Beklediim ekilde oldu...Ayrldk

marconi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
110
1
kızlar erkek arkadaşımı daha önce anlatmıştım.sınav bahanesiyle aramıyor diye.ben sezmiştim bişeyler sanki..sınavı bitti ve yine ayn şekilde resmi davrandı.biraz önce aradım;nöbetteydi.nöbetten ne zaman fırsat bulsa önceden arardı ama şimdi boş olduğu halde tv seyrediyormuş!!! hemen konuya girdim benimle ilgili bi problemin mi var diye gayet ukalaca şimdilik yok iyiyim ama buz gibi bir ses tonuyla konuşuyor.biraz daha üzerine gittim evet biraz soğukluk var sana karşı ama duygularımdan emin olup öyle aramayı düşünüyordum dedi.kendimi nasıl da aptal yerine konmuş hissettim anlatamam.arada hiç bir problem yok bildiğim bişey yok herşey alt üst oldu...hayatında başka biri var sanırım dedim.salak salak konuşma diye azarlandım.şu an senin ne olduğunu anladım Allah yolunu açık etsin etsin dedim ve kapadım.boğazımda düğüm var ama ağlamayacağım :KK43:

ayrılmak ıstemıssın
altını kazmıssın durumun
azarlamıs
sen ayrılmıssın

ayrılmak ıstemıssın
altını kazmıssın durumun
azarlamıs
sen ayrılmıssın

duygularımdan emin değilim diyen bir adam sevmiyordur ve ben de kendimi küçültmek istemedim.zaten konuşmamız boyunca sürekli sessiz kaldı.konuş diyorum bişey söylemiyor.soğukluk var evet diyor. :KK43:

ayy cnm ben senin konunu takip ediyodum biran önce bitmesini sınavın bende bekliyodum dualarım senleydi ama inan çok üzüldüm. Nedne ble olur hiç anlamıyorum gerçekten. Çok geçmiş olsun cnm. Sen haketmeyen biriymiş

canım benım senınle bıkac konuda konuşmuştuk
sonucta ıyılıgını kalbının guzellıgını haketmeyen bır erkekmiş
umarım çok pişman olur
bu gece kandıl zaten sonucta sen ona sabır gösterdin en azından senı boyle muallakta bırakmayabılırdı, zamanında duzgunce acıklamasını yapabılırdı , boyle soguk tavırlara gerek yoktu zannımca

pişman olacağını sanmıyorum zaten konuşurken de bitse de kurtulsam havaları vardı.hiç bir sebep,sorun yok ne olduğunu bile anlamadım.o kadar mutsuzum ki.

Erkekler hayatlarında işleriyle ilgili sıkıntılar varken hiçbirşeiy takmazlar canım..
Sabredecektin ve sonuca bakacaktın.
kendine göre haklısın ama ayrılığı sen istemişsin..
gerçi seviyorsa kazanmak için uğraşır merak etme..

bu pişmanlıklar hemen olmaz canım
belkı hıc pısman olmasa da kaşına ıyı kı ondan ayrılmısım kı bu ınsanla tansıtım dıyecegın bırı cıkacak
ınsallah cıkar

duygularımdan emin değilim diyen bir adam sevmiyordur ve ben de kendimi küçültmek istemedim.zaten konuşmamız boyunca sürekli sessiz kaldı.konuş diyorum bişey söylemiyor.soğukluk var evet diyor. :KK43:

ee bosver artık
bıtcegı varmıs bıtmıs
ama bıtsın dıyen sensın uzulen de sensın,
neyse

belkı cok daha ıyı bırı cıkıcak kı muhtemelen oyle olacaktır
sen dıyeceksın kı
oh bee ıyı kı ayrılmısız... :Saruboceq: kadir gecesı dua et bari. :hulya:

bana neden böyle bir durum var demedin dediğimde özür dilerim evet benim söylemem lazımdı dedi.gerçi söylememe gerek de yokmuş sen de anlamışsın zaten dedi! böyle diyen bir adama ben daha ne söyleyeyim kızlar yine de oluruna mı bıraksaydım? senağlama

canım birşey demene gerek yok
selametle demişsin
sende sevgıyı hakeden ve sevgısını hakettıgın bır erkekle karşılacaksın
bu senın eksıklıgın degıl kesınlıkle
tamam tutmayabılır frekanslar
sende delı gıbı asık degıldın sanırım
ama bazı tavırlarda kıbar olunması gereklı
arkadaş bıraz psıkıyatrı derslerıne bıraz daha gırmelı
zıra ınsan psıkolojısınden ve ınce dusunmekten anlamıyor
umarım kazanırsa psıkıtatrıyı de kazanmaz hastalarına acırım şahsım adına kaydirigubbakcemile3
canım benim sen değerlisin
bi söz var
e...k hoşaftan ne anlar aynı o hesap:1hug:

Bence bu aramamaları,sınava odaklanma durumları biraz bu olacakların habercisi gibiymiş canım diğer konunu okudum da .Tamam ciddi bir sınava giriyor ama insan istedikten sonra aramaz mı ya,hiç mi uyumuyor bu insan,o zaman sınav var diye uyumasın da...ınsan gerekirse temel ihtiyaçlarına ayırdığı zamandan kısar,arar sevdiğini....Çünkü ilişki neden vardır birbirine destek olmak,bir şeyler paylaşmak için....Bence bu adamı unut.Dönse bile umrunda olmasın.Madem emin değilmiş duygularından,yoğunum ayaklarına yatmasaydı,kusura bakma biraz ağır olacak ama onurlu davransaydı sana ,seni oyalamasaydı...

bana neden böyle bir durum var demedin dediğimde özür dilerim evet benim söylemem lazımdı dedi.gerçi söylememe gerek de yokmuş sen de anlamışsın zaten dedi! böyle diyen bir adama ben daha ne söyleyeyim kızlar yine de oluruna mı bıraksaydım? senağlama

he aldatıyomus baska kız varmıs onu mu onayladı
salla yaa serefsız

hayır bayanlar aldatma olayını inkar etti.soğuma olayını eskisi gibi olamama durumunu onayladı.aldatmayı bilemiyorum belki de vardır gerçekten

hyr galiba aldatma olayı yok. Marconi cim sormuş ama o da susturmuş öle bişe olmadına dair

erkeğin de kaprisi hiç çekilmiyo yaaa pfff ne bu böle 18lik kız gibi. kaldırmayın şölelerinin "burnunu".

seni hak edecek seni çok sevecek sana değer verecek biri mutlaka çıkacak karşına

şimdi üzülürsün ama iilerde iyi yapmışım diceksin

herşeyin hayırlı

mutlaka cok üzücü bir durum üzülme dememin bir anlamı olmayacak ama canım daha öncede yazmıstım demek sevgisi yetersizmiş bitmesi senin için iyi olmus ilişkiniz ilerlese daha üzücü olmazmıydı? allah sana sabır versin mübarek gecede :Saruboceq:

X