Bekaret...

35mavi_siyah35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
324
62
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu konuda yargılayacak arkadaşlar varsa onların yazmasına gerek yok.Çünlü benim için önemli bir konu bu.Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz.Ve sürtünme yolu ile birlikte oluyoruz.Ben evli olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sürtünme yolu ile zarın bozulma ihtimali var mıdır?Bir de bozulma esnasında nasıl bir değişim meydana gelmektedir fizyolojik olarak bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu konuda yargılayacak arkadaşlar varsa onların yazmasına gerek yok.Çünlü benim için önemli bir konu bu.Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz.Ve sürtünme yolu ile birlikte oluyoruz.Ben evli olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sürtünme yolu ile zarın bozulma ihtimali var mıdır?Bir de bozulma esnasında nasıl bir değişim meydana gelmektedir fizyolojik olarak bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Günaydın.
Bu konulardaki kaynak internet değildir hele ki KK hiç değildir.
Her kadının fizyolojisi ve bünyesi farklı.
Zar bile her kadında farklı mesafede olur.
Kiminin hemen bozulur kanama olur,kiminin doğumda bozulur hatta sezeryan doğum yapıp da ömür boyu bakire olanlar da vardır.
Daha kimbilir bilmediğimiz kaç çeşitli durumlar bile olabilir.
Kafanıza takılan sorlar için doktora gitmeniz hatta muayene olmanız gerekir.

Günaydın.
Bu konulardaki kaynak internet değildir hele ki KK hiç değildir.
Her kadının fizyolojisi ve bünyesi farklı.
Zar bile her kadında farklı mesafede olur.
Kiminin hemen bozulur kanama olur,kiminin doğumda bozulur hatta sezeryan doğum yapıp da ömür boyu bakire olanlar da vardır.
Daha kimbilir bilmediğimiz kaç çeşitli durumlar bile olabilir.
Kafanıza takılan sorlar için doktora gitmeniz hatta muayene olmanız gerekir.
Teşekkür ederim yorumunuz için.Peki devlette muayene oluyor mu bir bilginiz var mı

Farklılık gösteriyor. İdrara çıktığında yanma kaşınma oluyor ilk zamanlarda ortak diye biliyorum.

yani size diyecek birçok laf var da denilmiyor.

ilişki yaşayacak kadar şuurlusunuz (!) sürtünmeyle olması gerektiğini (!) bilecek kadar şuurlusunuz ama bozuldu mu bozulmadı mı onu bilemiyorsunuz?
kaç yaşındasınız siz?
kusura bakmayın ama bozulması hayatınızı karartacaksa, sizin için önemliyse ve olmaması gerekiyorsa o işin altına yatmayacaksınız!
cinsellik çok tehlikeli bir çizgidir. o incecik çizginin üstündesiniz. bi anlık şehvetle gaza gelir "hadi" dersin. o hadi sonu iyi olmaz.

hayır madem yapıyorsun tam yap o zaman. sürtünürken korkmuyorsan girecek niye korkmak niye?
tövbe yarabbim pis pis konuşturursunuz insanı sonra da "sana sormadım beğenmiyorsan yazma re rö re"

burada böyle bir konuda eleştiriye açık değilsen google a yaz ekşiye yaz ne işin var kk'da.
hayret bi olay.

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu konuda yargılayacak arkadaşlar varsa onların yazmasına gerek yok.Çünlü benim için önemli bir konu bu.Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz.Ve sürtünme yolu ile birlikte oluyoruz.Ben evli olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sürtünme yolu ile zarın bozulma ihtimali var mıdır?Bir de bozulma esnasında nasıl bir değişim meydana gelmektedir fizyolojik olarak bilgilerinizi paylaşırsanız sevinir
bozulma falan olmaz, bozma keyfini..sürtünme yoluyla bozulanı hiç duymadım ama hamile kalanı çok duydum yalnız bilgin olsun

Malesef öyle bir toplum ki işte böyle bir durumda midem bulanıyor.Konuyu açtığım için de utanmıyorum

Ya mide bulandırıcı olan senin hareketin bence sürtün sürtün vay sonra nasıl bakire kalican diye buralarda konular aç.

Çatir çatır sevistim desen daha iyi. O konuda özgürsün. Seni sürtünmeye zorlayan yok, sevişen sevisiyo arkadas.

Sen şimdi erkek arkadaşınla surtunup surtunup bakire olarak evlenmeyi mı planlıyorsun? İşte bu mide bulandırıcı olan. Senin zihniyetin yani.

yani size diyecek birçok laf var da denilmiyor.

ilişki yaşayacak kadar şuurlusunuz (!) sürtünmeyle olması gerektiğini (!) bilecek kadar şuurlusunuz ama bozuldu mu bozulmadı mı onu bilemiyorsunuz?
kaç yaşındasınız siz?
kusura bakmayın ama bozulması hayatınızı karartacaksa, sizin için önemliyse ve olmaması gerekiyorsa o işin altına yatmayacaksınız!
cinsellik çok tehlikeli bir çizgidir. o incecik çizginin üstündesiniz. bi anlık şehvetle gaza gelir "hadi" dersin. o hadi sonu iyi olmaz.

hayır madem yapıyorsun tam yap o zaman. sürtünürken korkmuyorsan girecek niye korkmak niye?
tövbe yarabbim pis pis konuşturursunuz insanı sonra da "sana sormadım beğenmiyorsan yazma re rö re"

burada böyle bir konuda eleştiriye açık değilsen google a yaz ekşiye yaz ne işin var kk'da.
hayret bi olay.
Ben başta uyardım bu konuda alay edecek saçma yorum yazacak insanlar yazmasın o senin düşüncen arkadaşım yq beni yargılamaya hakkın yok ben ciddiye alan arkadaşlar yazarsa sevinirim dedim güzellikle.Sana zorla yaz diyen olmadı.

Ben başta uyardım bu konuda alay edecek saçma yorum yazacak insanlar yazmasın o senin düşüncen arkadaşım yq beni yargılamaya hakkın yok ben ciddiye alan arkadaşlar yazarsa sevinirim dedim güzellikle.Sana zorla yaz diyen olmadı.

Eylem yorumlardan saçma olunca insanlar yazamadan edemiyor.
Yok ben konuma yorum gelmesin ree re rö rö diye bir olay burada sökmez beybisi.
Yargılamıyor kimse seni.
Madem bekaret senin için önemsiz sürtünmeye ne gerek var diyorlar açıkçası
Ha madem önemli senin için bekaret, bakire degilsin öyle de böyle de
Kır zincilerini diyorlar kısacası sana.
Kimse kaldıramayacagı bir haltı işlemesin.
Ha şunu da diyeyim bu yolla gebe kalan bile var.
Biz de nasıl oluyor anlamıyoruz ama var.

X