Bebek İkinci El Bebek Eşyaları 3tl den başlıyor. .

chiLL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2012
7.732
8.224
Elimde olan bebek urunlerini çok çok uyguna satıyorum
Hep kurutucu kullandığım için bi beden küçük hesap ederek ürünlere bakın, biraz çektiler.

ZOQGRA.jpg

6-) 3 ay joker marka tulum 5 tl

NOgMdP.jpg

7-) 6-9 ay joker tulum 5 tl

By26Av.jpg

15- ) adidas bot 21 numara 20 tl

Eklentiler

• 20160208_124148.jpg
    20160208_124148.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 325
Son düzenleme:
MLr349.jpg

Body nin kullanılıp kullanilmadigini hatirlamiyorum
İçi ince polar üst ile birlikte satıyorum Kullanılmış üründür
Body 3-6 ay
Üst 3 ay ama kalıbı biraz daha büyük
İkisi 8 tl

Kullanılmış ürünlerde aşınma yırtılma ve leke kesinlikle yoktur. Sadece az kullanılmış ürünleri satıyorum. Amacım elden biran önce çıkartmak.
Finansbank havale ile ödeme yapabilirsiniz. İstanbul atasehir deyim dileyen adresimden de teslim alabilir.

Pilot badi.süt sagma poseti.haggis erkek icin olan bez. Sari desenli yelek.ayicikli battaniye.uzerinde kalp ve cicek desenli olan kirmizi elbiseler haric almak istiyorum hepsini nekadar olur en son

Pilot badi.süt sagma poseti.haggis erkek icin olan bez. Sari desenli yelek.ayicikli battaniye.uzerinde kalp ve cicek desenli olan kirmizi elbiseler haric almak istiyorum hepsini nekadar olur en son
Biraz bekleyeceğim hemen hesapliyip dönüyorum

141 sanırım sizde sayın ben bir yandan bebisle uğraşıyorum fazla saymis olmayayım :)

Kirmizi olan elbiselerden sadece kelebek desenli olani istiyorum diger ikisini istemiyorum
Ben numaralandırma yapayım ürünlerde karışıklık olmasın sizde numara söyleyin ki yanlış olmasın. Biraz daha ugrastiracagim ama kusura bakmayın

satılmadıysa ben almak istiyorum bir kaçı hariç hepsini

X