Gelinlik Modelleri beğendiğim gelinlik sizce nasıl

tkaya35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
173
2
$DSCN7710.jpg $DSCN7711f.jpg $DSCN7710.jpg $DSCN7711f.jpg

nişanlım straplez olmasın diye tutturdu giyip üstümde görmedim ama eteği çok kabarık kasnaklı bişey istemiyorum zaten kilo problemim var beni daha da hantal göstersin istemiyorum bunu vitrinde gördüm çok beğendim 1600 tl fiyat verdiler sizce nasıl?

Valla kilo problemim var demeseydin başka bak derdim ama fiyatıda uygun bence güzelde yani ama daha desenli bişeylerde bakabilirsin sonuçta bir kere giyeceksin.:)ama bence uygun fiyatı

Fatihte bu modeli görüp beğenmiştim, ama straplez bi gelinlik diktirdim
kibar sade bi model kilo probleminde varsa kabarık olmaması avantaj senin için canım

belim biraz kalın o yüzden gögüs altından bollaşan daha mı uygun olur? bizce kilo problemi olanlar nasıl modelleri tercih edebilirler

bence çok şıkmış ama önce bir dene çok beğendiğimiz modeller üstümüzde güzel durmayabiliyor ya da hiç aklımızda olmayan modeller çok yakışabiliyor.denemek lazım.fiyatıda baya uygunmuş

çok harika bişyimiş bu ya bayıldım ben..
ama tabi senn fiziksel özelliklerin çok öenmli giyip öyle resim koyarsan yakışıp yakışmadığı konusunda daha net olur
ama gelinlik kendi başına harika

gupuru cok sevıyorum .straplezı ben de sevmıyorum kalın askılar sankı daha cıcı gıbı bır de ucgen sırt dekoltesı gelıyorsa :KK16:
gelınlıgın arka kısmına bayıldım cok sırın .kılo problemın varsa cnm zaten ıdeal bır model oldugunu dusunuyorum .belden dar olup da etek ucu bırden bollasanlar sızı daha da kılolu gosterır

burası benim gelinlikçim İzmir egecan değilmi burası bende buraya diktirmiştim kadın pronovians dikio ve harika bir dikimi var ben cok begenerek diktirmiştim ve giymiştim içime cok sinmişti inşallah senin içinde hayırlısı olur cnm

bence kesimi güzel. ama keşke öndeki taş sıra arkadaki fiyonk gibi kumaştan olsaydı dedim. kilolu bayanlar için a-kesim yani bu tip gelinlik önerilir. eğer büyük göğüslüyseniz göğüs altından hemen bollaşan modeller yanlış seçim oluyor diye biliyoırum, ancak böyle bir durumunuz yoksa bu tipler bel de kalçadaki fazlalıkları saklamak için ideal. straples boşverin, zaten herkes straples giyiyor. bu gayet güzelmiş. uzun bir duvakla tamamlanınca klasik, eskimez bir güzellik olacaksınız :KK70:

bence kesimi güzel. ama keşke öndeki taş sıra arkadaki fiyonk gibi kumaştan olsaydı dedim. kilolu bayanlar için a-kesim yani bu tip gelinlik önerilir. eğer büyük göğüslüyseniz göğüs altından hemen bollaşan modeller yanlış seçim oluyor diye biliyoırum, ancak böyle bir durumunuz yoksa bu tipler bel de kalçadaki fazlalıkları saklamak için ideal. straples boşverin, zaten herkes straples giyiyor. bu gayet güzelmiş. uzun bir duvakla tamamlanınca klasik, eskimez bir güzellik olacaksınız :KK70:

çok teşekkür ederim umarım üstümde deneyince de aynı duyguları yaşarım göğüslerim çok büyük sayılmaz aslında kalçam da sayılmaz belim kalın sadece 1.70 boyum 70 kiloyum yaza kadar belki 60 olabilirim....

burası benim gelinlikçim İzmir egecan değilmi burası bende buraya diktirmiştim kadın pronovians dikio ve harika bir dikimi var ben cok begenerek diktirmiştim ve giymiştim içime cok sinmişti inşallah senin içinde hayırlısı olur cnm

evet burası egecan nasıl da şıp diye tanıyıverdin şaşırdım doğrusu. provinas nedir yalnız onu bilmiyorum. ben nikah şekercileri gezerken tesadüfen vitrinini gördüm ve bayıldım sadece fiyat sordum çıktım denemeye fırsatım olmadı. sen kendi istediğin bi modeli mi diktirdin yoksa orda görüp beğendiğini mi sana göre diktiler memnun kalmam içimi rahatlattı :))

pronovais dıktıgıne ınanırım ,zaten bu modelde de pronovoıse aıt esıntıler var:KK16:

evet burası egecan nasıl da şıp diye tanıyıverdin şaşırdım doğrusu. provinas nedir yalnız onu bilmiyorum. ben nikah şekercileri gezerken tesadüfen vitrinini gördüm ve bayıldım sadece fiyat sordum çıktım denemeye fırsatım olmadı. sen kendi istediğin bi modeli mi diktirdin yoksa orda görüp beğendiğini mi sana göre diktiler memnun kalmam içimi rahatlattı :))

canım pronovoıs modellerını kendı topıgımde oldukca paylastım .
bakabılırsın ıstersen belkı fıkır olur sana da .
bu arada modelı paylastım tesekkurler :KK34:

çok teşekkür ederim umarım üstümde deneyince de aynı duyguları yaşarım göğüslerim çok büyük sayılmaz aslında kalçam da sayılmaz belim kalın Hinestrosa 18 malaga 29016 ispanyasadece 1.70 boyum 70 kiloyum yaza kadar belki 60 olabilirim....

Bu dediğiniz boy-kilo iyi zaten.60 kiloya inerseniz popüler tabirle manken gibi olursunuz :) dert etmeyin

bayıldım ben canım çok güzelmiş özellikle arka tarafı. banada güzel bir seçenek sunmuş oldun...Ben zayıf ve uzun boyluyum ama yinede böyle bir gelinlik istiyorum.

canım pek şık beğendim. tek parça modeller, iki parçaya göre daha ince gösterir. fiyatı çok iyi. benim gelinliğim de fransız danteldi 2 sene önce 1600 e diktirdim. şimdi daha yüksektir fiyatlar.

X