Bebekli bir annenin boşanması NARSİST EŞ/LÜTFEN OKUYUN BU BİR YARDIM ÇIĞLIĞIDIR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok canım benim çevrem zaten arkadaşlarım vs dr onlarla da konuştuğumda bende bir sorun görmüyorlar ikna oldın mu
Hayıe şurada bir problem yazıyoeuz herkes değişik triplere yazmayın o zaman eşime narsist dememe takılıyorsunuz ne alaka
sence buradakiler sana destekmi olmak istiyor? Sadece senin hayatin ve senin uzerinden ego tatmini yapacak bazilari. Seni asagilayip kendilerini yuceltmeye calisan kadinlar cok fazla. 3 5 tane samimi yonlendirme okursun onun disinda asagilama ve bosan vs den baska mantikli tek kelime bulamazsin. O yuzden bosver tartismaya girme. Ama bu konu hakkinda bir tavsiye istiyorsan yasadiklarini tamamen tum acikligiyla anlatabilecegin bir evlilik danismanina yada bilgi sahibi olan guvendigin kisilere, ailene sorup o sekilde karar almalisin bana gore. Bu konular hassas konular. Klavye basinda konusulacak seyler degil bana gore

Son düzenleme:
Online psikolog eşinize narsist mi dedi yani, o kısmı anlayamadım. Taktınız demişsiniz ama bu çok önemli bir durum. Ona göre cevap yazıcaz.

Bir de ahiret bilinci vs demişsiniz ama böyle bir bilinç yok. Eşiniz kendisi çalıp kendisi oynuyor. Boşanmayıp ne yapacaksınız?

Online psikolog eşinize narsist mi dedi yani, o kısmı anlayamadım. Taktınız demişsiniz ama bu çok önemli bir durum. Ona göre cevap yazıcaz.

Bir de ahiret bilinci vs demişsiniz ama böyle bir bilinç yok. Eşiniz kendisi çalıp kendisi oynuyor. Boşanmayıp ne yapacaksınız?

Buraya yazarak hiç bir çözüm bulamayacaksın. İnsanlar cümlelerinden istediği birini seçip yorum yapıp geçecek ne hissettiğini ne yaşadığını sen biliyorsun. Objektif de yorum yapılsa subjektiftir yapılsa böyle işin içinden çıkılmaz. Sen rahatlayayım içimi dökeyim diye yazıyorsun ama bak gör şimdi muhabbetleri

Gerçekten buradaki bazı hemcinslerimi anlayamıyorum, konu sahibinin narsist teşhisine takılmış bir sürü saçma sapan şey yazılmış adam narsist ya da değil bence daha beteri adam uçmuş görmüyor musunuz adam ortada yok, ne baba olmuş ne koca evde bile sesli konuşulmasın günah diyor tam olarak konu sahibine neyin hesabını soruyorsunuz 😳

Hic kolay degil yasadiklariniz. Bebeginizi zaten ailenizle buyutuyorsunuz ve ustune bir cok sorun daha. Boşanin , rahatlarsiniz eminim

Bir sakın olun yahu. Şimdi niye çocuk kısmı pek de toplumda öyle cereyan etmiyor. Adamın şiddeti yok, kumarı yok, isi var, annesi problemli olmayan yurdum erkegi de pek yok hadi çocuğumuz olsun deniyor. Zaten genellikle de adamlar kadınların hamileliginde başlıyor sapıtmaya. Kadın 2.hamile kalsa anlarım da her yazana niye çocuk denmesi de fazla oluyor.
Eşin psikiyatriste gitti mi hiç? Bu bir anda dine yönelmeler vs altında bir tür hastalık olmasın.
Psikiyatriste gitmesini öner kabul etmiyorsa ayrılmaya bak. Böyle hayat sürmez. Bu arada da cinsellik olmaması iyi, olursa da iyi korun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X