Doğuma Hazırlık Bebek bezi için yardım lütfen 😊

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bende onu çok duydum ama bir yere gittiğinizdedemi aynı şeyi yapmaya çalışıyorsunuz yani her yerin hijyenliğinede güvenilmez birde çalışan insanın anansı falan bakacaksa dediğiniz çok zor oluyor

Bizde doğumdan önce aldik stok yaptık memnun kaldık valla

Bu kadar çok alınca ziyan olabilir . Bebek iri doğarsa 1 numara küçük kalabiliyor ki ben 1 paketi zor bitimiştim .birde her bez her bebeğe iyi gelmiyor.primadan başka kullanamadık mesela

bende onu çok duydum ama bir yere gittiğinizdedemi aynı şeyi yapmaya çalışıyorsunuz yani her yerin hijyenliğinede güvenilmez birde çalışan insanın anansı falan bakacaksa dediğiniz çok zor oluyor

Bem dediğim gibi zorlanmadık zorlanmadıkta bende çalışıyordum annemler yine aynı şekil yapıyordu kural oydu çünkü dışarı da bile olsam illa bebekbakım yerleri vs gerektirmiyor yani ben ihtiyaç duymadım bebek arabasında bile yapıyordum artık el alışkanlığı

Bu kadar çok alınca ziyan olabilir . Bebek iri doğarsa 1 numara küçük kalabiliyor ki ben 1 paketi zor bitimiştim .birde her bez her bebeğe iyi gelmiyor.primadan başka kullanamadık mesela
1 numaradan az almaya karar verdik zaten 2 numara daha çok alıcaz sleepy küçükmüş birde biraz boyut olarak

Ben sleepy kilot bez kullanıyorum. 5 numara. Markafarmadan alıyorum kampanyalı oluyor ve 100 adedi 63 lira havaleyle. Güvenli bir sitede aynı zamanda.1 gündede kargo gelıyor. Havale yaptıktan sonra dekontu whats app tan atıyorum. Acılıyetını belırtıyorum bugun 10 da sipariş vermişsem ertesi gün 4 te elınde oluyor.hem bezi hemde markafarmayı tavsıye ederim. Şoktan alıyodum ama arrtırdı fıyatı 69.90 yaptı. Ikız benımkıler ve 5 paket aldıfımdan uyguna geliyor.

Hatırladığınız kadarıyla kaçar adet aldınız acaba her numaradan
1 numaradan 120 aldık. 2 numaradan 240. Şuan 3 numara kullanıyoruz 120 almıştık galiba. 4 numaradan da yine 120 aldık stokladik yine tekrar alcaz stoga koymak için

1 numaradan 120 aldık. 2 numaradan 240. Şuan 3 numara kullanıyoruz 120 almıştık galiba. 4 numaradan da yine 120 aldık stokladik yine tekrar alcaz stoga koymak için
1 numaradan az alalim biz herkes öyle söylüyor sipariş verdik 80 adet 1 numara 2 numara 210 adet şimdilik yeterli sanırım.İlk bir hafta falan bakarız iyi geliyor ona göre 3 4 numara stoklariz az az

1 numaradan az alalim biz herkes öyle söylüyor sipariş verdik 80 adet 1 numara 2 numara 210 adet şimdilik yeterli sanırım.İlk bir hafta falan bakarız iyi geliyor ona göre 3 4 numara stoklariz az az
Aynn canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…