❤️❤️❤️BEBEK SAHİBİ OLMAK İÇİN❤️❤️❤️

Ayyy Rabbim hepimize nasip etsin bu ay olmazsa önümüzdeki ay ben de başlayacağım. Rabbim duy sesimizi bize hayırlı evlatlar ver.

Aminn inşaallah tatlım
Ne kadardır istiyorsunuz?
1 yıllık evliyim ama 3 ay doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım çikolata kistim vardı 6 cm. 3 ay sonunda çikolata kistim erimişti dr 6 ay içinde hamile kal dedi ama kazın ayağı öyle olmadı. Sperm testi yaptırdık hız ve morfoloji sorunu çıktı. Şimdi eşime keçiboynuzu e vitamini içiriyorum ama kendim çok stres yapıyorum. Uzattım biraz kusura bakma ama 9 aydır olmuyor. Olmazsa temmuzda tekrar dr a gideceğim. Sen ne kadardır istiyorsun bir sıkıntı var mı?

Estağfirullah Canım. Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin . İnşaallah bu ay olur da dr a bebişini görmeye gidersin

Yarın ben de öyle alayım o zaman sen esine de yediriyor musun? Ben de eşim de yeriz diye düşündüm ben

Evet batlar da aynı günmüş hadi hayırlı haberler olsun inşallah rabbim nasip etsin

Yarın ben de öyle alayım o zaman sen esine de yediriyor musun? Ben de eşim de yeriz diye düşündüm ben

Evet batlar da aynı günmüş hadi hayırlı haberler olsun inşallah rabbim nasip etsin
merhabalar bende bebek için uğraşanlardanım benim eşimin de sperm hareketliliğinde sorun var tanıdığımız bi aktar iki çeşit macun verdi eşime içeriğini pek bilmiyorum eşime anlatmış ama okuduğum kadarıyla bal polen arı sütü vs bir sürü şey var bunu 3- 4 ay kullan sorunun çözülür dmiş bakalım hayırlısı 1 aydır sabah aksam yiyo. ben özel olarak bişey yapmıyorum ama bende de iltihaplanma sorunu var adetim bugün bitti bende bu ay süt+maydanoz buharını yapıcam hamile kalmama yardımcı olmazsada en azından iltihaba iyi gelir diye düşündüm faydasını gören çok bakalım hayırlısı rabbim cümlemize annelik duygusunu tatmayı nasip etsin bizleri bu duygudan mahrum bırakmasın inşallah

Beraber yeseniz çok çok iyi olur benimki hayatta yemez ki keçi boynuzu pekmezini bile kırk taklayla içiriyorum ben, içmiyor bazen onu
bile diyorum keşke ben pekmezi içsem sen bunlaru yesen
Çörekotu zaten başlıbaşına bir eczane, ölüm hariç herşeyin şifası onda yani rabbim inşaallah bunun sebebiyle şifamızı verir
OYY GELMESİN O BATLAR BEBİŞLER GELSİN YERİNE İNŞAALLAH

Çok iyi yapmış Canım beraber çalışırsanız daha kolay sonuca varırsınız
Süt+maydanoz çok iyi geliyormuş evet birde yanında soğan kürünü denesen oda tam bir şifa iltihap için
Birde vajinal yıkamanı yaparken suya sirke damlat geçene kadar (bir bardak suya 2 yemek kaşığı kadar) çok iyi geliyor oda rabbim acil şifalar versin hepimize
Aminnn amin inşaallah ne güzel dua yapmışsın
Rabbim o cennet kokusunu bize de duyursun en yakın Zaman'da

Inşallah bakalım zaman geçtikçe daha da fazla ister oluyorum sanki

Keçi boynuzu kürünü duydum ama daha baslayamadik ona pekmezi de aynı göre i görür mu acaba? Peki keçiboynuzu bizde de işe yarar mı? Ben severim de

Eşime gelirken aldiracaktim çörekotu unuttum yarına başlayacağım mecburen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…