Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Eklentiler

• images (53).jpeg
    images (53).jpeg
    21,7 KB · Görüntüleme: 29
Yaa mavi ya da pembe seçeneği var. Doktor kıza benziyor dedi ama %100 söylemedi haftaya belli olacak. Çekin son günü bugün. Başka ne alabilirim camooon anneler 😂

Yaa mavi ya da pembe seçeneği var. Doktor kıza benziyor dedi ama %100 söylemedi haftaya belli olacak. Çekin son günü bugün. Başka ne alabilirim camooon anneler 😂
Bence bibs alabilirsin renkleri unisex zaten😅 oğlum hem avent ultra air hemde bibs deluxe emzikleri tuttu🥹 normal bibs olanlar emdikçe şişiyormuş şiştikçe değiştirmek gerekiyor ama deluxe öyle değil istediğin kadar kullanabiliyorsun😌

Canım Bikaç çeşidi var ultraa air, soft veya soothie önerdiğin var mı arasından fark var mı?
Soothie al selizay. Benim kız tek onu tuttu. Diğerlerinde öğürüyor. Soothie’nin eski ve yeni versiyonu var. Yenisi biraz kauçuk gibi. Ben onu sevmedim.

Fotoğraf nasıl çekildi? 😄 kaç gün oldu ki uzun mu sürüyor gelmesi 😓 Gerekli evraklar neler vs 😄
Bn kucağımda tuttum eşim şebeklik yaptı fotoğrafçı kolay çekti 😬
1 ay oldu sanırım yoğunluktan gelmedi daha
PTT den kaç yıllık istiyorsan harcını yatırıyorsun Bn 5 yıllık yatırdım
Nüfustan randevu alıyorsun ama baba ve anne ikisi gitmeli tek gidersen yaptırmıyorlar randevu da bebeğe bakıyorlar aynı kişiler mi diye

Bn kucağımda tuttum eşim şebeklik yaptı fotoğrafçı kolay çekti 😬
1 ay oldu sanırım yoğunluktan gelmedi daha
PTT den kaç yıllık istiyorsan harcını yatırıyorsun Bn 5 yıllık yatırdım
Nüfustan randevu alıyorsun ama baba ve anne ikisi gitmeli tek gidersen yaptırmıyorlar randevu da bebeğe bakıyorlar aynı kişiler mi diye
Teşekkürler canım ☺️

Kızlar hazır emzik sorusu açılmışken, ben bir süre emzik vermek istemiyorum ama gerekirse veririm diye de düşünüyorum. O yüzden doğumdan önce emzik almam gerekir mi? Aynı şekilde biberon için de kararsızım. Anne sütü emerse biberon ihtiyaç olur mu? Olursa ne almam lazım? Cam mı plastik mi?

Kızlar hazır emzik sorusu açılmışken, ben bir süre emzik vermek istemiyorum ama gerekirse veririm diye de düşünüyorum. O yüzden doğumdan önce emzik almam gerekir mi? Aynı şekilde biberon için de kararsızım. Anne sütü emerse biberon ihtiyaç olur mu? Olursa ne almam lazım? Cam mı plastik mi?
Merhaba,ablam da sizin gibi emzik vermedi,fakat bu sefer baş parmak emmeye başladi ve nerdeyse 7-8 yaşa kadar devam etti,ust damakta sorun oluştu,damaklik kullandi bir süre,şu an 11 yasinda sıkıntı yok,emzik atilabiliyor fakat parmak orda 😁karar tabiki de sizin .

hahahaha 😜🤪🤪
Ahah çok güzel gözüküyor yaa 😂😂

çok güzeldi, çok güzeldir
bu ilk oğlumun fotoğrafı ikinci oğlum maalesef almadı emziği
Bence bibs alabilirsin renkleri unisex zaten😅 oğlum hem avent ultra air hemde bibs deluxe emzikleri tuttu🥹 normal bibs olanlar emdikçe şişiyormuş şiştikçe değiştirmek gerekiyor ama deluxe öyle değil istediğin kadar kullanabiliyorsun😌

ikinci oğlumda bibs - nuk - baby wee - ultra air - mam - bakkal emziği
hepsini denedim tutmadı eşek sıpası 🤣🤣🤣

emzik doğru seçim, doğru kullanım ve doğru bırakma olursa
asla sıkıntısı olmayan birşey, 7/24 verip 2 yaşında olmasına rağmen bıraktırılmazsa çeneye zararı var

her ihitmale karşın bi tane cam aldım, göğüs pomasının içinde 2 tane lansinoh plastikte vardı,
nadirde olsa ihriyac duyup kullandık

X