Bebek arabası ve park yatak öneri

brandname

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2023
47
13
30
Merhabalar bebiş için alışverişe başlama zamanımız geldi tecrübeli annelerden bebek arabası ve park yatak tavsiyesi alabilir miyim ? Birde sizce odak şimdiden kurmalı mıyım yoksa üç yaşında daha mı ideal olur

Merhaba öncelikle araba olarak baston tipi al bence hastaneye git gel olayları çok oluyo büyük arabaya heveslenip aldım ben tek başıma bi yere gidemiyorum park beşikte aldım ben duruyor öyle biz kızım onda yatmadığı için otomatik beşik kulanıyor rahat bebeğim seviyor ve uyumaz normalde hiç bunda uyuyor sadece en düşük ayarda sallanarak park beşik biraz daha büyüyünce işe yarar diye düşünüyorum tabiki sizin kararınız her bebek aynı değil beşik de bu anne yanı yanda açılıyor

Eklentiler

• shopping (6).webp
    8,2 KB · Görüntüleme: 25
  • a_8680126652356_01.webp
    264,3 KB · Görüntüleme: 20
  • shopping (5).webp
    7,8 KB · Görüntüleme: 14
Kesinlikle kabin tipi olsun araba markası ne olursa olsun. Beşik bilemiyorum benimki yatmadı benle yattı. Şimdi bi aklım olsa direkt montessori alırım yatak. Bir de anne yanı ufak bir şey.

Kesinlikle kabin tipi olsun araba markası ne olursa olsun. Beşik bilemiyorum benimki yatmadı benle yattı. Şimdi bi aklım olsa direkt montessori alırım yatak. Bir de anne yanı ufak bir şey.

Kesinlikle bu. Ben de tecrübe ettim.

Büyüyen beşik kadar saçma bir şey yok. Sakın almayın. Anne yanı beşik ilk etapta, sonrası için de montessori yatak kesinlikle

Merhabalar bebiş için alışverişe başlama zamanımız geldi tecrübeli annelerden bebek arabası ve park yatak tavsiyesi alabilir miyim ? Birde sizce odak şimdiden kurmalı mıyım yoksa üç yaşında daha mı ideal olur
Araba kesinlikle baston tipi yada kabin boy alın travel sistem leş eziyetten başka birşey değil, ben beşik olarak ahşap anne yani kullandım 2 yıl ölçüsü 60x120 idi odasını 1 yaşına girince yapmistim 2 yaşına girdiği gün ayırdım ( tabi hala gece gelip bizim yanimiza yatıyor orası ayrı 🤭)

X