❤️❤️❤️BEBEK SAHİBİ OLMAK İÇİN❤️❤️❤️

Yaramaz olur mu tabi yarar
Yarın alır o Zaman yapar başlarsın tatlım

Slm kızlar hepimizin allah yardımcısı olsun bende bir buçuk senedir uğraşıyorum sogan kürü,incir+havuç kürü,bal+polen,yakı yaptım belimi çektirdim en sonda yumurtalıklarıma bir msj yaptılar ama bir faydası olmadı şu ara doktorum doğum kontrol hapı verdi üç aylık metforminle birlikte onu kullanıyorum son bir ay kaldı bakalım işe yarayacak mı

Bebek isteyen hastalara neden doğum kontrol hapı veriyorlar anlamıyorum gerçekten
İnşaallah bıraktığın gibi hemen tutar tatlım
Amin inşallah cnm rabbim hepimizin gönlündekini versin inşallah Yumurta sayısımda fazlalık olduğunu ve insülin direncimin yüksek olduğunu bununda yumurta kalitesini düşürdüğünü söyledi doktorum tedavi olarakta şeker hapı verdi bu üç aylık sürede yumurta oluşumunuda durduralım dedi bende ilk kullanmak hiç istemiyordum ama mecburen her yolu denedim bir de bunu deyelim bakalım HAYIRLISIII..

Öyle Tatlım benim dr karara pek bişey denmiyor zaten benden iyi mi biliyosun moduna giriyorlar
İnşaallah şifa olmultur da şak diye tutar minnoş

SİZDE Bİ BAKIN KIZLAR BELKİ BENİMLE BERABER DENEMEK İSTERSİNİZ
SİZDE Bİ BAKIN KIZLAR BELKİ BENİMLE BERABER DENEMEK İSTERSİNİZ

M melekruu
masal3487
M Melek-4545
@Elaaamm
Unicorn uterus
eszinbb07
Eses07
Hijyenik
@evim12345
cilekli_sut
C crescent2425
S sinkar
@Hayalci_almina
@Pinkhouselife61
K kartanem2
semus06
ceren_08
gurbet kuşu
@yagmur559
nevsunneva
@kelebekk47
elma_sekerim01
Bukeetbuket
nihal3575
@umut-90
deepandfury
C clementon
A avciecrin
serapozcan3343
sunnycat
O Off_off

KIZLAR DÜN BEN "TESBİH DUASINI" YAPTIM SİZDE BELKİ YAPMAK İSTERSİNİZ

Not: DENEYİP TUTMAYAN DUYMADIM İLK KEZ YAPTIM!

Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece, 2 rekat Allah rızası için, 2 rekat Peygamber Efendimiz (S.A.V.) için, 2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz. Sonra oturduğunuz yerden kalkmadan, her bir tesbihe 3 ihlas 1 fatiha okuyorsunuz. Okudunuz 99 oldu. Birde imamesine okuyun 100 adet olacak. Sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz. Dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz. Camiye de verebilirsiniz. Dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz.

Uygulaması basit ve gerçekten etkili bir duadır. Umarım dilekleriniz kabul olur.

Allah razı olsun benm bilgim dilek kabul olunca dağıtılıyor diye 5-6 ay önce uygulkamştım ama peteğin vanasına astım tesbihi yani yüksek bi yerde dedğil ve tesbh dağıtmadım

Allah razı olsun benm bilgim dilek kabul olunca dağıtılıyor diye 5-6 ay önce uygulkamştım ama peteğin vanasına astım tesbihi yani yüksek bi yerde dedğil ve tesbh dağıtmadım
Dileğiniz olduktan sonra dağıltılacak yazıyor Canım
Yaptın peki dileğin kabul oldu mu?
Yüksek biryer olsun demiş herkes bide balkona falan asılsa daha iyi olur demişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…