Bebek kaybımın sonrasında Aspirin (Ecopirin) kullanmamı istedi doktor

goldBride

Hayallerim hayal oldu..✨
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2023
949
724
Merhaba Kızlar 45 gün önce 8aylık hamileydim pıhtılaşma nedeniyle bebeğimi kaybettim.. doktora gittiğimde Ecopirin (Aspirin) yazdı ve kullanmaya başladım.. tekrar gene olunca kalp atışını duyduktan sonra da kan sulandırıcı iğneye başlayacakmışım şuan bu hapı kullanmam normal mi ? Başından geçenler yada konu hakkında bilgisi olanlar görüşlerinizi yazabilir misiniz…

Evet canım çok normal bende tansiyon nedeniyle bebeğimi 28 haftada doğurdum onun için şimdiki gebeliğimde ecopirin+kan sulandırıcı iğne kullanıyorum günlük karından yapıyorum

Tabiki normal doğum yapmışsınız anı pıhtı atmasın diye de veriliyor bu ilaçlar normal insanlar bile kullanıyor size zararı olmaz ki

Sürekli kullanacakmışım gene kaldıktan sonrada iğneyle beraber kullanacak mışım.. daha önce kullanmadım o yüzden sormak istemedim kötü bişey olmasın diye..

Sürekli kullanacakmışım gene kaldıktan sonrada iğneyle beraber kullanacak mışım.. daha önce kullanmadım o yüzden sormak istemedim kötü bişey olmasın diye..
cok gecmis olsuun 🙏🏻 8 aylık olana kadar hiç farketmemişmiydiniz pıhtılaşma oldugunu? hamileliğiniz baya büyümüş:KK43: insan hep bi şüphede kalıyo bende de varsa dye:KK43: 8 hafta mı demek istednz acaba

Hamile kaldığınızda iğneyi doğumdan bir gün önceye kadar. Ecoprini ise doğumdan bir ay önce falan bırakıyorsun. Gebelik ogrenildigi andan itibaren bu ilaçlar kullanılıyor. Normal ve zararsız endişelenmeyin.

cok gecmis olsuun 🙏🏻 8 aylık olana kadar hiç farketmemişmiydiniz pıhtılaşma oldugunu? hamileliğiniz baya büyümüş:KK43: insan hep bi şüphede kalıyo bende de varsa dye:KK43: 8 hafta mı demek istednz acaba
Hayır 8 aylık hamileydim 33+5 günlüktük.. farketmedim farketseydim keşke bi iğne hap kullanırdım aman malesefff….

Doktor onerdiyse mutlaka kullanin
Zaten çoğu doktor pıhtılaşma hakkında bilgi sahibi değil ben bundan dolayı 3 kaybim olucak öğrenmeme rağmen bile gerek görmedi doktorlar

Doktor onerdiyse mutlaka kullanin
Zaten çoğu doktor pıhtılaşma hakkında bilgi sahibi değil ben bundan dolayı 3 kaybim olucak öğrenmeme rağmen bile gerek görmedi doktorlar

Keşke daha önce önlemi alınsaydı ama maleseff gebelikte tansiyonum olduğu halde bana ne kan sulandırıcı hap veya me iğne verdiler olan bebeğime oldu…

Çok iki ay olacak ama her geçen gün daha kötü oluyorum aklımı kaybetmemek için kendimle savaşıyorum
Allah büyük iyi olucak diye düşünün inşallah olucakta bilinçli Bi doktor bence güvenin
O günler arkada kalıyo insan unutamiyo yara kabuk tutuyo sadece insan ölene kadarda yasiyacagi Bi yara biliyorum insan sürekli ayni şeyler mi yaşayacağım diyo
İçinizi ferah tutun 🥲💕

Allah büyük iyi olucak diye düşünün inşallah olucakta bilinçli Bi doktor bence güvenin
O günler arkada kalıyo insan unutamiyo yara kabuk tutuyo sadece insan ölene kadarda yasiyacagi Bi yara biliyorum insan sürekli ayni şeyler mi yaşayacağım diyo
İçinizi ferah tutun 🥲💕
İnşallah canım benim Teşekkür ederim 🙏

X