Çocuk Hastalıkları Bebeğinde Doğum Lekesi Olanlar

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
CANIM içini ferah tut benim kızım şu an 4,5 yaşında doğduğunda göz kapakları yüzünde ve iki kaşının arasından anlına kadar kaz ayağı gibi kırmızı leke vardı hepsi kayboldu sadece anlındaki çok sinirlenince kızınca yada ağlayınca belli belirsiz bir şekilde çıkıyo ama oda büyüdükçe sanırım geçer ben doktorumuza sorduğumda geçer demişti sadece ensedekiler kalır demişti... Endişeni çok iyi anlıyorum bende çok kafaya takmıştım. Bence takma sağlığı yerinde olsun önemli olan o..

benim kızımında yanağında var madeni 1 tl büyüklügünde kızımı görmeden drun ilk söylediği şey lekesi olduğuydu olsun geri mi gönderelim dedim kızımın nazarlığı o dedim kabartısı yok bazen hiç belli olmuyor sıcak olunca kızarıyor bazen insanlara laf anlatmak gücüme gidiyor geçmiş olsun düştü mü mezarlığa mı gittin ne yedin ay yazık bu ne sanki körler adını sormadan lekesini soruyorlar ben dra sormadım hiç kızımı her haliyle seviyorum kızım engelli olsa yine sevecektim o benim canım insanlar çok terbiyesiz yalnızca

yurtdışında oyuncak bebekler engelli olarakda üretiliyormuş çocuklar engelli insanları kabullensinler sevsinler diye bizimkilerde kusur arama uzmanı öyle ya selülite ona buna kafa yoran programlar oldukça insanı insan diye göremeyeceğiz

çok güzel yazmışsın canım sana katılıyorum

selamlar
benim kızım da doğum lekesi ile doğdu göz kapağınından başlayıp yanağına kadar inen kırmızı büyük bir leke.umarım geçer doktorlar belli olmaz diyolar. doğum leksi için bir krem varmış yurt dışından gelen geçici olarak geçiriyormuş makyaj gibi bu konuda bilgisi olan var mı acaba ? bir de hiç lazer uygulatan var mı çocuğuna ?

selam arkadaşlar beim kzımın da doğum lekesi var doktorlar belli olmaz diyorlar .. doğum lekelerini geçici olarak kaybolmasını sağlayan bir krem varmış yurt dışından gelen bu konuda bilgisi olan var mı? birde lazer uygulatan var mı bebeğine ?

inşallah arkadaşım umarım yok olurlar ileride lekeler yüzünden oğlumun üzülmesine asla kıyamam çünkü.o benim canım nefesim dünyam

Merhaba, benim de oğlumun burnunun ucunda leke vardı. Birkaç doktora gösterdim, doğum lekesi geçer dediler. Ama ben pimpirikliyim ya tekrar götürdüm. Doktorun biri bu lekenin hemanjiom olduğunu, yayılma ihtimalinin olduğunu ama yayılmama ihtimalinin de olduğunu söyledi. Ben uyurmuyum hiç. Kafayı yedim resmen. Sürekli çocuğumun lekesine bakıp ağlıyodum, kahroluyodum. Ama umutlandığım şey ise tedavi olarak lazerle geçebilmesiydi. O kadar üzülüp verem olduktan sonra yavaş yavaş azaldığını gördüm. Oğlum 21 aylık. Hala var ama ağladığında belirginleşiyor. Sakın sakın dert etme, seni temin ederim ki geçiyor. Onlar nazar boncukları. beyaz tenlilerde daha fazla oluyor. ÜZÜLME LÜTFEN

oğlum oğlum 32 aylık size söylenenlerin çoğu banada söylendi şunu mu yedin bunu mu yedin. türbeye mi gittin falan filan. tam anlının ortasonda iki kaşının arasında güle benzeyen bi lekesi var gördüğümde çok hoşuma gitmişti herkes ayyy desede ben sevmiştim. çok özel gelmişti bana millet yadırgarken ben "olsun kaybolursa kolay bulurum" diye dalga geçiyordum. ilk zamana göre azaldı ama hala var. kızım da 7 aylık aynı yerde aynı leke kızımdada var yalnız onda kaşlarının üstündede var ama tabi sadece uyuduğunda belli oluyor. yine aynı şeyleri dinledim ama kzımda da aynı lekeyi görünce daha da mutlu oldum. ikisindede olması ne bileyim çok hoşuma gitti. gün geçtikçe azalıyorlar ama kaybolmayacakları kesin bence.. zamanla geçer diyorlar ama ne bileyim içten içe geçmesin istiyorum :)

Kızım 1 yaşında burnunun altında kıpkırmızı bir lekesi vardı şuan da o kadar hafifledi ki sadece burnunu silince ve ağlayınca kızarıyor ilk doğduğunda çok üzülmüştüm ağlamıştım ama geçti zaten zamanla gözü alışıyor insanın nazar boncuğu olsun bebişlerimizin

kızım 16 aylık oldu lekesinde en ufak değişiklik yok

bugün kızımı avmye götürdüm oynadık eğlendik asansörde kadının biri kızına kızımı gösterdi ve bak düşürmüşler bebeği dedi 3 -4 yaşlarındaki kızı avazı çıktığı kadar bağırdı yüzü kanıyo diye kayınpederim yanımda olmasaydı o okadını fena döverdim ALLAHım bize sabır versin geçen haftada yaşlı bir adamla tartıştım bunu ameliyat ettir dedi çıldırcam sanırım

hiç üzülmeyin sinirlenmeyin bile benim kızımda da var şuan 1.5 yaşında alnında var göz kapağında var ama öyle ilk doğdugundaki gibi değil biraz söndü kendini sıkınca ağlayınca çok kızarıyo onlarda nazar boncugu olsun siz ne kadar takıntı yaparsanız o kadar gözünüze batar. bebeğinizle olmanın tadını çıkarın.

benim oğlum şu an 3 aylık yanağında iki parça şeklinde leke var.rengi bazen açılıyo bazen koyulaşıyo.umarım geçer.çokendişeleniyorum.gözüm sürekli lekeye takılıyo.bu şekilde lekesi olup da geçen var mı?

canım şu an nasıl kızının lekesi renginde solma var mı?benim oğlum 5 aylık yanağındaki lekenin ne olacağını merak ediyorum.tabi en önemlisi canları acımıyo Allaha şükür sıkıntıları yok ama anne olmak zor.insan endişeleniyo

canım kızım 19 aylık en ufak değişiklik yok geçen ay dermatologa götürdüm hacettepenin plastik bölümünün iyi olduğunu söyledi 3 yaşından sonra lazerle silinebiliyormuş benim için zararı yok ama her dışarı çıkışımızda soruyorlar kızımda artık garip bişey olduğunu saıyor insanlar dokunmaya çalışınca biraz büyüyünce kendisi karar versin istiyorum ben

Valla arkadaşım bende çok üzüldüm bunaldım.sizler benim gibi üzülmeyin,eger bu tarzdaysa leke geçiyo oldugunu görün diye koydum..içinize su serptiysem ne mutlu bana

bnm kizimda 2 aylik.alninda ve goz kapaklarinda kirmizi lekeler var cok uzuluyorum

kizinizin fotograflari var mi.bnm kizimdada alninda ve goz kapaklarinda kirmizi lekeler var insallah gecer...

canim benimde kizmin sag kolunda var buyuk sanki ici kan gibi doktor dediki lazer falan biz esimle istemedik

canım merhaba 2 yıl geçtı aradan lekler geçti imi acaba benm oğlumda da varda doktorlarda 2 yılda geçer deddi bekliyorum bende lekesi olupta geçenler var mı armaızda acaba cevap verirsenız sevinrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…