Çocuk Hastalıkları Bebeğinde Doğum Lekesi Olanlar

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

slm bize cilt doktoru lekelerin geçmesi 9-10 yılı bulur dedi.çünkü sanırım bya derin lekeler.renkleri çok koyu.bişey sormak istiyorum oğlun dert ediyomu lekesini yada büyüyüp farkına vardığında nasıl anlattınız nedenini.benim oğlum şuan daha 9 aylık umarım çok dert etmez büyürken

beytiye gerçekten merak ettim oğlundaki lekeleri...ben de çok takıyorum ama...bu arada komşumun kızınınki koyu kırmızıydı hatta bazen mora çalardı ama inan bana geçti lekeler kabarık mı ki 9 10 yaşa kadar geçer diolar

kabarık değil düz lekeler.çocuk doktoru 2-3 yılı bulur geçmeleri demişti.ama cilt doktoru 9-10 yılı bulur dedi:44: anlamadım bende.hep dua ediyorum okul çağı başlayana kadar azalır yada geçer inşallah

aynen bende öyle dua ediyorum doktorları bende anlamadım biri bakarsın bir yaşına geçer dedi öbürü önce 2 yıl dedi sonra 4-5 yıl dedi Allah bilir ne zaman geçeceğini...kabarık olmaması iyi işte kabarık olanlar zamanla büyüyüp 9-10 yıl sonra kayboluyor

slm bizede7-8 yaşında geçer denmişti ense ve gözkapağındakiler 1-1,5 yaşında geçti ama alnındaki kaldı.koyuluğu gitti pempemsi bir renk aldı sadece.Ne ben nede oğlum dert etmiyoruz ama büyüdüğünde edermi bilmiyorum.İnanın yolu gözlenen imkansız denilirken olan doktorumun bile mucize dediği bir çocuk oğlum .Bu yüzden doğum lekesini hiç takmadım ben.Çevremizdeki insanların etkisiylede oldu sanırım pek hatırlamıyorm sorduklarını.Nasıl anlattığımıza gelince biz anlatmadan oğlum kendisi çözdü .Lekenin şeklinden dolayı kurtardk biz durumu.Annem babam ve ALLAH beni çok sevdiği için alnımda kalp var benim değil mi?anne dedi.Bunun onun için bir ayrıcalık olduğunu düşünüyor. işte böyle....bence sizde fazla üzülmeyin canları sağolsunda yeter.sevgiler

ALLAH oğlunuza ve size uzun mutlu bir hayat nasib eder inşallah.tek istediğim oğlum büyüdüğünde sağlıklı mutlu va kendine güvenen bir birey olması.kaygım bu yönde.yoksa ALLAH a binlerce kez şükürler olsunki eli ayağı tam ve sağlıklı. sarı kuşum o benim.o hep mutlu olsun istiyorum yaşamı boyunca hiçbirşeyi dert etsin istemiyorum.

insanların bu lekelere neden olan şeyler için söyledikleri çok can sıkıyo.size böyle şeyler söylendimi:44:

Hayır söylendiysede birkaç kaale alnmayacak insandı demekki hatırlamıyorum bile.

ben çok duyuyorum insanlardan ve çok canımı sıkıyolar.ben aksini söyledikçe hayır öyle birşey olduğuna inanmıyorum hurafe bence dedikçe aksini iddia ediyolar.insanın aklına zorla acabaları sokuyolar resmen

Amin. İnşallah size ve oğlunuzada mutlu bir ömür versin iyi insanlarla karşılaştırsın Allah ım.Sevgiler

kızlar konunun ilk sayfalarındada yazmıştım benim kızımdada hemanjiyom var o kadar çok dağıldıki anlatamam 3 tanesi çok büyük kafasında 3.sü çıkıyor yavrumun boynuz gibi duruyordu ama zamnla azar azar indi sankii ama yinede çok büyük bu ay o kadar çok dağıldıki lekeler komple vücudunda 10-11 tane var 3-4 tanesi mor ve şiş demir 1 tl boyutunda yaklaşık, ağzının içinde bile var yani bugün devlet hastanesine götürdük beyin ve ciğer ultrasonu istedi dr ordada çıkabilir diye

bende moral sıfır,iyi düşünmek istiyorum ama çooookk korkuyorummm böyle artmaya devam ederse 20 tane bile olabilirler ya hepsi şişerseeee offf ya anne olmak çok zormuş yavruma çare bulamıyorum çıkmasınlar artık neolur dua edin arkadaşlarrr çok ihtiyacım varrr başka bir foruma yazdım tuhaf tuhaf yorumlar geldi fotoda koydumm yokkkk içim kalktı deyip midesi bulananlar ne ararsan varrr..ben sadece moral ve dua istiyorummm kızım 5 aylık oldu 1 yaşına kadar sürer diyorlarr bilmiyorum ne olacakk

öncelikle geçmiş olsun burayada resim koyarsan sevşiniriz enazından bilgimiz olur ve karşılaştırma yapabiliriz arkadaşım.sen o iğrenç diyen insanlarıda boşver iğrençlik onların vicdanlarında bence o nasıl yok olur onu araştırsınlar bence..benim oğlumdada leke çoktu yüzünde resimde var hatta ama sizinkinden değil sanırım çokta azaldı kabarık falan değil iyice açıldı rengi dağılmada yok..inşallah geçer bebişininde lekeleri.ama resimlere bakarsan benim oğlum doğdugunda felaketti.ne kadarlık miniğin..doktor ne diyo bu arada arkadaşım.

canım bebeğim 5 aylık özel cildiye dr u geçebilirde kalabilirde diyor 1 yaşına kadar dağılacak diyor kendi çocuk dr u da öyle diyor en son bugün devlete götürdüm ordada tetkiklerimiz devam ediyor bilmiyorum ne olacak senin bebeğinin iyileşmesine çok sevindim inşallah benimkide geçer

valla tam geçmedi ama baya azaldı.inşallah sizinkide azalır.geçmezsede hiç umrumda değil.allah beterinden sakınsın..başlarda çok üzülmüştüm ama değmezmiş üzüldüğüme..resimde görmüşsündür baktınmı.

yazıklar olsun o midem kalktı yazanlara.ALLAH a havale etmek lazım öylelerini.cidden çok canım sıkıldı okuduğumda.zaten hassasım bu konuda.başına gelen anlar ancak arkadaşım.bende o anlayan grubun içindeyim.ALLAH hepimizin evladına şifa verir inşallah...

resime nerden bakıcam yaren35 önceki sayfalarda falanmı bulamadımdaa....

beytiye inşallah hepimizin yavruları iyileşir çok sağol

yok canım profileden bakıcan ismimin üzerine tıkla aşşağıda resimler car oran bakarsın.

slm.sorun olmazsa fotoğraf koyarmısın.doktor benim oğlumdakilerede hemanjiyom dedi ama bizdekiler kabarık değil düz leke.hemanjiyomunda farklı çeşitleri var demekki:44:

yarem mrb benimde 52 günlük bir kızı var aynı oğlunun doğum lekeleri gibi lekeleri var iki kaşının arasında alnına kadar ve gözlerinde resimlerinize baktım oğlun çok tatlı maşallah lekeleride geçmiş ne güzel ne kadar zaman aldı merak ettim lekelerin azalışı herkes gider o lekeler diyo inşllah geçer cevaplarsan sevinirim

allah bağışlasın miniğini annesi.6.aydan sonra hızla yayılıyo azalıyo yani.belki daha erken olur sizinki.koyuluğuna bağlı o.ama geçiyo böyleyse eger.doktor bizimkine ordaki pigmentler dolmamış dolayısıyla kırmızı gözüküyo dolunca yavaş yavaş kendiliğinden geçicek dedi.sırtındada ceviz büyüklüğünde morluk var hatta yazın gören hemen ayyy düştümü nereye vurdu diyo..doktor oda geçicek dedi ama o o kadar önemli değil sırtta çünkü.iyiki yüzünde değil.bence o anca büyüyüp gerildikçe hafifler geçicek gibi gelmiyo bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…