Bebek çantasında olması gerekenler

Hulyaacey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2022
6
0
31
Merhaba arkadaşlar. Sözlümün boşandığı karısından bebeği olacak. Bebek doğduktan bir süre sonra haftada bir iki gün alıp beraber vakit geçireceğiz ve onun için bebek çantası hazırlayacağız. Yanımızdayken giydirmek için VS. Çantada neler olmalı ve kaçar tane. Araştırdım ama çok kafa karıştırıcı. Bilmiyorum ne alsak kaçar tane alsak

Merhaba arkadaşlar. Sözlümün boşandığı karısından bebeği olacak. Bebek doğduktan bir süre sonra haftada bir iki gün alıp beraber vakit geçireceğiz ve onun için bebek çantası hazırlayacağız. Yanımızdayken giydirmek için VS. Çantada neler olmalı ve kaçar tane. Araştırdım ama çok kafa karıştırıcı. Bilmiyorum ne alsak kaçar tane alsak

Bebekle birlikte annesinin bir çanta hazırlayıp vermesi daha mantıklı gibi geldi 🙄🙄
Örnek veriyorum siz bebek bezi alırsınız ama annesi başka kullanıyordur ve boş yere çocuğu pişik yaparsınız. Eee kıyafet deseniz zaten haftada 1 göreceksiniz aldığınız şeyi en fazla 2-3 kez giyecek ve küçülecek. Ama yok illa heves derseniz;

3-5 adet bebek bezi
1 alt açma örtüsü
1 paket ıslak mendil ya da bebek temizleme pamuğu (pamuk alırsanız bir termos içerisine ılık su)
Pişik kremi
1 Müslin örtü
3 takım yedek kıyafet
Biberon (mama ya da sağılmış anne sütü için)
Kirli poşeti/çantası

Eğer sabah alıp akşama bırakacaksanız bunlar ilk etapta yeterli olur.

Kasım ayı gibi. Ama işte hangi kıyafetten kaçar tane alalım
Bebekle birlikte annesinin bir çanta hazırlayıp vermesi daha mantıklı gibi geldi 🙄🙄
Örnek veriyorum siz bebek bezi alırsınız ama annesi başka kullanıyordur ve boş yere çocuğu pişik yaparsınız. Eee kıyafet deseniz zaten haftada 1 göreceksiniz aldığınız şeyi en fazla 2-3 kez giyecek ve küçülecek. Ama yok illa heves derseniz;

3-5 adet bebek bezi
1 alt açma örtüsü
1 paket ıslak mendil ya da bebek temizleme pamuğu (pamuk alırsanız bir termos içerisine ılık su)
Pişik kremi
1 Müslin örtü
3 takım yedek kıyafet
Biberon (mama ya da sağılmış anne sütü için)
Kirli poşeti/çantası

Eğer sabah alıp akşama bırakacaksanız bunlar ilk etapta yeterli olur.
Teşekkürler. Peki hangi kıyafetlerden almalıyım sizce

Kadıncağız mı. Davette içkinin içine sakinleştirici koyup hamile kalmak kadını masum yapıyorsa kadıncağız oluyor mu

Kasım ayı gibi. Ama işte hangi kıyafetten kaçar tane alalım

Teşekkürler. Peki hangi kıyafetlerden almalıyım sizce

Kasım soğuk yani ince bir giyemez. İçine uzun kollu zıbın ve üstüne tulum giymesi gerekir. Ekstra dışarıda falan olacaksanız tutumun içine çorap şart. Müslin battaniyeye ek kalın battaniye de bulundurun soğuk sebebiyle

X