Bebekli bir annenin boşanması NARSİST EŞ/LÜTFEN OKUYUN BU BİR YARDIM ÇIĞLIĞIDIR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anne babası asla anlaşamıyotmuş (bunu benden sakladılar) ve biz evlendikten sonra annesi artık kendine yeni bir kapı çıktığını düşünerek her kavgada benim evime kaçmaya başladı

Hayır eşim başta çok iyiydi annesi maddi manevi zorlasa bile sınırlarını aşmazdı hangi aşamada hamile kaldığımı bilmiyorsunuz herşey doğımda annesinin tamamen bize kalmasıyla başladı yoksa niye böyle adamdan öoxuk yapayım ben okumuş görmüş insanım

Kendin yazmışsın evlenince kadın her kavgada bize gelmeye başladı diye. Doğumdan sonra tamamen sizin eve kurulmuş öncesinde de gelmiş her kavgada.

Bakın konuları sıkıcı olmadan kestirme yazıdğım için anlamamışsınız hamileliğim sorunsuzdu evliliği iyiydi o dönemde ben istekliydi m reddedildim bunlardan sonra zaten yanaşmadım benimde kendisiyle bir muhataplığım yok

Actiginiz konu oyle demiyor ta ki 15 gun icinde annesi bizi somurmeye baslayincaya kadar demissiniz. Buradan bakinca evliliginiz ilk 15 gun iyiymis gibi gorunuyor.

Yani nerede sorunlu evlilik var hepsi çocukla taçlanıyor anlam veremiyorum hiç. Sizi insan yerine koymayan, kadın olarak görmeyen erkeklerden çocuk yapıyorsunuz sonra bir ömür çocuk iki taraftan birinin eksikliğini hissederek yaşıyor, ne kadar medeni ayrılınırsa ayrılınsın.

Lütfen yazınız. Zira genelde narsisizm denilen şey ancak egoizm çıkıyor
Kibirli haller ve sürekli kendisinin en doğrusunu bildiğini sanması, karşısındskini dinlememesi, herşeyi ama herşeyi eleştirmesi, daha cümlenin başında sözü bölüp bambaşka çıkarımlar yapması, kendisinin sürekli haklı olması, ona danışmadan yapılan her işte çuvalladığınızı düşünmesi, güzel bir hareket yapıo söz söylerse kendi duvarlarını yıktığını sanması, ona göre birşy acilse acildir(trafik kazası geçirdik baş ağrısı mide bulantısı boyun kasılması yaşadığım halde dr götürmemesi çünkü acilyetine ve durumuma inanmaması), birşey onun kabul ettiği ölçüde gerekli olması, şu pazarda ürün gğzel miş gidelim dersin ama ona göre asla gerek yoktur vs vs bir sorun konuşırsun dinlerde dinler yoksa çek git sus sus sus der

Actiginiz konu oyle demiyor ta ki 15 gun icinde annesi bizi somurmeye baslayincaya kadar demissiniz. Buradan bakinca evliliginiz ilk 15 gun iyiymis gibi gorunuyor.
bu saatte cümlede anlamamı gidelim sonrasında paragrafta belirtmişim yinede eşim hakkaniyetli davranıyordu doğruyu yanlışı ayırıyordu diye fikriniz varsa belirtin yoksa kaos çıkarmayın şu saatte boş yere yazmak zorunda kalıyorum

Kibirli haller ve sürekli kendisinin en doğrusunu bildiğini sanması, karşısındskini dinlememesi, herşeyi ama herşeyi eleştirmesi, daha cümlenin başında sözü bölüp bambaşka çıkarımlar yapması, kendisinin sürekli haklı olması, ona danışmadan yapılan her işte çuvalladığınızı düşünmesi, güzel bir hareket yapıo söz söylerse kendi duvarlarını yıktığını sanması, ona göre birşy acilse acildir(trafik kazası geçirdik baş ağrısı mide bulantısı boyun kasılması yaşadığım halde dr götürmemesi çünkü acilyetine ve durumuma inanmaması), birşey onun kabul ettiği ölçüde gerekli olması, şu pazarda ürün gğzel miş gidelim dersin ama ona göre asla gerek yoktur vs vs bir sorun konuşırsun dinlerde dinler yoksa çek git sus sus sus der

Bunların hiçbirisi bir insanı narsist yapmaz. Eşiniz sadece bencil

bu saatte cümlede anlamamı gidelim sonrasında paragrafta belirtmişim yinede eşim hakkaniyetli davranıyordu doğruyu yanlışı ayırıyordu diye fikriniz varsa belirtin yoksa kaos çıkarmayın şu saatte boş yere yazmak zorunda kalıyorum

Fikrimi yazdim zaten neden kaos cikartayim ki? Konu sahipleri islerini gelmeyen yazilinca hemen beddua seansina basliyor sonra suclu biz oluyoruz. Konuda en az esiniz kadar siz de suclusunuz bosuna esinizi suclayarak kendinizi kandirmayin. Neden suclusunuz biliyor musunuz bu adama bu kadar katlandiginiz icin suclusunuz.

Fikrimi yazdim zaten neden kaos cikartayim ki? Konu sahipleri islerini gelmeyen yazilinca hemen beddua seansina basliyor sonra suclu biz oluyoruz. Konuda en az esiniz kadar siz de suclusunuz bosuna esinizi suclayarak kendinizi kandirmayin. Neden suclusunuz biliyor musunuz bu adama bu kadar katlandiginiz icin suclusunuz.
Onu suçlamak isteseydim daha dehşete düşeceğiniz hatalarını yazardım ama ben en en basit haliyle yazdım ki burda kimse direk benim haklı olduğumu görüp yanlı yorum yazmasın biraz objektif yorum göreyim

ben ne zamandir beddua almiyorum ama ya :) boyle bedduali yazanlari gorunce elimde degil tepki veriyorum.
Beddua falan hoş degil çunki.Ben erkeklere acimasiz yorum yapiyorum çunki çogu öküz ve düşücesizler kadinlarin hayatini mahv ediyorlar ama onlarin hayatinda hiç birşey degişmiyor.Kadinlarada söyluyorum ne gerekiyorsa ama bazen artik ne desende geç oluyor çunki zaten olan olmuş geri dönuşu olmayan hatalar oluyor ve her kadında o kadar güçlu olamiyor herkesin arkasinda duran olmuyor bazen genç yaşta hayatlari mahv oluyor çoçuk gibi karar aliyorlar düşünmeden o yüzden onlara çok acimasiz yorum yapmiyorum zaten hayatlari mahv olmuş sadece ne yapa bilir bu durumda onu yaziyorum.Umarim tüm kadinlar artik mutlu olur içim aciyor böyle kadinlarimizi görünce hiç bir kadin bunu hakk etmiyor.

Eşe teşhis konmuş çok güzel peki kendinize de bir teşhis koydunuz mu?
Yok canım benim çevrem zaten arkadaşlarım vs dr onlarla da konuştuğumda bende bir sorun görmüyorlar ikna oldın mu
Hayıe şurada bir problem yazıyoeuz herkes değişik triplere yazmayın o zaman eşime narsist dememe takılıyorsunuz ne alaka

Geçmiş güzel günlere ihanet edemiyordum bşrde yollar dört narsist manipülatif bir adamın elindeyim beynimi ele geçirdi sanki normal evlilik buymuş gibi yansıtıyor e kimseyle de böyle net konuş anıyorsunuz
İhanet eden çoktan etmiş bunun vicdanını yapacak şey bırakmamış size.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X