saglıkla hayırlısı ıle kucaklarımıza alıp evlerımızde huzurla saglıkla buyutmeyı nasıpe etsın :KK200:

Evet gofret başka türlü ben başa çıkamam. Bakıcıyla olmuyor. Tedirgin oluyorum.
2. Bebek plansız oldu. Başta çok korktum. Eşime dedim “Aldıralım mı” diye. Kabul etmedi. “Çocuğun yaşam hakkını elinden alamayız. Büyük vebale gireriz” dedi. Böyle ortak karar aldık. Bugün kızım sabaha karşı huzursuzdu. Uyandı. 2 saat ayakta durdu. Sabah ilk iş kızı eşime verdim. Kendim uyudum. Benim ilk trimesterlerde uyku basması da çok oluyor. Ortaklaşa bakacağız artık, başka çaremiz yok.
therealsinner therealsinner realcim gözün aydın canım. Senin cincimenin erken yürüyeceği başından belliydi. Kışın başına kukuletasını bağlayıp Avm gezdiğinde anlamıştım ben 😂
Ay canım hamile misin? Hayırlı olsun 🥰

Kızlar hepsiburada çekim var bugün son günmüş. Emzik alayım bari, bana emzik önersenize 😍

X