Çocuk Hastalıkları Bebekte göbek fıtığı ve kolit

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Bende hiçbirşey sarmadım beklemedeyim ama insan çok üzülüyor. Birde Kabızlık varmıydı anne sütü akıyor günlük kakasını yapmıyor ben yaptırıyorum ıkınmasın diye
Ben de çok üzülüyordum. Hatta kıyafetinin üzerinden bile ele geliyordu, kucaklayan kişiler korkuyordu, üzerine el gelince ccırk dye ses geliyordu hiç geçmeyecek gibi hissediyordum ama 1 yaşa kalmadan geçti gitti. Bizde kabızlık hiç olmadı ama mukuslu kaka vardı. Anne sütü alan bebekler her gün kaka yapmayabilir yalnız kabızlık dediğiniz oysa

Evet aynı durum bizimki de gluk diye ses geliyor doktor normal dedi banada. Anne sütü alıyor günlük kaka yapmıyor bende ıkınmasın diye yaptırıyorum bazen beklesem mi diyorum acaba yapması için

Evet aynı durum bizimki de gluk diye ses geliyor doktor normal dedi banada. Anne sütü alıyor günlük kaka yapmıyor bende ıkınmasın diye yaptırıyorum bazen beklesem mi diyorum acaba yapması için
Doktorun daha iyi bilir ama bu kadar sık fitil yapmak da iyi değil. Her gün yapacak diye bir şey yok ki bekleyip gözlemle bakalım belki 2 3 güne yapacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…