bebeklerimizin kaç gram olduğunu yazalım mı?

sevcecim senin bebegine maaşallah diyorum ayçanınkine gökcen inkine karamsarın kine ceydanınkine narininkine maaşalalh rabbim nazarlardan korusun uzun ömürlü olsun bebekleriniz ve şunu çok iyi bilioyrum ki benim bebegim gayet saglıklı çok kilolu olması bebekerlein saglıklı oldugunun göstergesi degildir arkadaşım 20 kilo aldı bebegi 2000 gr dogdu ama maaşaallah pek saglıklı kızıms aglıklı sıhhatli ahlaklı iki yuzlu terbieyszi olmasın zeki olsun allah inancı buyuk olsun kuran ustunde olsun yeter ben dr a en son 20 ci haftamda gittim ve bu haftaya kadar hiç dogru düzgün beslenemedim hep kustum vitaminleirmi hiç içemedim buna ragmen 289 gr dı maaaşlaalh ben bal kızıma tatlı kızıma aşkım kızıma allahımın hediyesi o bana yerim ben onu yerim yerim ben 7 haftadır dr a gidemedim elbette kilo almıştır bebegimde ama saglıklı olması daha önemli şu an vitaminleirmi içiyorum ve saglıklı besleniyorum kızımın hareketleirnide çok saglam bir biçimde hissediyorum....rabbim onu koruyor inanıyorum...... saol birtanem destek oldugun için .....

haşhaş .benny,bebişim ,sudenaz,yasemin,ezözgün,tanyeri kzılar özür szi unutmuşum Şeniz

ben oturup aglayacagım ama ya ben bir daha siteye girmeyecegim mralim müthiş bozuluyor benim bebegim 20 ci haftada 289 gr dı hiç beslenmiyor galiba senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama d ra gitmek istemiyro hiç canım:1no2::1no2::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım eğer doktorun bir şey demiyorsa hiç endişe etme.bebeğin senden daha çok etkileniyor yani ruh halimiz onlar için çok önemli. ben o zaman kaç gram olduğunu hatırlamıyorum ama bebeğini hiç kimseyle kıyaslama.benim bir ablam 2800 diğeri 4200 çocuk doğurdu. aynı şartlarda ve aynı haftada doğum düşün artık. her bebek aynı olmaz.arada 1400 fark var.bence moralini bozma.bebeğe yararlı şeyler tüket. özelliklle süt,peynir,yoğurt, baklagiller,et,meyve gün boyunca bunlara yer vermeye çalış.önemli olan sağlıklı olması.zaten şimdiden sonra kilo almaya başlayacak.a.s.

canım eğer doktorun bir şey demiyorsa hiç endişe etme.bebeğin senden daha çok etkileniyor yani ruh halimiz onlar için çok önemli. ben o zaman kaç gram olduğunu hatırlamıyorum ama bebeğini hiç kimseyle kıyaslama.benim bir ablam 2800 diğeri 4200 çocuk doğurdu. aynı şartlarda ve aynı haftada doğum düşün artık. her bebek aynı olmaz.arada 1400 fark var.bence moralini bozma.bebeğe yararlı şeyler tüket. özelliklle süt,peynir,yoğurt, baklagiller,et,meyve gün boyunca bunlara yer vermeye çalış.önemli olan sağlıklı olması.zaten şimdiden sonra kilo almaya başlayacak.a.s.

saol canım allah senden razı olsun çok teşekkrüe derim haklısın saglıklı omlmaları daha önmeli d rums adece vitaminleirni artık içmeye başla çocuk vitaminsiz kalacak demişti o kadar saol rabbim bebekeleirmize sag saglim kavuşmayı nasipe tsin amin

maaşalalh karamsarcım bebegin çok iyiymiş alalh nazarlardan korun bebegini kızmızı bende yarın dr a gidecegim inşaallah benim bebegimde iyi şekilde beslenmiş ve kilosunu almıştır bu gece bana zindan olacka uykusuz geçecek allah bilir daha demind eli gibi uykum vardı ama yok oldu

canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin önemli olan önce sağlığıdır...kilosunu çok düşünme inşallah her şey yolunda çıkar.
maaşalalh karamsarcım bebegin çok iyiymiş alalh nazarlardan korun bebegini kızmızı bende yarın dr a gidecegim inşaallah benim bebegimde iyi şekilde beslenmiş ve kilosunu almıştır bu gece bana zindan olacka uykusuz geçecek allah bilir daha demind eli gibi uykum vardı ama yok oldu

saranur doktordan geldinmi çok merak ettim...

bitaneleirm geldim dr dan şimdi dogum tarihim haziranın son haftası bu bebek süpriz olarka geldiğinden ötürü yumurtlama çok geç oldugu için benim ultroson ile uyuşmuoyrdu yani şu anda 25 haftalık hamileiym ve bebegim 820 gr olmuş kızlar aşımı da oldum şeker yuklemesi idrar testi onlarıda yaptrıdım şükürle rolsun rahatladım evet karamsarcım kızım beni utandırdı ama yuzunu göstermedi şimdi hergün iki bardak süt iççem :içelim: hamd olsun rabbime maaşaalalh kızıma allahım korusun kızımı ve beni merake dip incitmeden yanımda olan sizlere çok teşekkür ederim a.s.a.s.

bitaneleirm geldim dr dan şimdi dogum tarihim haziranın son haftası bu bebek süpriz olarka geldiğinden ötürü yumurtlama çok geç oldugu için benim ultroson ile uyuşmuoyrdu yani şu anda 25 haftalık hamileiym ve bebegim 820 gr olmuş kızlar aşımı da oldum şeker yuklemesi idrar testi onlarıda yaptrıdım şükürle rolsun rahatladım evet karamsarcım kızım beni utandırdı ama yuzunu göstermedi şimdi hergün iki bardak süt iççem :içelim: hamd olsun rabbime maaşaalalh kızıma allahım korusun kızımı ve beni merake dip incitmeden yanımda olan sizlere çok teşekkür ederim a.s.a.s.

masaallah masaaallah guzzel kizina 25 haftaya gore cok guzel kilosu canim allah nazarlardan saklasin yerim ben onlari
bende 22 haftalikken gittigimde 420 gramdi simdi ne kadar oldu merak ediyorum daha 3 haftamiz var bakalim bende insaallah guzel haberler veririrm Şeniz

bak dert etmeye gerek yokmuş.çok sevindim canım. Allah ssana ve bebeğine sağlıklı bir ömür nasip etsin.

çok teşekkür ederim allah razı olsun ya evet bebişim hiç merake tme canım emin ol seninkide iiy bir killodadır rabbim önce saglık sıhhat versin saglıkla kucagımıza versin nasılsa iyi besleriz doguncada onları hım birde tabi bol süt versin emzirebilelim demi

kızına maşallah canım ya
sen kendini fazla besleyemedin kusmalarından dolayı ama bak allahın izniyle kızın kilosunu almış annesi
bundan sonra hem beslenmene hemde ilaç alımlarına dikkat edersen herşey daha iyi olacak canım

çok teşekkür ederim allah razı olsun ya evet bebişim hiç merake tme canım emin ol seninkide iiy bir killodadır rabbim önce saglık sıhhat versin saglıkla kucagımıza versin nasılsa iyi besleriz doguncada onları hım birde tabi bol süt versin emzirebilelim demi

tesekkur ederim canim zaten gobisime bakarsan 1 kilo olmusdur oglum
yani o koca gobek bosuna sismedi demi :roflol::roflol::roflol:
gobegim sivrice kkocaman iyi dusunelimki iyi olsunlar

evet hayatım haklısın kesinlikle e zaten ben geöbegimi tartıp gitmiştim dr 800 gr çıkmıştı ama 20 gr eksik tartmışım kızımı ben :roflol: :roflol:

sevcecim ayrıca bana sen demiştin ya nasıl dayanıyorsun diye vala aslında zor oluyor yani şimdiki kontrolüm 2 hafta sonra 31 mart ta gitcem bildireym dedim yani hehe:)) :roflol: roflol:

herkese günaydın benim kızımda 28+4 günlük 1430 gr olmuş 1 aydır ben kilo almamışım merak ediyodum kızım besleniyomu diye ama maşallah bi kaç gün önden gidiyomuş:nazar::nazar::nazar:. Allah bebişlerimize sağlık wersin

herkese günaydın benim kızımda 28+4 günlük 1430 gr olmuş 1 aydır ben kilo almamışım merak ediyodum kızım besleniyomu diye ama maşallah bi kaç gün önden gidiyomuş:nazar::nazar::nazar:. Allah bebişlerimize sağlık wersin

canım maaşaallah bebegine allah saglık sıhha tversin güç kuvvet versin inşaallah amin çok sevindim maaşaallah:hooray:

canım ne kadar güzel kilo almış çok güzel beslemi,şsin inşallah hep böyle devameder.bende çok merakediyordum dr.gelmeni bekliyordum artık...:dance:

X